HAMMARBY FRIIDROTT Statistik
ÅRSBÄSTASTATISTIK Stafett Rapportdatum: 2021-10-21
Ute för 2021 Resultatdatum: 2021-09-25
Förklaringar
Färgad och fetstil = klubbrekord för klassen
       
 Män
 5 x 60 m - Män
resultat     namn klass datum   tävling
40.02  [1] » Victorin, Axel -08 P13 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Mancinella, Alessandro -09
» Wilkinson, Benjamin -08
» Håkansson, Theodor -08
» Borg, Jonatan -09
43.85  Schierman, Sixten -09 P13 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Johansson, Anton -08
Kavander, Felix -09
» Svanehav, Filip -09
» Hackett, Jumanne -09
Not
[1] - 7:e plats på 10-bästalista för P13
               
 4 x 80 m - Män
resultat     namn klass datum   tävling
36.96  [1] » Bergmark, Carl -06 P15 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Kapell, Elias -06
» Berglind, Alfred -06
» Karlsson, Vilmer -07
36.99  » Bergmark, Carl -06 P15 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Kapell, Elias -06
» Berglind, Alfred -06
» Karlsson, Vilmer -07
36.99  » Bergmark, Carl -06 P15 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Kapell, Elias -06
» Berglind, Alfred -06
» Karlsson, Vilmer -07
38.68  [2] » Gullberg, Aron -06 P15 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Herre, Filip -06
» Hall, Neo -06
Sallnäs, Anton -06
40.67  Lundman, Linus -06 P15 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Hall, Neo -06
» Sundström, Hugo -06
» Hackett, Quincy -07
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för P15
[2] - 6:e plats på 10-bästalista för P15
               
 4 x 100 m - Män
resultat     namn klass datum   tävling
40.81  [1,2] » Thid, David -03 P19 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Pilgrim, Alexander -03
» Borg, Jonatan -03
» Wall, Viktor -03
41.40  » Thid, David -03 P19 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Pilgrim, Alexander -03
» Borg, Jonatan -03
» Wall, Viktor -03
41.43  » Thid, David -03 P19 2021-06-29 » Lag-SM final, Halmstad Arena IP, Halmstad
» Pilgrim, Alexander -03
» Borg, Jonatan -03
» Wall, Viktor -03
42.32  [3] Wändesjö, Arvid -03 P19 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Moberg, Markus -03
» Borgius, Teodor -03
» Wall, Niklas -03
42.75  [4] Wändesjö, Arvid -03 P19 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Moberg, Markus -03
» Borgius, Teodor -03
» Wall, Viktor -03
43.32  » Nahimana, Sabiti -00 MS 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Wall, Niklas -03
» Bucht Wesslén, Noah -03
» Pilgrim, Alexander -03
45.41  » Lindroth, Fabian -04 MS 2021-09-12 » Lag-USM, Gunder Hägg Stadion, Gävle
» Kapell, Elias -06
» Herre, Filip -06
» Holmqvist, Felix -06
Ej klubblag
40.60  [5] » Borg, Jonatan -03 P19 2021-07-18 » Junior EM 20, Kadriorg Stadium, Tallin, EST
» Pilgrim, Alexander -03
Not
[1] - Sv rekrd P19
[2] - 4:e plats på 10-bästalista för seniorer (MS)
[3] - 5:e plats på 10-bästalista för P19
[4] - 7:e plats på 10-bästalista för P19
[5] - Ej klubblag, deltagare andra klubbar
               
 Stafett 1 000 m - Män
resultat     namn klass datum   tävling
1:54.67  [1] » Borg, Jonatan -03 P19 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Wall, Viktor -03
» Thid, David -03
» Moberg, Markus -03
1:57.78  [2,3] » Agge, Mikael -02 P19 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Wall, Niklas -03
» Bucht Wesslén, Noah -03
» Pilgrim, Alexander -03
1:57.84  [4,5] Wändesjö, Arvid -03 P19 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Wall, Viktor -03
» Borg, Jonatan -03
» Moberg, Markus -03
2:01.96  » Agge, Mikael -02 P19 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Pilgrim, Alexander -03
» Wall, Niklas -03
» Bucht Wesslén, Noah -03
Not
[1] - Klubbrekord även för seniorer (MS)
[2] - 2:a plats på 10-bästalista för P19
[3] - 3:e plats på 10-bästalista för seniorer (MS)
[4] - 3:e plats på 10-bästalista för P19
[5] - 4:e plats på 10-bästalista för seniorer (MS)
               
