HAMMARBY FRIIDROTT Statistik
SAMTLIGA RESULTAT ALLA TÄVLINGAR  Rapportdatum: 2018-08-13
Inne för 2005 Resultatdatum: 2005-04-10
Förklaringar
Klubbrekordnotering
 2005-04-09/10 (lö-sö)  | Sista Chansen, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P14 » Fältström, Love -91 8.25      5 2  
» Vikström J, Martin -91 7.80  1 2
P12 Gramer, Simon -93 8.99  1 3
  8.98      5 Final  
Green, Anton -93 ej start  1 [¤]
» Green, Philip -93 8.79  PB 2 2
  8.82      3 Final  
» Odenman, Gunnar -93 9.02  3 1
9.20  8 Final
Papadopoulos, Dimitris -93 9.60      4 2 [¤]
P11 Andersson, Joel -94 9.87  2 2 [¤]
9.73  3 B-final
Barketorp Dirke, Jakob -94 ej start        1 [¤]
Carlström, Jesper -94 10.46  6 4
Lundquist, Joel -94 10.07  PB 6 5
Monsén, Felix -94 10.18    PB 5 3  
» Wulff, Jonathan -94 ej start  1 [¤]
P10 Lindholm, Jonatan -95 10.32  PB 5 4
Stannow Lind, Erik -95 ej start        1 [¤]
Ström, Olle -95 9.96  PB 2 2
10.09  6 B-final
Tidblad, Oliver -95 10.30  3 1
  10.28      8 B-final  
P9 Frykholm, Ludvig -96 ej start  1 [¤]
Granath, Charlie -96 9.80  1 4
  9.64      1 Final  
Grönlund, Artur -96 10.54  2 3
10.51  PB 3 B-final
Gustafsson, Bill -96 ej start        1 [¤]
Hallstedt, Zakarias -96 10.80  PB 2 2
10.88  7 B-final
Hedman, John -96 11.65    PB 7 5  
Movin, Andreas -96 11.06  PB 5 2
Pettersson, Gustav -96 12.60  PB 8 4
Östberg, Albin -96 10.99    PB 4 1  
F14 Brandt, Moa -91 ej start  1 [¤]
Jakobsson, Ulrika -91 8.77  3 1
  8.73      7 Final  
F12 Hellström, Katarina -93 10.38  PB 7 4
Kårling Kahn, Anna -93 9.12  2 3
  9.37      7 B-final  
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 10.16  SB 6 5
Linnhag, Nelly -93 ej start  1 [¤]
Viklund, Emelie -93 9.16  3 3
  9.24      2 B-final  
» Österberg, Sara -93 ej start  1 [¤]
F11 Carls, Julia -94 10.41  6 2
Ericsson, Sara -94 11.16    PB 7 3  
Granath, Therese -94 10.22  PB 3 4
Gustafsson, Mikaela -94 ej start  1 [¤]
Holgersson, Hedvig -94 9.98    PB 5 6  
Höglund, Elsa -94 11.12  6 4
Jacobsson, Frida -94 11.42  PB 7 5
Lindström, Hedvig -94 11.13    PB 7 6 [¤]
» Möller, Amelie -94 9.74  3 3
9.77  6 B-final
Regnér, Anna -94 ej start        1 [¤]
» Sandelius, Josefine -94 9.46  1 1
F10 » Bill, Ellinor -95 9.71  1 6
  9.70      5 Final  
» Breig Lindell, Elin -95 9.49  2 1
9.51  2 Final
Forsberg, Lovisa -95 10.66      5 6  
Tapper, Fanny -95 10.75  PB 6 5 [¤]
F9 Ahlstrand, Felicia -96 10.76  PB 4 5
Altrov Berg, Vera -96 10.78    PB 1 3  
Ekberg, Jennifer -96 11.83  7 7
» Forsberg, Elin -96 10.90  4 2
Hedström, Rebecka -96 11.43    PB 6 1  
Isaksson, Isabel -96 11.23  PB 4 6
Johnsson, Sofia -96 10.91  5 2
Linder, Fanny -96 9.75  PB 1 4
  9.77      1 Final  
Peterson, Ebba -96 10.90  PB 4 1 [¤]
Pihlblad, Elvira -96 11.16  PB 5 3
400 m P9   Berger, André -96 123.81    PB 8 4 [¤]
Cedervall Högberg, Pontus -96 112.09  PB 8 3 [¤]
Frykholm, Ludvig -96 88.04    PB 4 4  
Granath, Charlie -96 83.87  PB 2 2
Grönlund, Artur -96 brutit  1
Magnusson, Gustav -96 98.66    PB 7 3  
F10 Gille, Isa -96 89.38  PB 3 1 [¤]
F9 Linder, Fanny -96 90.58  PB 2 2
600 m P10   Lindholm, Jonatan -95 2:05.95    PB 5 2  
Ström, Olle -95 2:05.62  PB 4 2
F10 Tapper, Fanny -95 2:21.21  PB 7 1 [¤]
800 m P14   Axnér, Joakim -91 diskad        2 [¤]
» Fältström, Love -91 2:28.21  PB 4 1
» Vikström J, Martin -91 2:14.46    PB 1 1  
P12 » Green, Philip -93 2:37.14  4 2
P11 Andersson, Joel -94 2:52.86  PB 4 2 [¤]
Barketorp Dirke, Jakob -94 3:15.82    PB 5 1 [¤]
Carlström, Jesper -94 3:32.92  PB 7 2
Lind Olsson, David -94 3:02.72  PB 2 1
Lundquist, Joel -94 3:12.86    PB 4 1  
» Wulff, Jonathan -94 ej start  1 [¤]
P9 Gustafsson, Bill -96 ej start  1 [¤]
F14 Jakobsson, Ulrika -91 2:44.36    SB 6 Final  
F12 » Grönros, Lovisa -93 2:43.44  PB 1 1
F11 Carls, Julia -94 3:16.10  PB 4 2
Ericsson, Sara -94 3:36.36    PB 7 1  
» Forss, Emma -94 ej start  1 [¤]
Granath, Therese -94 ej start  1 [¤]
Gustafsson, Mikaela -94 ej start        1 [¤]
Holgersson, Hedvig -94 ej start  1 [¤]
Lord, Lise -94 ej start  1 [¤]
» Möller, Amelie -94 3:15.00    PB 3 2  
Regnér, Anna -94 ej start  1 [¤]
» Sandelius, Josefine -94 brutit  1
» Åberg, Stina -94 ej start  1 [¤]
Höjd P14 » Fältström, Love -91 1.63      1 Final  
» Vikström J, Martin -91 1.51  7 Final
Älvebrand, Eric -91 1.63    PB 2 Final  
P12 Green, Anton -93 ej start  1 [¤]
» Green, Philip -93 1.42  3 Final
P11 Andersson, Joel -94 1.18      5 Final [¤]
Barketorp Dirke, Jakob -94 0.93  PB 15 [¤]
Carlström, Jesper -94 ej start  1 [¤]
Haaland, Kornelius -94 1.08    PB 11   [¤]
Lind Olsson, David -94 ej start  1 [¤]
Lundquist, Joel -94 1.03  14
P10 Lindholm, Jonatan -95 1.03    PB 12    
Ström, Olle -95 ej start  1 [¤]
Tidblad, Oliver -95 ej start  1 [¤]
P9 Frykholm, Ludvig -96 0.88    PB 19    
Granath, Charlie -96 0.93  PB 17 [¤]
Ljungqvist, Gustav -96 0.88  PB 19
Norlinger, Mathias -96 0.93    PB 18    
Persson, Zackarias -96 0.83  PB 24
Pettersson, Gustav -96 0.83  PB 25
F12 Erlandsson, Natalie -93 1.13    PB 15    
Forsberg, Sofia -93 ej start  1 [¤]
» Grönros, Lovisa -93 1.23  9
Kårling Kahn, Anna -93 1.28    PB 5 Final  
F11 Lindström, Hedvig -94 1.03  18 [¤]
» Möller, Amelie -94 0.93  20
Regnér, Anna -94 ej start        1 [¤]
» Sandelius, Josefine -94 ej start  1 [¤]
F10 Avebäck, Freja -95 0.98  10
» Breig Lindell, Elin -95 1.13    PB 3 Final  
F9 Altrov Berg, Vera -96 0.98  PB 6 Final
Stav P14 » Fältström, Love -91 3.04    PB 1 Final  
Längd (zon) P12   Gramer, Simon -93 4.03      16    
Green, Anton -93 3.79  23
» Green, Philip -93 4.95    PB 1 Final  
» Odenman, Gunnar -93 4.29  9
Papadopoulos, Dimitris -93 4.07  PB 13 [¤]
P11 Andersson, Joel -94 3.56    PB 15   [¤]
Barketorp Dirke, Jakob -94 ej start  1 [¤]
Carlström, Jesper -94 3.24  29
Haaland, Kornelius -94 ej start        1 [¤]
Lundquist, Joel -94 3.30  PB 25
Monsén, Felix -94 3.50  PB 19
» Wulff, Jonathan -94 ej start        1 [¤]
P10 Lindholm, Jonatan -95 3.44  14
Stannow Lind, Erik -95 ej start  1 [¤]
Ström, Olle -95 3.50    PB 11    
Tidblad, Oliver -95 3.47  12
P9 Frykholm, Ludvig -96 2.68  PB 27
Granath, Charlie -96 3.47    PB 3 Final  
Gustafsson, Bill -96 ej start  1 [¤]
Hallstedt, Zakarias -96 2.73  PB 25
Hedman, John -96 2.74    PB 24    
Movin, Andreas -96 2.90  PB 21
Norlinger, Mathias -96 ej start  1 [¤]
Persson, Zackarias -96 2.30    PB 36    
Pettersson, Gustav -96 2.46  PB 32
Östberg, Albin -96 3.05  PB 13
F12 Erlandsson, Natalie -93 ej start        1 [¤]
Forsberg, Sofia -93 ej start  1 [¤]
» Grönros, Lovisa -93 ej start  1 [¤]
Hellström, Katarina -93 3.32    PB 49    
Kårling Kahn, Anna -93 4.27  PB 11
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 3.59  38
Linnhag, Nelly -93 ej start        1 [¤]
Viklund, Emelie -93 4.53  PB 4 Final
» Österberg, Sara -93 ej start  1 [¤]
F11 Carls, Julia -94 3.35      26    
Ericsson, Sara -94 2.84  40
Granath, Therese -94 3.14  34
Gustafsson, Mikaela -94 ej start        1 [¤]
Holgersson, Hedvig -94 3.40  PB 22
Höglund, Elsa -94 3.15  PB 33
Jacobsson, Frida -94 2.53    PB 45    
Lindström, Hedvig -94 2.57  44 [¤]
» Möller, Amelie -94 3.38  23
Regnér, Anna -94 ej start        1 [¤]
» Sandelius, Josefine -94 3.60  PB 15
» Åberg, Stina -94 ej start  1 [¤]
F10 » Bill, Ellinor -95 3.96      1 Final  
» Breig Lindell, Elin -95 3.70  PB 5 Final
Forsberg, Lovisa -95 ej start  1 [¤]
Söderqvist, Hanna -95 ej start        1 [¤]
F9 Ahlstrand, Felicia -96 2.91  PB 23
Altrov Berg, Vera -96 3.06  PB 15
Ekberg, Jennifer -96 2.54    PB 41    
» Forsberg, Elin -96 2.78  29
Hedström, Rebecka -96 2.46  PB 46
Isaksson, Isabel -96 2.68    PB 36    
Johnsson, Sofia -96 2.89  PB 26
Linder, Fanny -96 3.15  8 Final
Peterson, Ebba -96 2.76  PB 32 [¤]
Tresteg P14   Älvebrand, Eric -91 11.39    PB 1 Final  
F14 Gille, Filippa -91 9.24  PB 8 Final
Jakobsson, Ulrika -91 9.78  PB 3 Final
Kula (4,0 kg) P14   Löfstrand, Christian -91 9.78    PB 4 Final  
Kula (3,0 kg) P12 » Green, Philip -93 7.51      3 Final  
» Odenman, Gunnar -93 7.34  PB 4 Final
F14 Gille, Filippa -91 7.37      10    
Jakobsson, Ulrika -91 8.43  6 Final
Kula (2,0 kg) P11   Andersson, Joel -94 6.43      8 Final  
Barketorp Dirke, Jakob -94 6.26  9 [¤]
Carlström, Jesper -94 ej start        1 [¤]
Haaland, Kornelius -94 6.01  13
Lundquist, Joel -94 6.21  10
Monsén, Felix -94 ej start        1 [¤]
» Wulff, Jonathan -94 ej start  1 [¤]
P10 Lindholm, Jonatan -95 5.27  18
Ström, Olle -95 7.25      3 Final  
P9 Cedervall Högberg, Pontus -96 3.02  PB 24 [¤]
