HAMMARBY FRIIDROTT Statistik
ÅRSBÄSTASTATISTIK Stafett Rapportdatum: 2021-06-21
Ute för 2021 Resultatdatum: 2021-06-19
Förklaringar
Färgad och fetstil = klubbrekord för klassen
       
 Män
 4 x 80 m - Män
resultat     namn klass datum   tävling
36.99  [1] » Bergmark, Carl -06 P15 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Kapell, Elias -06
» Berglind, Alfred -06
» Karlsson, Vilmer -07
40.67  Lundman, Linus -06 P15 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Hall, Neo -06
» Sundström, Hugo -06
» Hackett, Quincy -07
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för P15
               
 4 x 100 m - Män
resultat     namn klass datum   tävling
43.32  » Nahimana, Sabiti -00 MS 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Wall, Niklas -03
» Bucht Wesslén, Noah -03
Pilgrim, Alexander -03
               
 Kvinnor
 4 x 80 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
39.20  [1] » Hedberg, Tyra -06 F15 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Simonsson, Maja -06
» Sahlqvist, Esther -06
» Borg, Matilda -07
42.92  » Bergin, Anna -07 F15 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Aldskogius, Clara -07
Moverare, Miriam -07
Moverare, Simone -07
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F15
               
 4 x 100 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
50.70  » Lindefalk, Linnéa -05 KS 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Freeman, Molly -02
» Löwhagen, Alicia -03
» Kapell, Tilda -01
               
 Mix
 5 x 60 m - Mix
resultat     namn klass datum   tävling
40.65  » Wilkinson, Benjamin -08 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
» Håkansson, Theodor -08
Atlassi, Jonas -08
» Sparv, Tyra -08
» Victorin, Axel -08
42.94  » Lönn, Malva -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
» Sternlind, Tyra -09
» Eklöf, Nora -09
» Borg, Jonatan -09
Gutke, Theodor -09
43.34  » Simon, Sebastian -08 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
» Johansson, Anton -08
Pålsson, Selma -08
» Jansson, Edit -08
Stålgren, Viola -08
44.93  » Hackett, Jumanne -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Karlsson Axi, Oliver -09
» Eklöf, Alma -09
» Sternlind, Tyra -09
» Lönn, Malva -09
45.72  Green, Oscar -08 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Sallnäs, Maja -08
Taube, Albin -08
Miljkovic, Sara Eleonora -08
Azorbo, Olivia -08
48.35  Norberg, Astrid -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Wahlström, Kevin -09
Laguna, Alba -09
Frykström, Amanda -09
» Borg, Jonatan -09
48.61  Eide Jensen, Olle -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Windirsch, Alva -09
Crona, Amelie -09
Domert, David -09
Säwing, Wilma -09
50.53  Eklöf, Hampus -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Öjemar, Vilhelm -09
Blomqvist, Felicia -09
Helström, Alfred -09
Frykström, Amanda -09
56.10  Selin, Andrea -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Brink, Liv -09
Stadler, Rufus -09
Säwing, Wilma -09
Eide Jensen, Olle -09
69.75  » Broberg Rydqvist, Amanda -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Gutke, Theodor -09
» Svanehav, Filip -09
» Källqvist, Morgan -09
» Roslund, Agnes -09
               
 5 x 200 m - Mix
resultat     namn klass datum   tävling
2:25.06  » Wilkinson, Benjamin -08 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Atlassi, Jonas -08
» Håkansson, Theodor -08
» Sparv, Tyra -08
» Nordlund, Elin -08
2:33.06  » Victorin, Axel -08 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Hålling, Mira -08
» Jansson, Edit -08
» Simon, Sebastian -08
Camarstrand, Felix -08
2:41.21  Lundquist, Alva -08 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Lazo Nilsson, Shauri -08
» Wolgast, Albin -08
Azorbo, Olivia -08
Sallnäs, Maja -08
2:43.08  » Borg, Jonatan -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Hafverkorn, Althea -09
Sköllersten, Linnéa -09
Karlsson Axi, Oliver -09
» Lönn, Malva -09
2:44.44  Huselius, Vincent -08 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
» Johansson, Anton -08
Stålgren, Viola -08
Pålsson, Selma -08
Stenström, Vera -08
2:45.98  Engström Villarroel, Noelia -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
» Broberg Rydqvist, Amanda -09
Runeborg, Smilla -09
Carlsson, Stella -09
» Roslund, Agnes -09
2:50.87  Micanovic, Oliver -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
» Sternlind, Tyra -09
Vallenholm, Nora -10
Finbom Höglund, Leia -09
Gutke, Theodor -09
2:54.46  Laguna, Alba -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Tuzovic, Stella -09
Fredriksson, Tyra -09
Duneborn, Tuva -09
Frykström, Amanda -09
2:56.96  Dahl, Astrid -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Torssander, Ingrd -09
Johansson, Majken -09
Wåhlin, Wille -09
» Källqvist, Morgan -09
2:59.23  Alberts, Axel -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Buchmayer, Olle -09
Öjemar, Vilhelm -09
Eklöf, Hampus -09
Mancinella, Alessandro -09
3:00.39  Slagare, Bianca -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
» Alassaad, Selma -09
Micanovic, Oliver -09
» Eklöf, Alma -09
Schierman, Sixten -09
3:04.06  Sjöholm, Joni -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Claesson, Leo -09
Ekener, Filippa -09
Berggren, Märta -09
Brahme, Betty -09
3:16.31  Windirsch, Alva -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Henning Nilsson, Liv -09
Dahl, Lo -09
Crona, Amelie -09
Eide Jensen, Olle -09
3:18.46  Frykström, Amanda -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Sahlstedt, Ebba -09
Boström Hagel, Amelie -09
Stadler, Rufus -09
Enell, Lea -09
               
 6 x 200 m - Mix
resultat     namn klass datum   tävling
2:32.16  » Kapell, Elias -06 X15 2021-05-22 » Kraftmätningskval omg 1, Trollbäckens IP, Tyresö
» Simonsson, Maja -06
» Berglind, Alfred -06
» Sahlqvist, Esther -06
» Karlsson, Vilmer -07
» Hedberg, Tyra -06
2:39.57  Jerndorf, Daniel -06 X15 2021-05-22 » Kraftmätningskval omg 1, Trollbäckens IP, Tyresö
» Wolgast, Emmy -06
» Bergmark, Carl -06
» Borg, Matilda -07
Lundman, Linus -06
» Aldskogius, Clara -07
2:50.0m Atlassi, Jonas -08 X15 2021-05-30 » Kraftmätningskval omg 1, Björknäs IP, Nacka
» Johansson, Hannes -07
» Alteskog, Erik -06
Hjalmarö, Vera -07
» Larsson Lindberg, Agnes -06
Wismuth Ljessoj, Esther -07
               
Designed by Man on Earth
Version: 2018-07-04
mail to designer of st@hletics
© 2013, st@hletics