 3 x 600 m - Män
resultat     namn klass datum   tävling
5:16.97  [1] » Wilkinson, Benjamin -08 P13 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Johansson, Anton -08
Atlassi, Jonas -08
5:47.26  » Mancinella, Alessandro -09 P13 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
Micanovic, Oliver -09
» Borg, Jonatan -09
Not
[1] - 4:e plats på 10-bästalista för P13
               
 3 x 800 m - Män
resultat     namn klass datum   tävling
6:16.34  » Herre, Filip -06 P15 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Hall, Neo -06
» Karlsson, Vilmer -07
6:31.19  » Herre, Filip -06 P15 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Hall, Neo -06
» Karlsson, Vilmer -07
6:52.94  » Gullberg, Aron -06 P15 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Berglind, Alfred -06
» Bergmark, Carl -06
7:22.25  Norlin, Bill -07 P15 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Berglind, Alfred -06
Hedberg, Elton -06
7:42.92  Sallnäs, Anton -06 P15 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Alteskog, Erik -06
» Sundström, Hugo -06
               
 Kvinnor
 5 x 60 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
39.55  [1] » Lönn, Malva -09 F13 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Broberg Rydqvist, Amanda -09
» Sternlind, Tyra -09
» Nordlund, Elin -08
» Sparv, Tyra -08
46.45  Johansson, Majken -09 F13 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
Engström Villarroel, Noelia -09
Runeborg, Smilla -09
Haldin, Linn -09
Havferkorn, Althea -09
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F13
               
 4 x 80 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
38.98  [1] » Wolgast, Emmy -06 F15 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Simonsson, Maja -06
» Sahlqvist, Esther -06
» Borg, Matilda -07
39.20  [2] » Hedberg, Tyra -06 F15 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Simonsson, Maja -06
» Sahlqvist, Esther -06
» Borg, Matilda -07
39.28  » Wolgast, Emmy -06 F15 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Simonsson, Maja -06
» Sahlqvist, Esther -06
» Borg, Matilda -07
41.30  [3] Paul, Elisabeth -06 F15 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Forsell, Ellen -06
» Jabbour, Lii -06
» Dahllöf, Maggie -06
41.81  Paul, Elisabeth -06 F15 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Forsell, Ellen -06
» Jabbour, Lii -06
» Dahllöf, Maggie -06
42.92  » Bergin, Anna -07 F15 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Aldskogius, Clara -07
Moverare, Miriam -07
» Moverare, Simone -07
Ej klubblag
32.19  [4] » Sparv, Tyra -08 KS 2021-09-12 » Svealands regionmästerskap, Sannavallen, Kristinehamn
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F15
[2] - 4:e plats på 10-bästalista för F15
[3] - 9:e plats på 10-bästalista för F15
[4] - Ej klubblag, deltagare andra klubbar
               
 4 x 100 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
49.52  » Hellstadius, Alannah -04 F17 2021-09-25 » Svealandsserien, Sollentunavallen, Sollentuna
» Jansson, Agnes -05
» Wolgast, Emmy -06
» Borg, Matilda -07
49.58  [1] » Wolgast, Emmy -06 F15 2021-09-12 » Lag-USM, Gunder Hägg Stadion, Gävle
» Simonsson, Maja -06
» Sahlqvist, Esther -06
» Jabbour, Lii -06
50.70  » Lindefalk, Linnéa -05 KS 2021-06-19 » Danderydsspelen, Danderyd Arena, Danderyd
» Freeman, Molly -02
» Löwhagen, Alicia -03
» Kapell, Tilda -01
54.92  » Lindefalk, Linnéa -05 F19 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Freeman, Molly -02
» Löwhagen, Alicia -03
» Pettersson, Fredrika -02
Ej klubblag
40.67  [2] » Borg, Matilda -07 KS 2021-09-12 » Svealands regionmästerskap, Sannavallen, Kristinehamn
43.41  [2] » Bergin, Anna -07 KS 2021-09-12 » Svealands regionmästerskap, Sannavallen, Kristinehamn
Not
[1] - 7:e plats på 10-bästalista för F15
[2] - Ej klubblag, deltagare andra klubbar
               