Frykholm, Ludvig -96 4.09  SB 18
Granath, Charlie -96 6.17    PB 1 Final  
Gustafsson, Bill -96 ej start  1 [¤]
Ljungqvist, Gustav -96 5.03  PB 9
Magnusson, Gustav -96 3.83    PB 22    
Pettersson, Gustav -96 3.80  PB 23
F12 Bergholm, Sofia -93 5.17  PB 22
Erlandsson, Natalie -93 7.43      8 Final  
Forsberg, Sofia -93 ej start  1 [¤]
Kårling Kahn, Anna -93 7.10  10
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 6.96      11    
F11 Carls, Julia -94 5.71  11
Ericsson, Sara -94 5.24  16
Gustafsson, Mikaela -94 ej start        1 [¤]
Lindström, Hedvig -94 5.52  13 [¤]
» Möller, Amelie -94 4.94  PB 19
Regnér, Anna -94 ej start        1 [¤]
F10 Avebäck, Freja -95 5.02  PB 15
» Breig Lindell, Elin -95 5.59  PB 7 Final
Tapper, Fanny -95 5.79  PB 6 Final [¤]
Not
[¤] - Efteranmäld
 2005-03-19 (lö)  | Regionsfinal inne 05, PEAB-hallen, Västerås - RM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg
60 m P14 » Vikström J, Martin -91 7.74      1 1    
» Vikström J, Martin -91 7.60  PB 1 Final
F14 Brandt, Moa -91 8.18  2 1
  8.23      7 Final    
Ekholm, Josephine -91 8.04  PB 1 2
8.05  4 Final
60 m häck (76,2 cm) F14   Jakobsson, Ulrika -91 9.88      2 1    
9.93  7 Final
 2005-03-13 (sö)  | H-by U-spel inne 05, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg
200 m P15   Molin, Per -90 ej start        1   [¤]
Tholander, David -90 27.27  PB 2 2
P14 » Fältström, Love -91 26.18    PB 2 2    
» Vikström J, Martin -91 25.05  1 2
Älvebrand, Eric -91 27.88  PB 2 1
F15 » Carls, Sofia -90 ej start        1   [¤]
Forsell, Emilia -90 30.37  2 1
Görhed, Gabriella -90 29.70  2 2
Göth, Camilla -90 ej start        1   [¤]
Göth, Linn -90 ej start  1 [¤]
J-sson Malmström, Emma -90 ej start  1 [¤]
» Larsson, Louise -90 ej start        1   [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 28.50  1 1
Sundgren, Lina-Marie -90 ej start  1 [¤]
F14 Brandt, Moa -91 27.32      1 6    
Ekholm, Josephine -91 27.51  PB 2 6
Gille, Filippa -91 29.40  1 4
Hultgren, Maria -91 29.83    PB 2 1    
Jakobsson, Ulrika -91 28.66  1 5
Sochon, Amanda -91 34.00  4 1
Söderström, Anna -91 29.37      1 3    
Taylor, Sofie -91 29.12  1 2
400 m P10   Berglund, Albin -95 ej start        1   [¤]
Ewertzh, Jacob -95 80.94  PB 4 2
Fagerström, Christoffer -95 ej start        1   [¤]
Holm, Alexander -95 88.08  PB 4 3
Lindelöw, Viktor -95 85.50  PB 6 1
Lindholm, Jonatan -95 78.91    PB 3 4    
Mårdsjö, Simon -95 86.33  PB 5 2
Nilsson, Jakob -95 87.52  PB 6 2
Reidefors, Stellan -95 89.34    PB 6 3    
Ström, Olle -95 77.06  PB 2 1
Tidblad, Oliver -95 ej start  1 [¤]
P9 Sandström, Olle -96 88.37    PB 5 3    
F10 Allert, Anna -95 82.29  PB 1 4
Avebäck, Freja -95 88.75  PB 5 1
» Bill, Ellinor -95 82.31      1 2    
» Breig Lindell, Elin -95 82.70  PB 3 5
Forsberg, Lovisa -95 89.53  PB 4 3
Holknekt, Julia -95 ej start        1   [¤]
Kallur, Ida -95 95.26  PB 7 4
Lindqvist, Tova -95 92.62  PB 7 3
Pastor, Kim -95 100.08    PB 8 1    
Söderqvist, Hanna -95 82.83  PB 2 2
Tapper, Fanny -95 92.43  6 3
Vilhelmsson, Celia -95 92.16    PB 9 2    
Wirgén, Agnes -95 brutit  4
Wolf, Signe -95 88.91  PB 5 5
600 m P12 » Braesh-Andersen, Ken -93 1:58.84    PB 2 2    
Eriksson Brandels, August -93 ej start  1 [¤]
P11 Barketorp Dirke, Jakob -94 2:21.68      6 1    
Carlström, Jesper -94 2:21.89  PB 7 1
Lind Olsson, David -94 ej start  1 [¤]
Lundquist, Joel -94 2:21.04    PB 5 1    
Mattsson, Linde -94 2:18.27  PB 5 2 [¤]
Olofsson, Gustav -94 2:07.96  4 2
» Wulff, Jonathan -94 2:23.82      7 2    
F13 » Alstermark, Linnéa -92 1:55.62  PB 2 3
Bach, Lise -92 2:03.84  PB 3 1
Gregersdotter, Elsa -92 2:01.22    PB 1 1    
Hamrin, Zenobia -92 1:54.32  PB 2 2
Högblom, Caroline -92 1:47.78  PB 1 2
Jacobsson, Andrea -92 2:08.81    PB 6 3    
» Retsloff, Frida -92 ej start  1 [¤]
F12 Forsberg, Sofia -93 ej start  1 [¤]
» Karlsson, Julia -93 2:10.70    PB 3 1    
Lindelöw, Hanna -93 2:28.62  PB 8 2
Linnhag, Nelly -93 ej start  1 [¤]
Rhodiner, Tove -93 2:22.11    PB 7 2    
Roth, Sara -93 2:14.41  5 1
Wernolf, Erika -93 2:11.24  6 2
F11 Carls, Julia -94 2:25.57      7 1    
» Forss, Emma -94 2:08.98  4 1
Granath, Therese -94 brutit  2
Gustafsson, Mikaela -94 2:20.64      5 3    
Holgersson, Hedvig -94 2:27.01  5 4
Lord, Lise -94 2:16.99  5 2
» Möller, Amelie -94 2:19.39      4 3    
Regnér, Anna -94 2:32.33  7 4
» Sandelius, Josefine -94 brutit  1
Sandström, Niki -94 2:26.41    PB 7 2    
» Åberg, Stina -94 2:27.40  PB 7 3
1 000 m P15   Bernebrant, Daniel -90 3:00.18      1 Final    
Sidefors Squazzero, Erik -90 ej start  1 [¤]
Tholander, David -90 3:17.66    PB 6 Final    
P14 Allert, Per -91 3:14.06  6 Final
Arnesson, Per -91 3:30.06  10 Final [¤]
Axnér, Joakim -91 3:04.03    PB 2 Final    
Linde, Linus -91 3:08.72  5 Final
Refors, Michael -91 3:06.84  PB 4 Final
Wiklander, Oswald -91 ej start        1   [¤]
F15 » Jonsson, Elin -90 3:32.58  4 Final
Öster, Kristin -90 3:18.38  PB 1 Final
F14 Andersson, Julia -91 ej start        1   [¤]
Karlsson, Sara -91 3:33.56  PB 3 Final
Lord, Johanna -91 3:21.99  2 Final
Molin, Sofia -91 brutit  Final
40 m häck (special) P10   Berglund, Albin -95 ej start        1   [¤]
Ewertzh, Jacob -95 7.91  PB 1 2
  7.94      8 Final    
Fagerström, Christoffer -95 9.38  PB 7 2
Holm, Alexander -95 8.35  4 3
  8.21    PB 3 B-final    
Lindelöw, Viktor -95 8.41  PB 4 4
8.44  7 B-final
Lindholm, Jonatan -95 8.54  5 4
  8.41    PB 6 B-final    
Mårdsjö, Simon -95 8.76  PB 5 3
Nilsson, Jakob -95 8.93  PB 7 1
Reidefors, Stellan -95 9.11    PB 6 4    
Ström, Olle -95 7.81  PB 3 1
7.83  6 Final
Tidblad, Oliver -95 ej start        1   [¤]
P9 Sandström, Olle -96 9.30  SB 7 3
F10 Allert, Anna -95 8.68  PB 3 3
Avebäck, Freja -95 8.49  4 1
  8.19    PB 2 B-final    
» Bill, Ellinor -95 7.86  2 2
7.71  PB 2 Final
» Breig Lindell, Elin -95 8.05  PB 1 5
  8.24      6 Final    
Ekholm, Elvira -95 8.61  PB 3 4
Forsberg, Lovisa -95 8.58  PB 2 3
  8.63      7 B-final    
Holknekt, Julia -95 8.46  2 4
8.24  PB 3 B-final
Kallur, Ida -95 9.46    PB 5 4    
Lindqvist, Tova -95 9.55  PB 7 2
Pastor, Kim -95 9.21  PB 6 6
Söderqvist, Hanna -95 8.55  5 1
  8.43    PB 6 B-final    
Tapper, Fanny -95 9.32  PB 5 2
Vilhelmsson, Celia -95 9.90  PB 7 3
Wirgén, Agnes -95 10.24    PB 8 3    
Wolf, Signe -95 10.29  PB 7 5
60 m häck (84 cm) P15   Molin, Per -90 9.34      2 Final    
Tholander, David -90 ej start  1 [¤]
P14 » Fältström, Love -91 9.70      1 Final    
Odenman, Erik -91 10.70  4 Final
60 m häck (76,2 cm) P13   Campenhausen, Erik -92 ej start        1   [¤]
Hellström, Mikael -92 12.86  7 1
Sundborg, Tommy -92 11.60    PB 5 2    
P12 Eriksson Brandels, August -93 ej start  1 [¤]
Green, Anton -93 13.00  PB 5 2
» Odenman, Gunnar -93 11.82  3 2
  11.73    PB 5 Final    
Papadopoulos, Dimitris -93 12.09  4 1 [¤]
11.84  PB 6 Final
Tidblad, Robin -93 ej start        1   [¤]
F15 » Carls, Sofia -90 ej start  1 [¤]
Forsell, Emilia -90 11.65  6 Final
Görhed, Gabriella -90 10.86      5 Final    
Göth, Camilla -90 ej start  1 [¤]
Göth, Linn -90 10.19  2 Final
J-sson Malmström, Emma -90 ej start        1   [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 10.78  4 Final
Sundgren, Lina-Marie -90 ej start  1 [¤]
Öster, Kristin -90 11.74      7 Final    
F14 Andersson, Julia -91 ej start  1 [¤]
Hultgren, Maria -91 11.11  PB 4 1
Jakobsson, Ulrika -91 9.76  1 2
  9.72      2 Final    
Söderström, Anna -91 10.45  5 2
10.31  5 Final
Taylor, Sofie -91 10.25  3 1
  brutit        Final    
F13 » Alstermark, Linnéa -92 11.01  PB 6 2
Hamrin, Zenobia -92 10.58  2 2
  10.45    PB 5 Final    
Höglund, Matilda -92 ej start  1 [¤]
» Retsloff, Frida -92 ej start  1 [¤]
» Sabir, Jasmin -92 10.84  4 1
  10.64    PB 6 Final    
F12 Bäckström, Maja -93 ej start  1 [¤]
Carpenter, Vanessa -93 13.69  PB 7 1
Ewertzh, Johanna -93 13.15      6 1    
Forsberg, Sofia -93 ej start  1 [¤]
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 brutit  1
Lindelöw, Hanna -93 13.85    PB 7 2    
Niväng, Sara -93 ej start  1 [¤]
Ny, Alva -93 14.37  PB 7 3
Wernolf, Erika -93 13.55      6 3    
Westerberg, Fanny -93 14.13  PB 5 4
» Österberg, Sara -93 12.07  PB 2 4 [¤]
12.20  2 B-final
60 m häck (60 cm) P11   Axelsson, David -94 11.90    PB 2 3   [¤]
Barketorp Dirke, Jakob -94 12.81  PB 4 3
Carlström, Jesper -94 13.00    PB 7 2    
Lind Olsson, David -94 12.39  PB 7 1
Lundquist, Joel -94 12.10  PB 6 2
Mattsson, Linde -94 12.37    PB 6 1   [¤]
Monsén, Felix -94 10.90  PB 1 1