 Stafett 1 000 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
2:26.08  » Hellstadius, Alannah -04 F19 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Jansson, Agnes -05
Fernström, Nadja -03
Nordgren, Wilma -03
2:27.25  » Jansson, Agnes -05 F19 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Hellstadius, Alannah -04
Fernström, Nadja -03
Nordgren, Wilma -03
               
 3 x 600 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
5:32.91  [1] » Lönn, Malva -09 F13 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Sparv, Tyra -08
» Nordlund, Elin -08
6:00.15  Haldin, Linn -09 F13 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
Runeborg, Smilla -09
» Broberg Rydqvist, Amanda -09
Not
[1] - 5:e plats på 10-bästalista för F13
               
 3 x 800 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
7:10.29  [1] Nordgren, Wilma -03 F19 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Lundin, Nora -03
» Lidén, Clara -03
7:13.82  [2] Wändin, Julia -07 F15 2021-09-15 » Stafett-DM, Källbrinks IP, Huddinge
» Wolgast, Emmy -06
» Borg, Matilda -07
7:27.50  [3] » Wolgast, Emmy -06 F15 2021-08-01 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Borg, Matilda -07
» Dahllöf, Maggie -06
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F19
[2] - 2:a plats på 10-bästalista för F15
[3] - 10:e plats på 10-bästalista för F15
               
 4 x 800 m - Kvinnor
resultat     namn klass datum   tävling
9:13.10  [1] Wändin, Julia -07 KS 2021-07-31 » Stafett SM, Källbrinks IP, Huddinge
» Ramberg, Filippa -97
» Borg, Matilda -07
» Lundin, Nora -03
Not
[1] - 7:e plats på 10-bästalista för KS
               
 Mix
 5 x 60 m - Mix
resultat     namn klass datum   tävling
39.46  » Victorin, Axel -08 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
» Håkansson, Theodor -08
» Wilkinson, Benjamin -08
» Nordlund, Elin -08
» Sparv, Tyra -08
40.65  » Wilkinson, Benjamin -08 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
» Håkansson, Theodor -08
Atlassi, Jonas -08
» Sparv, Tyra -08
» Victorin, Axel -08
40.77  » Mancinella, Alessandro -09 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
» Hackett, Jumanne -09
» Broberg Rydqvist, Amanda -09
» Borg, Jonatan -09
» Lönn, Malva -09
42.94  » Lönn, Malva -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
» Sternlind, Tyra -09
» Eklöf, Nora -09
» Borg, Jonatan -09
» Gutke, Theodor -09
43.34  » Simon, Sebastian -08 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
» Johansson, Anton -08
Pålsson, Selma -08
» Jansson, Edit -08
Stålgren, Viola -08
43.35  » Lönn, Malva -09 X13 2021-09-08 » Stockholmskampen 3, Källbrinks IP, Huddinge
» Alassaad, Selma -09
» Sternlind, Tyra -09
» Borg, Jonatan -09
» Hackett, Jumanne -09
43.38  » Camarstrand, Felix -08 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
» Johansson, Anton -08
» Wolgast, Albin -08
» Simon, Sebastian -08
Atlassi, Jonas -08
44.17  » Elsässer Haldin, Linn -09 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
» Sternlind, Tyra -09
» Lindblom, Emmy L -09
Micanovic, Oliver -09
Havferkorn, Althea -09
44.22  Huselius, Vincent -08 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
» Taube, Albin -08
Azorbo, Olivia -08
Pålsson, Selma -08
Lundquist, Alva -08
44.93  » Hackett, Jumanne -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Karlsson Axi, Oliver -09
» Eklöf, Alma -09
» Sternlind, Tyra -09
» Lönn, Malva -09
44.97  Skarin, Nick -09 X13 2021-09-08 » Stockholmskampen 3, Källbrinks IP, Huddinge
Torssander, Ingrd -09
» Carlsson, Stella -09
» Roslund, Agnes -09
» Broberg Rydqvist, Amanda -09
45.37  » Finbom Höglund, Leia -09 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
Laguna, Alba -09
Tuzovic, Stella -09
Duneborn, Tuva -09
» Ekener, Filippa -09
45.60  » Borg, Jonatan -09 X13 2021-09-08 » Stockholmskampen 3, Källbrinks IP, Huddinge
Johansson, Signe -09
Brännsten, Liv -09
Alberts, Axel -09
» Lönn, Malva -09
45.72  Green, Oscar -08 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Sallnäs, Maja -08
» Taube, Albin -08
Miljkovic, Sara Eleonora -08
Azorbo, Olivia -08
47.00  Sauter, Stella -09 X13 2021-09-08 » Stockholmskampen 3, Källbrinks IP, Huddinge
» Elsässer Haldin, Linn -09
» Lindblom, Emmy L -09
» Eklöf, Nora -09
Nordstrand, Jordan -09
48.09  » Eide Jensen, Olle -09 X13 2021-09-08 » Stockholmskampen 3, Källbrinks IP, Huddinge
Crona, Amelie -09
Lidbom, Klara -09
Selin, Andrea -09
Pettersson, Oliver -09
48.21  Tuzovic, Stella -09 X13 2021-09-08 » Stockholmskampen 3, Källbrinks IP, Huddinge
Duneborn, Tuva -09
Sahlstedt, Ebba -09
» Ekener, Filippa -09
Micanovic, Oliver -09
48.33  » Roslund, Agnes -09 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
Lund, Klara -09
Ljungberg, Lovisa -09
Engström Villarroel, Noelia -09
» Carlsson, Stella -09
48.35  Norberg, Astrid -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Wahlström, Kevin -09
Laguna, Alba -09
Frykström, Amanda -09
» Borg, Jonatan -09
48.61  » Eide Jensen, Olle -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Windirsch, Alva -09
Crona, Amelie -09
Domert, David -09
Säwing, Wilma -09
49.12  Pettersson, Oliver -09 X13 2021-09-08 » Stockholmskampen 3, Källbrinks IP, Huddinge
Windirsch, Alva -09
Säwing, Wilma -09
Crona, Amelie -09
Brink, Liv -09
49.41  » Mancinella, Alessandro -09 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
Helström, Alfred -09
Blomqvist, Felicia -09
» Ekener, Filippa -09
Brännsten, Liv -09
50.53  Eklöf, Hampus -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Öjemar, Vilhelm -09
Blomqvist, Felicia -09
Helström, Alfred -09
Frykström, Amanda -09
51.28  Slagare, Bianca -09 X13 2021-09-18 » Stockholmskampen final, Enskede IP, Stockholm
» Eide Jensen, Olle -09
Tortera Lidborg, Arvid -09
Crona, Amelie -09
Buchmayer, Olle -09
56.10  Selin, Andrea -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
Brink, Liv -09
Stadler, Rufus -09
Säwing, Wilma -09
» Eide Jensen, Olle -09
69.75  » Broberg Rydqvist, Amanda -09 X13 2021-06-16 » Stockholmskampen 2, Björknäs IP, Värmdö
» Gutke, Theodor -09
» Svanehav, Filip -09
» Källqvist, Morgan -09
» Roslund, Agnes -09
Ej klubblag
46.58  [1] » Finbom Höglund, Leia -09 X13 2021-09-08 » Stockholmskampen 3, Källbrinks IP, Huddinge
Laguna, Alba -09
» Mancinella, Alessandro -09
Buchmayer, Olle -09
Not
[1] - Ej klubblag, deltagare andra klubbar
               