11.06  2 Final
Olofsson, Gustav -94 12.07    PB 5 2    
» Wulff, Jonathan -94 11.04  PB 2 2
11.10  3 Final
F11 Carls, Julia -94 12.23  PB 3 6
  12.46      5 B-final    
Gustafsson, Mikaela -94 11.37  2 4
11.28  PB 5 Final
Holgersson, Hedvig -94 11.90  3 3
  11.61    PB 1 B-final    
Höglund, Elsa -94 13.14  PB 6 3
Jacobsson, Frida -94 14.69  PB 7 2
Lindström, Hedvig -94 14.27    PB 7 3    
» Möller, Amelie -94 13.31  PB 6 2
Regnér, Anna -94 12.51  PB 3 5
» Sandelius, Josefine -94 11.18  1 4
  11.01    PB 2 Final    
Sandström, Niki -94 13.12  PB 4 1
» Åberg, Stina -94 brutit  1
Höjd P13   Campenhausen, Erik -92 1.36      7 Final    
Hellström, Mikael -92 1.32  12
Sundborg, Tommy -92 1.32      11      
P12 » Braesh-Andersen, Ken -93 ej start  1 [¤]
Green, Anton -93 1.22  PB 8 Final
Tidblad, Robin -93 ej start        1   [¤]
Wijk, Maksim -93 ej start  1 [¤]
P11 Carlström, Jesper -94 ej start  1 [¤]
Lind Olsson, David -94 1.06    PB 10      
Mattsson, Linde -94 1.06  PB 8 Final [¤]
» Wulff, Jonathan -94 1.30  PB 1 Final [¤]
F13 » Alsing Skoog, Emma -92 1.32    PB 7 Final    
Gregersdotter, Elsa -92 1.28  12
Högblom, Caroline -92 1.40  4 Final
Niklasson, Felicia -92 1.22      15      
Öhman, Louise -92 1.28  13
F12 Erlandsson, Natalie -93 1.12  PB 13
Forsberg, Sofia -93 1.26      6 Final    
Hellström, Katarina -93 ej res 
Lindelöw, Hanna -93 1.12  PB 13
Reidefors, Cecilia -93 1.06    PB 18      
Rhodiner, Tove -93 1.00  PB 20
Wernolf, Erika -93 1.26  PB 8 Final
F11 Gustafsson, Mikaela -94 1.30    PB 2 Final    
Holgersson, Hedvig -94 1.00  PB 24
Lindström, Hedvig -94 1.12  PB 16
» Möller, Amelie -94 0.90      28      
Regnér, Anna -94 1.06  23
» Sandelius, Josefine -94 1.12  PB 13
Sandström, Niki -94 1.06  PB 18
Stav P15   Molin, Per -90 2.72      2 Final    
P14 » Fältström, Love -91 3.02  1 Final
Löfstrand, Christian -91 ej start        1   [¤]
Odenman, Erik -91 ej start  1 [¤]
P13 Wetteroth, Fabian -92 ej start  1 [¤]
P12 » Odenman, Gunnar -93 ej res             
F15 Mattsson, Ella -90 2.32  1 Final
F14 Nordgren, Ellen -91 1.92  3 Final
F13 » Alsing Skoog, Emma -92 1.85    PB 3 Final    
Niklasson, Felicia -92 1.65  4 Final
F12 Lindberg Oyarzo, Isabel -93 ej start  1 [¤]
Westerberg, Fanny -93 ej start  1 [¤]
Längd P15   Bernebrant, Daniel -90 5.59    PB 1 Final    
Molin, Per -90 5.51  PB 2 Final
Vadström Björk, André -90 4.80    PB 5 Final    
P14 » Fältström, Love -91 5.39  PB 1 Final
Odenman, Erik -91 4.39  7 Final
» Vikström J, Martin -91 4.89      4 Final    
F15 » Carls, Sofia -90 ej start  1 [¤]
Forsell, Emilia -90 4.40  7 Final
Görhed, Gabriella -90 4.43    PB 6 Final    
Göth, Camilla -90 4.79  PB 2 Final
Göth, Linn -90 4.73  3 Final
J-sson Malmström, Emma -90 ej start        1   [¤]
» Larsson, Louise -90 ej start  1 [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 4.54  PB 5 Final
F14 Andersson, Julia -91 ej start        1   [¤]
Brandt, Moa -91 4.69  PB 5 Final
Bristrand, Anna -91 3.93  25
Ekholm, Josephine -91 4.69    PB 6 Final    
» Eriksson, Sofia -91 4.29  PB 13
Gille, Filippa -91 4.37  PB 10
Hultgren, Maria -91 4.37      9      
Martinsson, Sara -91 3.99  22
Nordgren, Ellen -91 4.01  PB 21
Sochon, Amanda -91 3.83    PB 28      
Taylor, Sofie -91 3.95  24
Vallo, Fanny -91 ej start  1 [¤]
Längd (zon) P10   Berglund, Albin -95 ej start        1   [¤]
Bristrand, Erik -95 2.33  PB 33
Ewertzh, Jacob -95 3.17      24      
Fagerström, Christoffer -95 3.21  PB 22
Holm, Alexander -95 3.64  PB 8 Final
Lindelöw, Viktor -95 2.94    PB 30      
Lindholm, Jonatan -95 3.50  PB 10
Mårdsjö, Simon -95 3.43  PB 14
Nilsson, Jakob -95 2.95    PB 29      
Reidefors, Stellan -95 3.24  PB 19
Ström, Olle -95 3.44  PB 12
Tidblad, Oliver -95 ej start        1   [¤]
P9 Sandström, Olle -96 3.02  PB 26
F10 Allert, Anna -95 3.25  PB 14
Avebäck, Freja -95 3.36      12      
» Bill, Ellinor -95 3.91  1 Final
» Breig Lindell, Elin -95 3.29  13
Ekholm, Elvira -95 3.58      5 Final    
Forsberg, Lovisa -95 2.96  PB 32
Holknekt, Julia -95 3.21  SB 17
Kallur, Ida -95 2.31    PB 48      
Lindqvist, Tova -95 3.00  PB 27
Pastor, Kim -95 2.88  36
Söderqvist, Hanna -95 3.38    PB 11      
Tapper, Fanny -95 3.10  PB 23
Vilhelmsson, Celia -95 2.81  PB 38
Wirgén, Agnes -95 1.91    PB 49      
Wolf, Signe -95 2.79  PB 39
Wåle, Emma -95 2.74  PB 42
Tresteg (zon) P13   Campenhausen, Erik -92 9.19    PB 9      
Hellström, Mikael -92 8.82  12
Olsson, Simon -92 7.82    PB 13      
P12 Gramer, Simon -93 8.40  PB 12
» Odenman, Gunnar -93 9.79  PB 3 Final
Tidblad, Robin -93 ej start        1   [¤]
P11 Barketorp Dirke, Jakob -94 7.59  PB 9
Haaland, Kornelius -94 7.16  PB 13
Lind Olsson, David -94 7.23    PB 12      
Lundquist, Joel -94 6.77  PB 15
Mattsson, Linde -94 7.56  PB 10 [¤]
Monsén, Felix -94 8.00    PB 5 Final    
» Wulff, Jonathan -94 7.37  PB 11
F13 Bach, Lise -92 7.91  16
Gregersdotter, Elsa -92 9.05    PB 10      
Hamrin, Zenobia -92 9.30  8 Final
Höglund, Matilda -92 9.83  PB 4 Final
Jacobsson, Andrea -92 8.31      14      
» Retsloff, Frida -92 ej start  1 [¤]
» Sabir, Jasmin -92 9.69  PB 6 Final
Said, Manal -92 ej res             
Öhman, Louise -92 8.32  SB 13
F12 Lindberg Oyarzo, Isabel -93 7.53  PB 21 [¤]
Niväng, Sara -93 6.74    PB 23      
Viklund, Emelie -93 8.99  PB 6 Final
F11 Carls, Julia -94 7.13  PB 22 [¤]
Granath, Therese -94 7.35    PB 20     [¤]
Gustafsson, Mikaela -94 8.14  PB 9 [¤]
Holgersson, Hedvig -94 7.48  PB 17
» Möller, Amelie -94 7.10    PB 23      
Regnér, Anna -94 7.38  PB 19
» Sandelius, Josefine -94 8.19  PB 6 Final
Kula (4,0 kg) P15   Molin, Per -90 11.64      2 Final    
Tholander, David -90 9.69  PB 3 Final
P14 Löfstrand, Christian -91 9.13      4 Final    
Odenman, Erik -91 9.27  3 Final
Kula (3,0 kg) P13   Olsson, Simon -92 7.60      5 Final    
Wetteroth, Fabian -92 6.97  PB 7 Final
P12 Eriksson Brandels, August -93 ej start        1   [¤]
Gramer, Simon -93 5.89  PB 8 Final
Wijk, Maksim -93 ej start  1 [¤]
F15 » Carls, Sofia -90 ej start        1   [¤]
» Höckerstrand, Sandra -90 11.60  PB 1 Final [¤]
J-sson Malmström, Emma -90 ej start  1 [¤]
Mattsson, Ella -90 8.56      2 Final    
Sundgren, Lina-Marie -90 ej start  1 [¤]
F14 Gille, Filippa -91 7.51  PB 10
Jakobsson, Ulrika -91 8.18      6 Final    
Martinsson, Sara -91 6.85  14
Nordgren, Ellen -91 8.09  PB 7 Final
Söderström, Anna -91 7.98  8 Final
Kula (2,0 kg) P11   Barketorp Dirke, Jakob -94 7.01    PB 6 Final    
Haaland, Kornelius -94 6.10  PB 15
Lind Olsson, David -94 6.48    PB 10      
Lundquist, Joel -94 6.44  11
Mattsson, Linde -94 5.89  PB 18 [¤]
Monsén, Felix -94 7.00    PB 7 Final    
Olofsson, Gustav -94 6.13  PB 14 [¤]
» Wulff, Jonathan -94 8.52  PB 3 Final
P10 Berglund, Albin -95 ej start        1   [¤]
Bristrand, Erik -95 4.78  PB 26
Ewertzh, Jacob -95 5.90  PB 15
Holm, Alexander -95 5.94    PB 14      
Lindelöw, Viktor -95 4.50  PB 27
Lindholm, Jonatan -95 5.37  PB 20
Mårdsjö, Simon -95 5.19      24      
Nilsson, Jakob -95 5.76  PB 17
Reidefors, Stellan -95 3.88  PB 30
Ström, Olle -95 7.26    PB 5 Final    
Tidblad, Oliver -95 ej start  1 [¤]
P9 Sandström, Olle -96 5.89  PB 16
F13 » Alstermark, Linnéa -92 7.04      16      
Bach, Lise -92 7.23  14
Högblom, Caroline -92 9.60  5 Final
Höglund, Matilda -92 7.39      11      
Niklasson, Felicia -92 7.35  13
Said, Manal -92 8.43  10
Öhman, Louise -92 8.56      8 Final    
F12 Bäckström, Maja -93 5.90  24
Carpenter, Vanessa -93 6.74  PB 16
Erlandsson, Natalie -93 7.46    PB 8 Final    
Ewertzh, Johanna -93 6.27  21
Forsberg, Sofia -93 7.46  PB 9
Hellström, Katarina -93 5.01    PB 35      
» Karlsson, Julia -93 5.02  34
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 6.74  15
Lindelöw, Hanna -93 5.90    PB 25      
Linnhag, Nelly -93 ej start  [¤]
Ny, Alva -93 5.65  26
Reidefors, Cecilia -93 5.44    PB 30      
Viklund, Emelie -93 7.69  5 Final
F11 Carls, Julia -94 5.82  PB 17
Gustafsson, Mikaela -94 6.77      2 Final    
Jacobsson, Frida -94 3.77  PB 33
Lindström, Hedvig -94 6.00  PB 12
» Möller, Amelie -94 4.15      32      
Regnér, Anna -94 6.90  PB 11
» Sandelius, Josefine -94 5.00  20
Sandström, Niki -94 4.23    PB 29      
F10 Allert, Anna -95 4.80  PB 21
Avebäck, Freja -95 4.47  30
» Bill, Ellinor -95 5.15      14      
» Breig Lindell, Elin -95 5.42  PB 7 Final
Ekholm, Elvira -95 4.87  PB 20
Forsberg, Lovisa -95 4.96    PB 18      
Holknekt, Julia -95 5.71  PB 3 Final
Kallur, Ida -95 4.19  PB 35
Lindqvist, Tova -95 4.42    PB 31      
Pastor, Kim -95 5.10  PB 15
Söderqvist, Hanna -95 5.43  PB 6 Final
Tapper, Fanny -95 5.51    PB 5 Final    
Vilhelmsson, Celia -95 5.02  PB 16
Wirgén, Agnes -95 3.80  PB 38
Wolf, Signe -95 4.53  PB 28
Not
[¤] - Efteranmäld
 2005-03-05/06 (lö-sö)  | Sätra mini champ, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P14 » Fältström, Love -91 8.19      2 Final  
Löfstrand, Christian -91 ej start  1 [¤]
Odenman, Erik -91 8.73    PB 4 Final  
» Vikström J, Martin -91 7.87  1 Final
P12 » Braesh-Andersen, Ken -93 ej start  1 [¤]
Eriksson Brandels, August -93 ej start        1 [¤]
Gramer, Simon -93 8.90  PB 1 2
8.91  1 Final
Green, Anton -93 9.94      7 1  
» Odenman, Gunnar -93 9.09  1 1
9.13  5 Final
Papadopoulos, Dimitris -93 9.69      5 2  
Tidblad, Robin -93 ej start  1 [¤]
P11 Barketorp Dirke, Jakob -94 10.26  3 1
  10.23    PB 7 Final  
Carlström, Jesper -94 ej start  1 [¤]
Lind Olsson, David -94 10.61  4 1
Olofsson, Gustav -94 9.18  3 2
  9.17    PB 4 Final  
» Wulff, Jonathan -94 9.05  PB 2 2
9.14  3 Final
P10 Ewertzh, Jacob -95 9.90  PB 4 2 [¤]
  10.15      7 Final  
Tidblad, Oliver -95 10.40  5 1 [¤]
P9 Modig, Ruben -96 12.36  PB 4 2
  ej start        Final [¤]
Olofsson, Johan -96 10.44  1 1
10.38  2 Final
F14 Brandt, Moa -91 ej start        1 [¤]
Ekholm, Josephine -91 8.17  1 2
8.10  PB 1 Final
Gille, Filippa -91 8.84  2 1
  8.96      6 Final  
Hultgren, Maria -91 9.00  3 1
9.10  7 Final
Nyström, Linnéa -91 9.41  5 2
  9.21      8 Final  
Taylor, Sofie -91 8.77  3 2
8.82  5 Final
F13 Alenius, Ester -92 9.71    PB 6 3  
» Alstermark, Linnéa -92 8.50  2 3
8.44  3 Final
Bach, Lise -92 9.90      6 4  
Gregersdotter, Elsa -92 9.26  3 1
Hamrin, Zenobia -92 8.54  1 2
  8.50    PB 4 Final  
Högblom, Caroline -92 8.66  2 4
8.70  7 Final
Jacobsson, Andrea -92 10.10      4 1  
Niklasson, Felicia -92 9.08  4 4
» Retsloff, Frida -92 8.88  2 1
» Sabir, Jasmin -92 9.01      3 2  
Said, Manal -92 9.24  4 2
F12 Ewertzh, Johanna -93 9.82  PB 5 1
Fagerström Wagner, Hanna -93 10.09      4 3  
Gille, Evelina -93 9.83  3 4
» Karlsson, Julia -93 10.37  6 3
Kårling Kahn, Anna -93 9.21  3 1
  9.31      2 B-final  
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 ej start  1 [¤]
Nilsson Bach, Sophie -93 11.27  7 2
Ny, Alva -93 11.05      8 4  
Nyström, Emelie -93 ej start  1 [¤]
Näslund, Emma -93 10.16  5 3
Paulsson, Frida -93 9.64  4 1
  9.59    PB 5 B-final  
Rhodiner, Tove -93 10.54  5 5
Viklund, Emelie -93 9.12  PB 3 2
  9.18      6 Final  
F11 Carls, Julia -94 10.26  6 2
Ericsson, Sara -94 ej start  1 [¤]
Granath, Therese -94 10.32    PB 6 1  
Gustafsson, Mikaela -94 9.28  1 1
10.08  6 Final
Holgersson, Hedvig -94 ej start        1 [¤]
Jacobsson, Frida -94 11.50  PB 7 3
» Möller, Amelie -94 10.06  4 2
» Sandelius, Josefine -94 ej start        1 [¤]
F10 » Bill, Ellinor -95 9.66  2 1 [¤]
9.60  PB 3 Final
Ekholm, Elvira -95 10.01  3 1
  10.11      5 Final  
Nylin, Andréa -95 11.10  PB 4 2 [¤]
F9 Ekberg, Jennifer -96 11.69  PB 7 1 [¤]
» Forsberg, Elin -96 10.90    PB 5 2  
Johnsson, Sofia -96 10.77  2 3
10.69  PB 7 Final
Linder, Fanny -96 10.01  1 2
  9.95    PB 1 Final  
Peterson, Ebba -96 11.13  PB 6 3
200 m P14 » Fältström, Love -91 26.48    PB 2 Final  
» Vikström J, Martin -91 25.31  1 Final
Älvebrand, Eric -91 28.89    PB 4 Final  
P13 Olsson, Simon -92 ej start  1 [¤]
P12 » Braesh-Andersen, Ken -93 31.68  PB 1 2
Eriksson Brandels, August -93 ej start        1 [¤]
Green, Anton -93 34.40  PB 3 2
» Green, Philip -93 28.98  1 4
» Odenman, Gunnar -93 30.81      1 1  
F14 Brandt, Moa -91 27.52  1 2
Ekholm, Josephine -91 27.98  2 2
Jakobsson, Ulrika -91 28.74      1 1  
Nyström, Linnéa -91 30.63  2 1
F13 Bach, Lise -92 33.25  3 3
Gregersdotter, Elsa -92 29.65      3 4  
Hamrin, Zenobia -92 28.09  PB 3 5
Högblom, Caroline -92 28.42  PB 4 5
Jacobsson, Andrea -92 34.00      4 3  
» Sabir, Jasmin -92 30.14  1 3
Said, Manal -92 31.02  PB 1 2
F12 Bergholm, Sofia -93 36.73    PB 4 3  
Carpenter, Vanessa -93 34.09  PB 2 2
Forsbacka Karlsson, Tove -93 31.08  PB 3 1
Forsberg, Sofia -93 ej start        1 [¤]
» Karlsson, Julia -93 34.14  PB 3 3
Kårling Kahn, Anna -93 31.15  PB 1 2
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 ej start        1 [¤]
Näslund, Emma -93 34.56  PB 4 1
400 m P11   Carlström, Jesper -94 ej start        1 [¤]
Lind Olsson, David -94 81.07  PB 3 1
Olofsson, Gustav -94 72.67    PB 2 2  
P10 Marthinsen, Fredrik -95 72.04  PB 3 2 [¤]
P9 Berger, André -96 ej start  1 [¤]
Gustafsson, Bill -96 82.70    PB 3 Final [¤]
Olofsson, Johan -96 ej start  1 [¤]
F11 Gustafsson, Mikaela -94 77.93  PB 3 2
Holgersson, Hedvig -94 82.79    PB 4 2  
» Möller, Amelie -94 84.27  6 2
» Sandelius, Josefine -94 ej start  1 [¤]
F10 » Bill, Ellinor -95 79.82    PB 1 Final [¤]
Ekholm, Elvira -95 ej start  1 [¤]
800 m P12   Eriksson Brandels, August -93 ej start        1 [¤]
» Green, Philip -93 2:43.20  2 Final
F13 » Retsloff, Frida -92 2:46.94  PB 1 Final
1 000 m P14   Axnér, Joakim -91 ej start        1 [¤]
» Vikström J, Martin -91 3:09.03  1 Final
F14 Molin, Sofia -91 ej start  1 [¤]
60 m häck (84 cm) P14 » Fältström, Love -91 9.63      1 Final  
60 m häck (76,2 cm) P12   Green, Anton -93 13.15    PB 5 Final  
Papadopoulos, Dimitris -93 12.41  PB 4 Final [¤]
Tidblad, Robin -93 ej start        1 [¤]
F14 Hultgren, Maria -91 11.18  PB 5 Final
Jakobsson, Ulrika -91 9.81  2 Final
Nyström, Linnéa -91 10.48      4 Final  
F13 » Retsloff, Frida -92 11.11  5 Final
» Sabir, Jasmin -92 ej start  1 [¤]
F12 Ewertzh, Johanna -93 13.14    PB 4 Final  
Näslund, Emma -93 ej start  1 [¤]
» Österberg, Sara -93 ej start  1 [¤]
Höjd P14 » Fältström, Love -91 1.67    PB 1 Final  
Odenman, Erik -91 1.60  PB 2 Final
Älvebrand, Eric -91 1.52      4 Final  
P12 Green, Anton -93 1.18  PB 6 Final
» Green, Philip -93 1.41  1 Final
P11 Carlström, Jesper -94 ej start        1 [¤]
Lind Olsson, David -94 0.98  PB 7 Final
P10 Ewertzh, Jacob -95 1.11  6 Final [¤]
P9 Gustafsson, Bill -96 0.88      2 Final [¤]
F14 Nyström, Linnéa -91 1.36  PB 5 Final
F13 Gregersdotter, Elsa -92 1.36  PB 5 Final
Hamrin, Zenobia -92 1.28    PB 9    
Högblom, Caroline -92 1.40  4 Final
Jacobsson, Andrea -92 1.18  PB 13
Niklasson, Felicia -92 1.32      6 Final  
» Retsloff, Frida -92 1.28  PB 9
» Sabir, Jasmin -92 1.23  12
F12 Forsberg, Sofia -93 ej start        1 [¤]
» Grönros, Lovisa -93 1.21  5 Final [¤]
Kårling Kahn, Anna -93 1.21  PB 5 Final [¤]
Näslund, Emma -93 1.08    PB 7 Final  
F11 Gustafsson, Mikaela -94 ej start  1 [¤]
Holgersson, Hedvig -94 0.98  PB 12
» Möller, Amelie -94 0.98    PB 10    
» Sandelius, Josefine -94 ej start  1 [¤]
F10 » Bill, Ellinor -95 1.07  PB 3 Final [¤]
Längd P14 » Fältström, Love -91 5.36    PB 1 Final  
Odenman, Erik -91 4.45  4 Final
» Vikström J, Martin -91 4.81      3 Final  
F14 Brandt, Moa -91 4.58  2 Final
Ekholm, Josephine -91 4.56  PB 4 Final
Gille, Filippa -91 4.07      9    
Hultgren, Maria -91 4.57  PB 3 Final
Nyström, Linnéa -91 4.17  7 Final
Taylor, Sofie -91 4.53  6 Final
Längd (zon) P13   Olsson, Simon -92 3.78      8 Final  
P12 » Braesh-Andersen, Ken -93 ej start  1 [¤]
Eriksson Brandels, August -93 ej start        1 [¤]
Gramer, Simon -93 4.15  PB 4 Final
Green, Anton -93 3.98  PB 8 Final
» Odenman, Gunnar -93 4.40      2 Final  
Papadopoulos, Dimitris -93 ej start  1 [¤]
Tidblad, Robin -93 ej start  1 [¤]
P11 Barketorp Dirke, Jakob -94 3.23      11    
Carlström, Jesper -94 ej start  1 [¤]
Lind Olsson, David -94 3.33  PB 9
Olofsson, Gustav -94 3.51      7 Final  
» Wulff, Jonathan -94 3.79  4 Final
P10 Ewertzh, Jacob -95 3.26  7 Final [¤]
Tidblad, Oliver -95 3.45      4 Final  
P9 Cedervall Högberg, Pontus -96 2.70  PB 6 Final
Modig, Ruben -96 2.50  PB 8 Final
Olofsson, Johan -96 3.10      3 Final  
F13 Alenius, Ester -92 3.77  PB 20
» Alstermark, Linnéa -92 4.65  PB 5 Final
Bach, Lise -92 3.60    PB 22    
Gregersdotter, Elsa -92 4.13  15
Hamrin, Zenobia -92 4.69  4 Final
Högblom, Caroline -92 4.65      6 Final  
Jacobsson, Andrea -92 3.64  21
Niklasson, Felicia -92 4.45  PB 8 Final
» Retsloff, Frida -92 4.41    PB 10    
» Sabir, Jasmin -92 4.32  11
Said, Manal -92 4.13  PB 16
F12 Erlandsson, Natalie -93 3.39      25    
Fagerström Wagner, Hanna -93 3.60  18
Forsberg, Sofia -93 ej start  1 [¤]
Gille, Evelina -93 3.55    PB 19    
» Karlsson, Julia -93 3.42  24
Kårling Kahn, Anna -93 4.18  6 Final
Nilsson Bach, Sophie -93 2.64    PB 31    