 5 x 200 m - Mix
resultat     namn klass datum   tävling
2:25.06  » Wilkinson, Benjamin -08 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Atlassi, Jonas -08
» Håkansson, Theodor -08
» Sparv, Tyra -08
» Nordlund, Elin -08
2:33.06  » Victorin, Axel -08 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Hålling, Mira -08
» Jansson, Edit -08
» Simon, Sebastian -08
» Camarstrand, Felix -08
2:41.21  Lundquist, Alva -08 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Lazo Nilsson, Shauri -08
» Wolgast, Albin -08
Azorbo, Olivia -08
Sallnäs, Maja -08
2:43.08  » Borg, Jonatan -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Havferkorn, Althea -09
Sköllersten, Linnéa -09
Karlsson Axi, Oliver -09
» Lönn, Malva -09
2:44.44  Huselius, Vincent -08 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
» Johansson, Anton -08
Stålgren, Viola -08
Pålsson, Selma -08
Stenström, Vera -08
2:45.98  Engström Villarroel, Noelia -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
» Broberg Rydqvist, Amanda -09
Runeborg, Smilla -09
» Carlsson, Stella -09
» Roslund, Agnes -09
2:50.87  Micanovic, Oliver -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
» Sternlind, Tyra -09
Vallenholm, Nora -10
» Finbom Höglund, Leia -09
» Gutke, Theodor -09
2:54.46  Laguna, Alba -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Tuzovic, Stella -09
Fredriksson, Tyra -09
Duneborn, Tuva -09
Frykström, Amanda -09
2:56.96  Dahl, Astrid -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Torssander, Ingrd -09
Johansson, Majken -09
Wåhlin, Wille -09
» Källqvist, Morgan -09
2:59.23  Alberts, Axel -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Buchmayer, Olle -09
Öjemar, Vilhelm -09
Eklöf, Hampus -09
» Mancinella, Alessandro -09
3:00.39  Slagare, Bianca -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
» Alassaad, Selma -09
Micanovic, Oliver -09
» Eklöf, Alma -09
Schierman, Sixten -09
3:04.06  Sjöholm, Joni -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Claesson, Leo -09
» Ekener, Filippa -09
Berggren, Märta -09
Brahme, Betty -09
3:16.31  Windirsch, Alva -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Henning Nilsson, Liv -09
Dahl, Lo -09
Crona, Amelie -09
» Eide Jensen, Olle -09
3:18.46  Frykström, Amanda -09 X13 2021-05-19 » Stockholmskampen 1, Enskede IP, Stockholm
Sahlstedt, Ebba -09
Boström Hagel, Amelie -09
Stadler, Rufus -09
Enell, Lea -09
               
 6 x 200 m - Mix
resultat     namn klass datum   tävling
2:30.51  » Kapell, Elias -06 X15 2021-09-04 » Kraftmätningen Final, Tibblevallen, Täby
» Sahlqvist, Esther -06
» Herre, Filip -06
» Simonsson, Maja -06
» Karlsson, Vilmer -07
» Borg, Matilda -07
2:32.16  » Kapell, Elias -06 X15 2021-05-22 » Kraftmätningskval omg 1, Trollbäckens IP, Tyresö
» Simonsson, Maja -06
» Berglind, Alfred -06
» Sahlqvist, Esther -06
» Karlsson, Vilmer -07
» Hedberg, Tyra -06
2:39.57  » Jerndorf, Daniel -06 X15 2021-05-22 » Kraftmätningskval omg 1, Trollbäckens IP, Tyresö
» Wolgast, Emmy -06
» Bergmark, Carl -06
» Borg, Matilda -07
Lundman, Linus -06
» Aldskogius, Clara -07
2:40.34  » Bergmark, Carl -06 X15 2021-09-04 » Kraftmätningen Final, Tibblevallen, Täby
» Wolgast, Emmy -06
» Jerndorf, Daniel -06
McCarthy, Maja -06
Sallnäs, Anton -06
Paul, Elisabeth -06
2:50.0m Atlassi, Jonas -08 X15 2021-05-30 » Kraftmätningskval omg 1, Björknäs IP, Nacka
» Johansson, Hannes -07
» Alteskog, Erik -06
Hjalmarö, Vera -07
» Larsson Lindberg, Agnes -06
Wismuth Ljessoj, Esther -07
               
Designed by Man on Earth
Version: 2018-07-04
mail to designer of st@hletics
© 2013, st@hletics