Ny, Alva -93 2.59  32
Nyström, Emelie -93 ej start  1 [¤]
Näslund, Emma -93 3.61    PB 17    
Paulsson, Frida -93 3.44  23
Rhodiner, Tove -93 3.36  26
Viklund, Emelie -93 4.47    PB 3 Final  
» Österberg, Sara -93 3.62  16
F11 Carls, Julia -94 3.35  14
Ericsson, Sara -94 ej start        1 [¤]
Granath, Therese -94 2.82  20
Gustafsson, Mikaela -94 4.04  PB 1 Final
Holgersson, Hedvig -94 ej start        1 [¤]
Jacobsson, Frida -94 2.38  SB 21
» Möller, Amelie -94 3.21  17
» Sandelius, Josefine -94 ej start        1 [¤]
F10 » Bill, Ellinor -95 3.98  1 Final [¤]
Ekholm, Elvira -95 3.63  4 Final
F9 Ekberg, Jennifer -96 2.48    PB 18   [¤]
» Forsberg, Elin -96 2.89  PB 9
Johnsson, Sofia -96 2.78  PB 13
Linder, Fanny -96 3.27    PB 4 Final  
Peterson, Ebba -96 2.64  PB 16
Kula (4,0 kg) P14   Löfstrand, Christian -91 9.20    PB 2 Final  
Odenman, Erik -91 9.28  PB 1 Final
Kula (3,0 kg) P13   Olsson, Simon -92 7.61      2 Final  
P12 » Green, Philip -93 8.03  2 Final
» Odenman, Gunnar -93 7.02    PB 3 Final  
Papadopoulos, Dimitris -93 6.68  PB 5 Final
F14 Jakobsson, Ulrika -91 8.49  3 Final
Nyström, Linnéa -91 8.10  4 Final
Kula (2,0 kg) P11   Barketorp Dirke, Jakob -94 ej start        1 [¤]
Carlström, Jesper -94 ej start  1 [¤]
Lind Olsson, David -94 6.46    PB 5 Final  
» Wulff, Jonathan -94 7.87  3 Final
P9 Cedervall Högberg, Pontus -96 ej start  1 [¤]
F13 Alenius, Ester -92 ej start        1 [¤]
Bach, Lise -92 7.39  PB 13
Högblom, Caroline -92 9.83  PB 3 Final
Niklasson, Felicia -92 7.54      11    
» Retsloff, Frida -92 7.87  PB 8 Final [¤]
» Sabir, Jasmin -92 7.56  PB 10 [¤]
Said, Manal -92 9.09    PB 7 Final  
F12 Bergholm, Sofia -93 ej start  1 [¤]
Erlandsson, Natalie -93 7.43  PB 5 Final
Ewertzh, Johanna -93 5.64      14    
Forsberg, Sofia -93 ej start  1 [¤]
» Karlsson, Julia -93 5.25  16
Kårling Kahn, Anna -93 6.73      10    
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 ej start  1 [¤]
Niväng, Sara -93 5.34  PB 15
Nyström, Emelie -93 ej start        1 [¤]
F11 Carls, Julia -94 5.53  9
Gustafsson, Mikaela -94 6.81  PB 4 Final
» Möller, Amelie -94 4.79    PB 12    
» Sandelius, Josefine -94 ej start  1 [¤]
F10 » Bill, Ellinor -95 4.74  5 Final [¤]
Ekholm, Elvira -95 4.77  PB 4 Final [¤]
Kula (1,0 kg) P9   Gustafsson, Bill -96 7.29    PB 1 Final [¤]
Not
[¤] - Efteranmäld
 2005-03-05/06 (lö-sö)  | SM/JSM/USM i Mångkamp, Sunnahallen, Karlskrona - SM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
7-kamp P19 » Elgered, Jonas -87 4 485    PB 7    
60 m 7.61 [678] PB 5 2
Längd 6.30 [652] PB 8
Kula (6,0 kg) 12.28 [623] PB 4
Höjd 1.72 [560] PB 8
60 m häck (100 cm) 9.21 [700] PB 2 1
Stav 3.76 [551] 6
1 000 m 2:54.33 [721]   PB 4 1  
Thorén, Joel -87 4 853  [1] PB 3
60 m 7.53 [703] SB 4 2
Längd 6.18 [626] PB 9
Kula (6,0 kg) 13.83 [718] [1] PB 2
Höjd 1.93 [740] PB 4
60 m häck (100 cm) 9.01 [744] 4 2
Stav 3.96 [606] 3
1 000 m 2:54.79 [716] PB 5 1
7-kamp P17 » Eklund, Jonathan -88 ej start          [¤]
7-kamp P15   Molin, Per -90 5 176    PB 7    
60 m 8.13 [755] 6 2
Stav 3.06 [753] PB 4
Längd 4.85 [599] 10
60 m häck (84 cm) 9.49 [888] 6 2
Höjd 1.61 [721] 5
Kula (4,0 kg) 11.73 [708] PB 4
600 m 1:35.87 [752] PB 2 1
5-kamp F19   Arvidsson, Emelie -87 3 348  [3,4] PB 2    
60 m häck (84 cm) 9.52 [804] 1
Höjd 1.70 [855] [3,4] PB 1
Kula (4,0 kg) 8.96 [462] 1
Längd 5.10 [587] 1
800 m 2:34.27 [640] PB 1
5-kamp F15 » Carls, Sofia -90 888           
60 m häck (76,2 cm) 9.66 [888] 5 2
Höjd ej res  1
Kula (3,0 kg) ej res  1
Längd ej res  1
600 m diskad        1  
Engfors, Paulina -90 3 707  PB 7
60 m häck (76,2 cm) 9.98 [820] 2 3
Höjd 1.43 [720] 15
Kula (3,0 kg) 9.16 [655] 10
Längd 4.65 [698] 11
600 m 1:41.04 [814]   PB 1 1  
» Höckerstrand, Sandra -90 ej start  [¤]
Not
[1] - Klubbrekord i klassen P18
[¤] - Efteranmäld
[3] - Klubbrekord i klassen F18
[4] - Även klubbrekord i klassen KS
 2005-03-05 (lö)  | Ames, IA, USA
gren klass   namn resultat  plac omg
800 m MS   Cedertun, Jacob -82 1:52.47  [1] PB 20 1    
Not
[1] - Överlång bana
 2005-03-05 (lö)  | Kuliga Hopp Galan, Örebromässan, Örebro
  Ingen start
gren klass   namn resultat  plac omg
Höjd F15   J-sson Malmström, Emma -90 ej start        1   [¤]
Längd F15   J-sson Malmström, Emma -90 ej start        1   [¤]
Kula (3,0 kg) F15   J-sson Malmström, Emma -90 ej start        1   [¤]
Not
[¤] - Efteranmäld
 2005-02-25/27 (fr-sö)  | IUSM-IJSM, Friidrottens Hus, Göteborg - SM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P17 » Kårelid, Victor -89 7.57      6 2 fr  
» Söderling, Jonathan -88 7.67  7 1 fr
P15 Molin, Per -90 brutit        1 fr  
F17 » Dedrickson M, Fatima -89 ej start  1 fr [¤]
F15 » Carls, Sofia -90 8.37  4 2 fr
  brutit        Semi-3 fr  
Engfors, Paulina -90 8.20  PB 3 4 fr
8.31  7 Semi-1 fr
Graziosi, Alessandra -90 8.33  4 1 fr
200 m F15   Engfors, Paulina -90 26.22    PB 1 7 fr  
26.35  2 Semi-1 fr
Graziosi, Alessandra -90 26.47  1 6 fr
26.30  PB 1 Semi-1 fr
26.52  4 Final fr
600 m P15   Molin, Per -90 brutit        1 fr  
1 000 m P15   Bernebrant, Daniel -90 brutit        2 fr  
1 500 m M22 » Kanmert Gustafsson, Oskar -84 brutit        1 fr  
» Löfwing, Joakim -84 ej start  1 fr [¤]
Nylander, Tobias -85 4:11.20    PB 5 Final fr  
Walleräng, Olle -85 3:55.45  PB 2 Final fr
P17 Ekhamre, Thobias -88 4:11.77  2 1 fr
  4:13.37      8 Final fr  
F19 Wiking, Jessica -87 4:58.26  PB 8 Final fr
60 m häck (100 cm) P19   Thorén, Joel -87 9.02      5 1 fr  
60 m häck (91,4 cm) P17 » Eklund, Jonathan -88 8.67      4 2 fr  
60 m häck (84 cm) P15   Molin, Per -90 9.47      6 2 fr  
F19 Arvidsson, Emelie -87 9.46  PB 6 1 fr
60 m häck (76,2 cm) F17 » Dedrickson M, Fatima -89 8.94  [2] PB 1 4 fr  
F16 » Dedrickson M, Fatima -89 8.94  6 Final fr
F15 » Carls, Sofia -90 brutit        1 fr  
» Höckerstrand, Sandra -90 brutit  3 fr
Höjd P19   Thorén, Joel -87 ej res        1 fr  
P17 Liedberg, Niclas -88 2.03  PB 1 Final fr
P15 Molin, Per -90 ej res        1 fr  
F19 Arvidsson, Emelie -87 1.65  [3] SB 6 Final fr
F17 Shehu, Edina -89 1.60  10 fr
Stav P19 » Elgered, Jonas -87 3.82      6 Final fr  
Thorén, Joel -87 4.24  [4] PB 4 Final fr
P17 » Eklund, Jonathan -88 3.94      9   fr  
P15 Molin, Per -90 ej res  1 fr
Längd M22 » Attersand, Henrik -84 5.91      8 Final fr  
P19 » Elgered, Jonas -87 5.93  24 fr
Nordström, Erik -86 6.41  8 Pool A fr
  6.77      6 Final fr  
P17 » Söderling, Jonathan -88 6.25  4 Pool B fr
6.18  6 Final fr
P15 Molin, Per -90 ej res        1 fr  
F19 Arvidsson, Emelie -87 5.08  17 fr
F15 » Carls, Sofia -90 4.88  13 fr
Tresteg M22 » Attersand, Henrik -84 13.14      5 Final fr  
P15 Bernebrant, Daniel -90 12.05  PB 6 Final fr
F19 Andersson, Annika -86 11.63      2 Final fr  
F17 » Dedrickson M, Fatima -89 10.88  7 Final fr
Shehu, Edina -89 11.81  2 Final fr
Kula (6,0 kg) P19 » Elgered, Jonas -87 11.82    PB 14   fr  
Thorén, Joel -87 12.77  12 fr
Kula (4,0 kg) P15   Molin, Per -90 ej res        1 fr  
Kula (3,0 kg) F17 » Davidsson, Jenny -88 13.18      5 Final fr  
F15 » Höckerstrand, Sandra -90 11.28  PB 6 Final fr
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Klubbrekord i klassen F16
[3] - Klubbrekord i klassen F18
[4] - Klubbrekord i klassen P18
 2005-02-19/20 (lö-sö)  | Formenkollen, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m MS » Andersson, David -85 7.36      4 1  
» Elgered, Jonas -87 7.63  PB 6 3
Thorén, Joel -87 7.60    SB 6 4  
M20 » Andersson, David -85 7.36  2 B-final
P18 Norgren, Henrik -87 7.41  5 1 [¤]
  7.34      1 B-final  
P17 » Eklund, Jonathan -88 ej start  1 [¤]
Hillberg, Carl Fredrik -87 ej start  1 [¤]
» Kårelid, Victor -89 7.57      2 4  
» Söderling, Jonathan -88 ej start  1 [¤]
Vadström Björk, André -90 8.55  7 1
Wedenborg, Magnus -89 ej start        1 [¤]
P16 » Kårelid, Victor -89 7.60  6 Final
P15 » Fältström, Love -91 8.20  3 2
Lööw, Håkan -90 ej start        1 [¤]
Vigert, Linus -90 8.06  3 3
8.00  PB 6 Final
» Vikström J, Martin -91 7.88  1 3
P14 » Vikström J, Martin -91 7.78      3 Final  
P11 Barketorp Dirke, Jakob -94 10.27  PB 3 3
Carlström, Jesper -94 10.47  6 2
Lind Olsson, David -94 9.59    PB 2 3  
» Wulff, Jonathan -94 9.23  6 Final
ej start  1 [¤]
KS Andersson, Gabriella -87 8.28      4 2  
Eriksson, Tittchi-Lii -86 8.56  7 2
F17 Bejgarn, Sofia -88 ej start  1 [¤]
Börjeson, Helena -89 8.96    PB 7 3  
» Carlsson Odell, Sara -89 8.88  6 2
» Dedrickson M, Fatima -89 ej start  1 [¤]
Fryers Hellquist, Katarina -89 ej start        1 [¤]
Johansson, Linn -88 8.34  1 3
Lindesten, Sofie -88 ej start  1 [¤]
Novo, Johanna -88 8.50      3 3  
Peterson, Sofia -89 ej start  1 [¤]
Sparrenborg, Linn -88 ej start  1 [¤]
Strauss, Johanna -89 ej start        1 [¤]
F16 Johansson, Linn -88 8.32  5 Final
F15 Brandt, Moa -91 8.24  1 6
Ekholm, Josephine -91 8.33      1 4  
Graziosi, Alessandra -90 8.27  1 1 [¤]
8.23  4 Final
Görhed, Gabriella -90 9.01      6 3  
Göth, Camilla -90 9.10  6 4
Göth, Linn -90 8.44  1 2
  8.43      2 B-final  
Hultgren, Maria -91 9.22  7 4
Ljungqvist, Anneli -90 8.64  PB 4 5
Sundgren, Lina-Marie -90 8.92      6 6  
F14 Brandt, Moa -91 8.18  PB 3 Final
Ekholm, Josephine -91 8.33  5 Final
F13 Nyström, Emelie -93 9.97    PB 5 1  
F12 Forsbacka Karlsson, Tove -93 9.46  6 4 [¤]
Nilsson Bach, Sophie -93 11.21  8 2 [¤]
F11 Carls, Julia -94 10.13      5 3  
Granath, Therese -94 10.39  7 1
Gustafsson, Mikaela -94 ej start  1 [¤]
Lindström, Hedvig -94 11.40    PB 7 2  
» Möller, Amelie -94 9.84  1 2
9.73  PB 3 B-final
Regnér, Anna -94 10.24    PB 5 4  
» Sandelius, Josefine -94 9.43  3 5
9.45  4 Final
200 m P15 » Fältström, Love -91 27.08      1 C-final  
Monsén, Max -91 27.36  PB 2 D-final
Tholander, David -90 ej start        1 [¤]
Vigert, Linus -90 ej start  1 [¤]
» Vikström J, Martin -91 24.99  4 Final
P13 » Green, Philip -93 28.52  [2] PB 1 Final  
» Odenman, Gunnar -93 30.22  PB 4 Final
P12 Wijk, Maksim -93 33.21  PB 3 1 [¤]
KS Carls, Camilla -86 27.35      3 C-final  
Eriksson, Tittchi-Lii -86 27.93  SB 3 D-final
F17 Johansson, Linn -88 ej start  1 [¤]
F15 Brandt, Moa -91 ej start        1 [¤]
Engfors, Paulina -90 27.08  1 B-final
Graziosi, Alessandra -90 26.62  PB 3 Final [¤]
Görhed, Gabriella -90 30.08      4 E-final  
Göth, Linn -90 27.65  3 B-final
Hultgren, Maria -91 30.18  3 Final
Jakobsson, Ulrika -91 28.66      1 D-final  
Ljungqvist, Anneli -90 28.37  PB 1 E-final
Nyström, Linnéa -91 30.33  PB 4 Final
Sundgren, Lina-Marie -90 29.37      3 E-final  
F13 Bäckström, Maja -93 ej start  1 [¤]
Fagerström Wagner, Hanna -93 ej start  1 [¤]
Forsbacka Karlsson, Tove -93 ej start        1 [¤]
Hellström, Katarina -93 ej start  1 [¤]
» Karlsson, Julia -93 34.84  PB 3 D-final
Linnhag, Nelly -93 ej start        1 [¤]
Paulsson, Frida -93 34.44  PB 4 C-final
Reidefors, Cecilia -93 37.84  PB 3 G-final
Rhodiner, Tove -93 37.24      4 D-final  
Wernolf, Erika -93 33.58  PB 2 D-final
» Österberg, Sara -93 30.39  PB 1 B-final
400 m MS   Björneman, Fredrik -86 54.88      1 E-final  
600 m P11   Barketorp Dirke, Jakob -94 2:23.15      9 Final  
Carlström, Jesper -94 2:26.81  PB 10 Final
Lind Olsson, David -94 ej start        1 [¤]
Lundquist, Joel -94 ej start  1 [¤]
» Wulff, Jonathan -94 2:13.37  PB 6 Final
F11 Granath, Therese -94 2:26.27    PB 6 C-final  
Gustafsson, Mikaela -94 ej start  1 [¤]
Holgersson, Hedvig -94 2:16.50  PB 4 B-final
Jacobsson, Frida -94 2:23.36    PB 5 B-final  
Lord, Lise -94 2:09.13  PB 4 Final
» Möller, Amelie -94 2:16.36  PB 7 Final
Regnér, Anna -94 2:15.78    PB 6 Final  
» Sandelius, Josefine -94 2:03.55  PB 1 C-final
» Åberg, Stina -94 ej start  1 [¤]
800 m P13 » Green, Philip -93 2:34.88    PB 3 Final  
Papadopoulos, Dimitris -93 ej start  1 [¤]
KS Nicklasson, Sandra -87 2:45.60    PB 5 B-final  
Wiking, Jessica -87 2:23.22  2 Final
F13 Hellström, Katarina -93 ej start  1 [¤]
Roth, Sara -93 ej start        1 [¤]
F12 » Grönros, Lovisa -93 2:59.33  8 Final [¤]
1 000 m P19 » Elgered, Jonas -87 brutit        1  
P15 Allert, Per -91 3:09.24  3 B-final
Axnér, Joakim -91 ej start        1 [¤]
Bernebrant, Daniel -90 2:53.19  PB 1 B-final
Karlsson, Victor -91 3:22.39  8 B-final
Linde, Linus -91 3:10.43      7 Final  
Sidefors Squazzero, Erik -90 3:16.42  PB 6 B-final
Tholander, David -90 ej start  1 [¤]
P14 Wiklander, Oswald -91 3:21.54      7 B-final [¤]
F15 » Jonsson, Elin -90 3:33.31  3 B-final
Lord, Johanna -91 3:27.65  6 Final
Öster, Kristin -90 3:22.53  PB 1 B-final
1 500 m MS   Cumar, Ahmed -83 4:23.22    PB 5 B-final  
» Kanmert Gustafsson, Oskar -84 ej start  1 [¤]
» Lerdahl, Emil -82 4:11.57      7 Final  
Nylander, Tobias -85 4:16.72  SB 1 B-final
Walleräng, Olle -85 ej start  1 [¤]
P17 Ekhamre, Thobias -88 ej start        1 [¤]
Röing, Mattias -88 ej start  1 [¤]
F17 Källander, Elin -88 5:32.98  10 Final
Lord, Linnéa -89 ej start  1 [¤]
60 m häck (100 cm) P19 » Elgered, Jonas -87 brutit        1  
60 m häck (91,4 cm) P17 » Eklund, Jonathan -88 8.87      3 1  
P16 » Eklund, Jonathan -88 8.56  [3] PB 1 Final
60 m häck (84 cm) P15 » Fältström, Love -91 9.55    PB 3 1  
Monsén, Max -91 10.19  PB 5 1
Odenman, Erik -91 10.29    PB 6 2  
P14 » Fältström, Love -91 9.60  6 Final
60 m häck (76,2 cm) P13   Papadopoulos, Dimitris -93 ej start        1 [¤]
F17 » Carlsson Odell, Sara -89 ej start  1 [¤]
» Dedrickson M, Fatima -89 8.98  [4] SB 1 2
F16 » Dedrickson M, Fatima -89 9.04      1 Final  
F15 » Carls, Sofia -90 9.53  1 2
9.52  3 Final
Engfors, Paulina -90 10.01  2 3
  10.05      7 Final  
Görhed, Gabriella -90 10.72  5 3
Göth, Linn -90 10.54  7 2
Hultgren, Maria -91 11.51      6 1  
Jakobsson, Ulrika -91 9.76  2 2
Ljungqvist, Anneli -90 10.52  PB 6 2
Nyström, Linnéa -91 10.53      4 1  
Sundgren, Lina-Marie -90 brutit  1
F14 Jakobsson, Ulrika -91 9.75  5 Final
F13 Bäckström, Maja -93 ej start        1 [¤]
Ewertzh, Johanna -93 ej start  1 [¤]
Forsbacka Karlsson, Tove -93 ej start  1 [¤]
Hellström, Katarina -93 ej start        1 [¤]
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 ej start  1 [¤]
Nilsson Bach, Sophie -93 ej start  1 [¤]
Höjd MS » Elgered, Jonas -87 1.68      8 Final  
Thorén, Joel -87 1.83  4 Final
P17 Liedberg, Niclas -88 ej start        1 [¤]
P16 Kallaste, Rain -89 1.58  5 Final [¤]
P13 » Green, Philip -93 1.33  7 Final
Wijk, Maksim -93 1.18    PB 14    
F17 Shehu, Edina -89 ej start  1 [¤]
F15 Engfors, Paulina -90 1.43  PB 7 Final
Ljungqvist, Anneli -90 1.43    PB 10    
Mattsson, Ella -90 1.33  17
Sundgren, Lina-Marie -90 1.33  19
F13 Hellström, Katarina -93 ej start        1 [¤]
Paulsson, Frida -93 1.13  PB 20
Westerberg, Fanny -93 1.13  PB 19
F12 Wernolf, Erika -93 1.18  15
Stav P19 » Elgered, Jonas -87 ej res        1  
P15 » Fältström, Love -91 3.03  PB 3 Final
Löfstrand, Christian -91 1.83    PB 14    
Odenman, Erik -91 2.03  PB 13
Längd P19 » Elgered, Jonas -87 ej res        1  
P17 » Eklund, Jonathan -88 ej start  1 [¤]
Hillberg, Carl Fredrik -87 ej start        1 [¤]
» Söderling, Jonathan -88 ej start  1 [¤]
Vadström Björk, André -90 4.50  17
Wedenborg, Magnus -89 ej start        1 [¤]
P16 Kallaste, Rain -89 4.41  PB 18 [¤]
P15 » Fältström, Love -91 5.13  7 Final
Vigert, Linus -90 2.28      22    
» Vikström J, Martin -91 4.59  15
KS Bejgarn, Sofia -88 4.79  26 [¤]
» Carls, Sofia -90 4.87      22    
Lindesten, Sofie -88 4.96  PB 19
Strauss, Johanna -89 4.65  PB 33 [¤]
F18 Arvidsson, Emelie -87 5.42    PB 6 Final [¤]
F17 Johansson, Linn -88 5.01  PB 17
F15 Göth, Camilla -90 ej start  1 [¤]
Göth, Linn -90 ej start  1 [¤]
Längd (zon) P13 » Green, Philip -93 4.94  [2] PB 2 Final  
» Odenman, Gunnar -93 4.37  8 Final
Papadopoulos, Dimitris -93 ej start        1 [¤]
Wijk, Maksim -93 3.60  PB 19
P11 Barketorp Dirke, Jakob -94 3.29  PB 13
Carlström, Jesper -94 3.25      14    
Lind Olsson, David -94 ej start  1 [¤]
» Wulff, Jonathan -94 3.83  PB 7 Final
F13 Bäckström, Maja -93 ej start        1 [¤]
Erlandsson, Natalie -93 3.53  PB 27
Ewertzh, Johanna -93 3.41  33
Fagerström Wagner, Hanna -93 ej start        1 [¤]
Hellström, Katarina -93 ej start  1 [¤]
» Karlsson, Julia -93 3.52  PB 28
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 3.70    PB 22    
Linnhag, Nelly -93 2.95  37
Nilsson Bach, Sophie -93 ej start  1 [¤]
Ny, Alva -93 2.85    PB 38    
Paulsson, Frida -93 3.29  34
Rhodiner, Tove -93 3.59  PB 26
F11 Carls, Julia -94 3.36      23    
Granath, Therese -94 3.19  27
Gustafsson, Mikaela -94 ej start  1 [¤]
Lindström, Hedvig -94 2.67    PB 39    
» Möller, Amelie -94 3.26  26
Regnér, Anna -94 ej start  1 [¤]
» Sandelius, Josefine -94 3.02  32
Tresteg M22 » Attersand, Henrik -84 13.20        Final [¤]
KS Andersson, Annika -86 11.17  2 Final
F17 Bejgarn, Sofia -88 10.37      7 Final  
Lindesten, Sofie -88 10.73  PB 5 Final
Shehu, Edina -89 ej start  1 [¤]
Sparrenborg, Linn -88 ej start        1 [¤]
Strauss, Johanna -89 4.65  33
F16 » Dedrickson M, Fatima -89 11.33  PB 3 Final [¤]
Kula (7,26 kg) MS   Thorén, Joel -87 ej start        1 [¤]
Kula (6,0 kg) P19 » Elgered, Jonas -87 ej res        1  
Kula (4,0 kg) P15   Löfstrand, Christian -91 8.44      7 Final  
Odenman, Erik -91 9.10  6 Final
Tholander, David -90 ej start        1 [¤]
Vigert, Linus -90 9.32  5 Final
KS Arvidsson, Emelie -87 9.39  PB 7 Final [¤]
Kula (3,0 kg) P13 » Odenman, Gunnar -93 6.57      7 Final  
F17 » Davidsson, Jenny -88 13.28  PB 1 Final
F15 Engfors, Paulina -90 10.39    PB 4 Final  
Görhed, Gabriella -90 9.13  6 Final
Jakobsson, Ulrika -91 8.66  PB 10
Mattsson, Ella -90 ej start        1 [¤]
Nyström, Linnéa -91 7.86  14
Sundgren, Lina-Marie -90 8.16  12
F14 J-sson Malmström, Emma -90 8.59  11 [¤]
Kula (2,0 kg) P11   Barketorp Dirke, Jakob -94 6.70      7 Final  
Lind Olsson, David -94 ej start  1 [¤]
Lundquist, Joel -94 ej start        1 [¤]
» Wulff, Jonathan -94 8.46  PB 4 Final
F13 Bäckström, Maja -93 ej start  1 [¤]
Ewertzh, Johanna -93 5.92      14    
Hellström, Katarina -93 ej start  1 [¤]
» Karlsson, Julia -93 5.30  18
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 6.98      9    
Ny, Alva -93 ej start  1 [¤]
Nyström, Emelie -93 7.94  PB 8 Final
Wernolf, Erika -93 5.33      16    
Westerberg, Fanny -93 4.61  PB 19
F11 Gustafsson, Mikaela -94 ej start  1 [¤]
Jacobsson, Frida -94 3.31    PB 14    
» Möller, Amelie -94 4.45  13
Regnér, Anna -94 6.61  PB 5 Final
» Sandelius, Josefine -94 4.80  12
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Klubbrekord i klassen P12
[3] - Klubbrekord i klassen P17
[4] - Klubbrekord i klassen F16
 2005-02-19 (lö)  | Rödblå Vinter, Friidrottens Hus, Göteborg
gren klass   namn resultat  plac omg
Höjd MS   Liedberg, Niclas -88 1.96    PB 7 Final    
KS Shehu, Edina -89 ej res 
Längd MS » Söderling, Jonathan -88 6.28      9      
Tresteg KS   Shehu, Edina -89 11.77      4 Final    
 2005-02-15 (ti)  | GE Galan, Globen, Stockholm
gren klass   namn resultat  plac omg
60 m P19 » Elgered, Jonas -87 brutit        1    
800 m MS   Norberg, Daniel -78 ej start        1   [¤]
» Pell, Rickard -79 1:50.69  3 B-final
1 000 m P19 » Elgered, Jonas -87 brutit        1    
60 m häck (100 cm) P19 » Elgered, Jonas -87 brutit        1    
Höjd P19 » Elgered, Jonas -87 ej res        1    
P17 Liedberg, Niclas -88 1.83  3 Final
Stav P19 » Elgered, Jonas -87 ej res        1    
Längd P19 » Elgered, Jonas -87 ej res        1    
Kula (6,0 kg) P19 » Elgered, Jonas -87 ej res        1    
4 x 200 m P13    {HIF lag 1} [2] 2:00.59      3 4    
 {HIF lag 2} [2] 1:59.27  3 9
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Lagets deltagare är okända
 2005-02-12/13 (lö-sö)  | Ungdoms-DM inomhus, Sätra Friidrottshall, Sätra - DM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P17 » Kårelid, Victor -89 7.51      1 2  
7.50  PB 3 Final
Pripp, Alexandre -89 8.13      5 4  
» Söderling, Jonathan -88 7.51  2 3
Vadström Björk, André -90 8.60  7 2
Wedenborg, Magnus -89 ej start        1 [¤]
P16 » Söderling, Jonathan -88 7.52  4 Final
P15 Bergenstråhle, Ludvig -90 ej start  1 [¤]
Lööw, Håkan -90 8.40      5 2  
Molin, Per -90 8.16  6 1
Tholander, David -90 ej start  1 [¤]
P14 Axnér, Joakim -91 ej start        1 [¤]
» Fältström, Love -91 8.25  4 1
8.12  5 Final
» Vikström J, Martin -91 7.91  1 2
  7.76      1 Final  
P13 Campenhausen, Erik -92 8.98  4 1
9.04  6 Final
Wetteroth, Fabian -92 ej start        1 [¤]
P12 Eriksson Brandels, August -93 ej start  1 [¤]
Green, Anton -93 ej start  1 [¤]
» Odenman, Gunnar -93 8.99  PB 3 3
  9.06      8 Final  
Tidblad, Robin -93 ej start  1 [¤]
F17 » Carlsson Odell, Sara -89 ej start  1 [¤]
» Dedrickson M, Fatima -89 8.02      13 3  
Fryers Hellquist, Katarina -89 ej start  1 [¤]
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 8.06  PB 2 1
Johansson, Linn -88 8.39      5 4  
Novo, Johanna -88 8.45  PB 4 3
F16 » Dedrickson M, Fatima -89 8.01  4 Final
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 8.06      5 Final  
F15 Engfors, Paulina -90 8.23  PB 2 2
8.25  4 Final
Graziosi, Alessandra -90 8.21  1 3
  8.19    PB 3 Final  
Görhed, Gabriella -90 9.08  7 3
Göth, Camilla -90 9.01  6 1
Göth, Linn -90 8.28  1 1
  8.25      5 Final  
Ljungqvist, Anneli -90 8.74  4 4
Sundgren, Lina-Marie -90 8.78  6 2
F14 Andersson, Julia -91 9.59    SB 7 1  
Brandt, Moa -91 8.23  1 5
8.28  3 Final
Ekholm, Josephine -91 8.36  1 4
  8.20    PB 1 Final  
Gille, Filippa -91 8.88  4 1
Hultgren, Maria -91 9.04  6 2
Jakobsson, Ulrika -91 8.76  2 4
  8.76      6 B-final  
Sochon, Amanda -91 ej start  1 [¤]
Sundqvist, Alycia -91 ej start  1 [¤]
Söderström, Anna -91 8.82  3 5
  8.74      4 B-final  
Taylor, Sofie -91 8.76  4 3
8.86  8 B-final
Vallo, Fanny -91 8.92      5 3  
F13 » Alstermark, Linnéa -92 8.33  2 1
8.30  PB 2 Final
Gregersdotter, Elsa -92 9.02      6 4  
Hamrin, Zenobia -92 8.59  1 3
8.59  6 Final
Högblom, Caroline -92 8.68      3 1  
Höglund, Matilda -92 ej start  2 [¤]
» Retsloff, Frida -92 8.83  3 2
» Sabir, Jasmin -92 8.90    PB 5 3  
F12 Carpenter, Vanessa -93 10.04  PB 6 7
Erlandsson, Natalie -93 10.28  PB 7 3
Forsbacka Karlsson, Tove -93 9.46      4 2  
» Karlsson, Julia -93 ej start  1 [¤]
Kårling Kahn, Anna -93 9.13  2 1
  9.20      4 B-final  
Nilsson Bach, Sophie -93 11.00  PB 7 7
Ny, Alva -93 10.88  PB 8 5
Näslund, Emma -93 10.09    PB 6 3  
» Österberg, Sara -93 ej start  1 [¤]
200 m P15   Bergenstråhle, Ludvig -90 ej start        1 [¤]
Lööw, Håkan -90 27.80  PB 2 2
Molin, Per -90 26.12    PB 2 3  
Tholander, David -90 ej start  1 [¤]
P14 Axnér, Joakim -91 ej start  1 [¤]
Löfstrand, Christian -91 ej start        1 [¤]
» Vikström J, Martin -91 24.85  1 5
F15 Engfors, Paulina -90 26.91  3 5
Forsell, Emilia -90 29.40    PB 2 1  
Graziosi, Alessandra -90 26.72  PB 2 5
Görhed, Gabriella -90 29.55  4 2
Göth, Camilla -90 29.79    PB 4 5  
Göth, Linn -90 27.33  2 4
F14 Brandt, Moa -91 27.20  2 6
Ekholm, Josephine -91 27.86      3 6  
Sundqvist, Alycia -91 ej start  1 [¤]
F13 » Alstermark, Linnéa -92 28.62  3 6
Gregersdotter, Elsa -92 29.19    PB 1 5  
Hamrin, Zenobia -92 29.04  4 7
Högblom, Caroline -92 28.86  4 6
» Retsloff, Frida -92 29.80  3 5
400 m P17   Pripp, Alexandre -89 ej start        1 [¤]
800 m P12   Eriksson Brandels, August -93 ej start        1 [¤]
» Green, Philip -93 2:35.00  PB 4 2
F12 Wernolf, Erika -93 3:07.78    PB 4 1  
» Österberg, Sara -93 ej start  1 [¤]
1 000 m P15   Bernebrant, Daniel -90 2:53.75    PB 2 2  
Lööw, Håkan -90 3:17.56  PB 3 1
Sidefors Squazzero, Erik -90 3:18.62    PB 4 1  
Tholander, David -90 ej start  1 [¤]
P14 Allert, Per -91 3:11.62  9 2
Arnesson, Per -91 ej start        1 [¤]
Axnér, Joakim -91 ej start  1 [¤]
Karlsson, Victor -91 3:20.93  PB 6 1
Linde, Linus -91 3:08.18      7 2  
Refors, Michael -91 3:10.02  PB 8 2
Wiklander, Oswald -91 3:17.35  PB 4 1
F15 » Jonsson, Elin -90 3:32.25    PB 6 Final  
Öster, Kristin -90 3:30.61  5 Final
F14 Andersson, Julia -91 3:51.05  PB 6 1
Karlsson, Sara -91 3:35.01    PB 6 2  
Lord, Johanna -91 3:18.87  PB 3 2
Molin, Sofia -91 3:41.85  PB 5 1
1 500 m P17   Ekhamre, Thobias -88 ej start        1 [¤]
Röing, Mattias -88 ej start  1 [¤]
» Skjutar Apell, Linus -89 4:53.35    PB 2 Final  
F17 Källander, Elin -88 5:31.81  PB 10 Final
Lord, Linnéa -89 5:13.05  PB 9 Final
» Östlund, Emmi -88 ej start  1 [¤]
60 m häck (91,4 cm) P17 » Eklund, Jonathan -88 8.62    PB 1 Final  
60 m häck (84 cm) P15   Molin, Per -90 9.23      2 Final  
P14 » Fältström, Love -91 9.59  1 Final
Odenman, Erik -91 10.81  PB 5 Final
60 m häck (76,2 cm) P12   Eriksson Brandels, August -93 ej start        1 [¤]
Green, Anton -93 ej start  1 [¤]
Tidblad, Robin -93 12.73    PB 4 Final  
F17 » Dedrickson M, Fatima -89 9.01  [2] SB 1 Final
F15 » Carls, Sofia -90 9.62  2 1
  diskad        Final  
Engfors, Paulina -90 10.07  3 2
10.01  5 Final
Görhed, Gabriella -90 10.59      7 1  
Göth, Linn -90 10.18  PB 5 1
Ljungqvist, Anneli -90 ej start  1 [¤]
Sundgren, Lina-Marie -90 11.05      7 2  
F14 Jakobsson, Ulrika -91 9.82  1 1
9.81  2 Final
Nyström, Linnéa -91 10.44  3 2
  10.49      6 Final  
Söderström, Anna -91 10.07  2 2
10.12  4 Final
Taylor, Sofie -91 10.75      5 1  
F13 Niklasson, Felicia -92 ej start  2 [¤]
» Retsloff, Frida -92 10.93  1 1
  10.91      5 Final  
» Sabir, Jasmin -92 11.00  3 2
10.98  PB 6 Final
F12 Bäckström, Maja -93 13.36    PB 6 3  
Kårling Kahn, Anna -93 13.12  PB 5 3
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 14.52  PB 6 1
Wernolf, Erika -93 13.16    PB 5 1  
» Österberg, Sara -93 12.48  PB 4 2
12.89  6 Final
Höjd P17   Kallaste, Rain -89 1.58      3 Final  
Liedberg, Niclas -88 1.95  PB 1 Final
P14 » Fältström, Love -91 1.64      2 Final  
Odenman, Erik -91 1.55  5 Final
» Vikström J, Martin -91 1.55  PB 6 Final
Älvebrand, Eric -91 1.58      3 Final  
P13 Campenhausen, Erik -92 1.34  10
Sundborg, Tommy -92 1.34  8 Final
Wetteroth, Fabian -92 ej start        1 [¤]
P12 Green, Anton -93 ej start  1 [¤]
» Green, Philip -93 1.44  PB 2 Final
Tidblad, Robin -93 ej start        1 [¤]
F17 Shehu, Edina -89 ej res  1
F15 » Carls, Sofia -90 1.39  5 Final
Görhed, Gabriella -90 1.34      12    
J-sson Malmström, Emma -90 ej res  1
Ljungqvist, Anneli -90 1.39  5 Final
Mattsson, Ella -90 1.44    PB 4 Final  
Sundgren, Lina-Marie -90 1.29  13
Öster, Kristin -90 ej start  1 [¤]
F14 Andersson, Julia -91 1.34    PB 9    
Edgarsson, Anna -91 1.34  12
Nyström, Linnéa -91 ej start  1 [¤]
Söderström, Anna -91 1.45      6 Final  
F13 Högblom, Caroline -92 1.38  5 Final
Niklasson, Felicia -92 1.29  10
F12 Carpenter, Vanessa -93 ej res        1  
Näslund, Emma -93 ej res  1
» Österberg, Sara -93 ej start  1 [¤]
Stav P17 » Eklund, Jonathan -88 3.90      2 Final  
P14 » Fältström, Love -91 2.90  PB 1 Final
Löfstrand, Christian -91 ej res        1  
Odenman, Erik -91 1.90  3 Final
P13 Wetteroth, Fabian -92 1.80  PB 7 Final
F15 Mattsson, Ella -90 2.33    PB 4 Final  
F14 Nordgren, Ellen -91 2.00  PB 1 Final
F13 Niklasson, Felicia -92 1.80  PB 2 Final
Längd P17 » Söderling, Jonathan -88 6.25      1 Final  
Vadström Björk, André -90 4.58  PB 9
Wedenborg, Magnus -89 ej start        1 [¤]
P15 Bernebrant, Daniel -90 ej start  1 [¤]
Lööw, Håkan -90 ej res  1
P14 » Fältström, Love -91 5.18      2 Final  
Odenman, Erik -91 4.50  PB 9
» Vikström J, Martin -91 5.11  PB 4 Final
F17 Bejgarn, Sofia -88 ej start        1 [¤]
» Carlsson Odell, Sara -89 ej start  1 [¤]
» Dedrickson M, Fatima -89 ej start  1 [¤]
Johansson, Linn -88 4.90      9    
Lindesten, Sofie -88 4.67  16
Sparrenborg, Linn -88 ej start  1 [¤]
Strauss, Johanna -89 4.54    PB 17    
F15 » Carls, Sofia -90 4.95  3 Final
Forsell, Emilia -90 4.43  13
Görhed, Gabriella -90 4.41    PB 15    
Göth, Camilla -90 4.64  8 Final
Göth, Linn -90 4.64  9
Ljungqvist, Anneli -90 4.48      12    
Sundgren, Lina-Marie -90 4.01  PB 21
F14 Andersson, Julia -91 3.94  11 Pool B
Brandt, Moa -91 4.61  PB 3 Pool A
  4.61      5 Final  
Bristrand, Anna -91 4.12  PB 8 Pool A
Ekholm, Josephine -91 4.51  2 Pool B
  4.53    PB 7 Final  
» Eriksson, Sofia -91 4.10  PB 7 Pool B
Gille, Filippa -91 3.99  12 Pool A
Hultgren, Maria -91 4.06      8 Pool B  
Jakobsson, Ulrika -91 4.06  11 Pool A
Martinsson, Sara -91 3.86  12 Pool B
Sochon, Amanda -91 ej start        1 [¤]
Taylor, Sofie -91 4.26  5 Pool B
Vallo, Fanny -91 4.16  PB 7 Pool A
Längd (zon) P13   Campenhausen, Erik -92 3.98      15    
Hellström, Mikael -92 4.36  8 Final
Wetteroth, Fabian -92 4.30      11    
P12 Green, Anton -93 ej start  1 [¤]
» Green, Philip -93 4.68  2 Pool A
» Green, Philip -93 4.88    PB 2 Final  
» Odenman, Gunnar -93 4.59  PB 4 Pool B
4.59  6 Final
Tidblad, Robin -93 ej start        1 [¤]
F13 Gregersdotter, Elsa -92 4.21  9 Pool B
Hamrin, Zenobia -92 4.71  PB 4 Pool A
  4.71      6 Final  
Högblom, Caroline -92 4.57  3 Pool B
4.57  7 Final
Höglund, Matilda -92 4.34      7 Pool B  
Niklasson, Felicia -92 4.35  PB 6 Pool A
» Sabir, Jasmin -92 4.37  6 Pool B
F12 Bäckström, Maja -93 3.74    PB 16 Pool B  
Hellström, Katarina -93 3.12  PB 22 Pool B
» Karlsson, Julia -93 ej start  1 [¤]
Kårling Kahn, Anna -93 4.23    PB 5 Pool B  
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 3.53  19 Pool B
Näslund, Emma -93 3.03  SB 23 Pool B
Wernolf, Erika -93 3.81    PB 15 Pool A  
» Österberg, Sara -93 4.10  PB 7 Pool A
Tresteg P15   Bernebrant, Daniel -90 11.55    PB 1 Final  
P14 Löfstrand, Christian -91 ej res  1
F17 Bejgarn, Sofia -88 10.25      5 Final  
Lindesten, Sofie -88 10.56  4 Final
Shehu, Edina -89 11.58  2 Final
Sparrenborg, Linn -88 ej start        1 [¤]
Strauss, Johanna -89 9.43  PB 7 Final
F14 Andersson, Julia -91 8.00  PB 11
Bristrand, Anna -91 ej start        1 [¤]
Ekholm, Josephine -91 ej start  1 [¤]
» Eriksson, Sofia -91 8.94  PB 7 Final
Gille, Filippa -91 9.07    PB 6 Final  
Jakobsson, Ulrika -91 9.46  PB 4 Final
Martinsson, Sara -91 8.17  PB 10
Sochon, Amanda -91 ej start        1 [¤]
Söderström, Anna -91 ej start  1 [¤]
Taylor, Sofie -91 8.75  8 Final
Tresteg (zon) F13   Hamrin, Zenobia -92 9.24      6 Final  
Höglund, Matilda -92 ej start  1 [¤]
» Sabir, Jasmin -92 9.63  PB 3 Final
Kula (4,0 kg) P15   Tholander, David -90 ej start        1 [¤]
P14 Karreskog, Gustav -91 6.81  PB 9
Löfstrand, Christian -91 9.09    PB 4 Final  
Odenman, Erik -91 9.11  PB 3 Final
Kula (3,0 kg) P13   Olsson, Simon -92 7.51      8 Final  
P12 » Green, Philip -93 8.48  PB 3 Final
» Odenman, Gunnar -93 6.41      6 Final  
F17 » Davidsson, Jenny -88 13.06  1 Final
F15 » Carls, Sofia -90 10.12  3 Final
Görhed, Gabriella -90 8.78      7 Final  
J-sson Malmström, Emma -90 8.53  9
Mattsson, Ella -90 8.72  PB 8 Final
Sundgren, Lina-Marie -90 7.85      10    
F14 Jakobsson, Ulrika -91 8.27  PB 6 Final
Martinsson, Sara -91 7.35  PB 11
Nordgren, Ellen -91 7.18      12    
Nyström, Linnéa -91 7.41  10
Söderström, Anna -91 7.50  9
Kula (2,0 kg) F13   Högblom, Caroline -92 9.15      8 Final  
Öhman, Louise -92 8.99  SB 9
F12 Erlandsson, Natalie -93 6.69    PB 20    
Hellström, Katarina -93 4.62  PB 31
» Karlsson, Julia -93 ej start  1 [¤]
Kårling Kahn, Anna -93 ej start        1 [¤]
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 6.65  21
Ny, Alva -93 5.71  29
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Klubbrekord i klassen F16
 2005-02-12/13 (lö-sö)  | ISM 2005, Athleticum, Malmö - SM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
800 m MS   Norberg, Daniel -78 1:53.91      2 2  
1:53.56  6 Final
» Pell, Rickard -79 1:53.49  1 1
  1:50.75      1 Final  
M22 » Löfwing, Joakim -84 1:54.60  PB 3 2
1:55.61  7 Final
1 500 m MS   Walleräng, Olle -85 3:55.46    PB 3 2  
3 000 m MS » Kanmert Gustafsson, Oskar -84 ej start        1 [¤]
» Lerdahl, Emil -82 ej start  1 [¤]
Längd MS   Nordström, Erik -86 6.74      14    
Tresteg MS » Attersand, Johan -74 ej start        1 [¤]
Not
[¤] - Efteranmäld
 2005-02-12 (lö)  | Fayetteville, AR, USA
gren klass   namn resultat  plac omg
1 Eng. mil MS   Cedertun, Jacob -82 4:14.81    PB 16 B-final    
 2005-02-06 (sö)  | Leipzig, Leipzig, GER
gren klass   namn resultat  plac omg
800 m MS » Pell, Rickard -79 1:49.57    SB 4 Final    
 2005-02-06 (sö)  | Raka Spåret, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg
60 m MS » Thulin, Mikael -85 7.47      4 2    
P19 Hillberg, Carl Fredrik -87 ej start  1 [¤]
P17 » Söderling, Jonathan -88 7.58  2 1
  7.56      2 Final    
Wedenborg, Magnus -89 ej start  1 [¤]
KS Nicklasson, Sandra -87 9.33  PB 4 2
Nylander, Elina -87 8.80    SB 5 1    
Teilman, Maria -86 ej start  1 [¤]
Wiking, Jessica -87 8.78  SB 4 1
F19 Andersson, Annika -86 8.67    SB 3 Final    
Carls, Camilla -86 ej start  1 [¤]
Eriksson, Tittchi-Lii -86 8.55  2 Final
F17 Bejgarn, Sofia -88 ej start        1   [¤]
Lindesten, Sofie -88 ej start  1 [¤]
Sparrenborg, Linn -88 8.93  PB 6 2
Strauss, Johanna -89 ej start        1   [¤]
» Östlund, Emmi -88 9.13  PB 8 2
200 m MS » Thulin, Mikael -85 23.04      2 4    
KS Carls, Camilla -86 ej start  1 [¤]
Eriksson, Tittchi-Lii -86 28.02    SB 4 1    
Håkansson, Camilla -87 ej start  1 [¤]
Thulin, Petra -79 27.55  PB 2 1
F17 Bejgarn, Sofia -88 ej start        1   [¤]
Lindesten, Sofie -88 ej start  1 [¤]
Sparrenborg, Linn -88 ej start  1 [¤]
400 m MS   Björneman, Fredrik -86 54.61      2 1    
KS Nylander, Elina -87 ej start  1 [¤]
800 m MS » Löfwing, Joakim -84 1:55.16    PB 1 2    
Norberg, Daniel -78 1:52.45  SB 3 3
Nylander, Tobias -85 ej start        1   [¤]
M22 Cumar, Ahmed -83 2:05.98  1 1 [¤]
P17 Röing, Mattias -88 ej start  1 [¤]
KS Nicklasson, Sandra -87 ej start        1   [¤]
F17 Lord, Linnéa -89 2:30.17  PB 4 Final
» Östlund, Emmi -88 2:31.13  PB 5 Final
1 500 m MS » Lerdahl, Emil -82 4:08.64    PB 2 1    
KS Wiking, Jessica -87 5:03.60  10 Final
60 m häck (84 cm) KS   Thulin, Petra -79 9.54      5 1    
9.36  4 Final
Höjd MS   Liedberg, Niclas -88 1.84      4 Final    
KS Shehu, Edina -89 1.64  8 Final
Längd P19   Hillberg, Carl Fredrik -87 ej start        1   [¤]
P17 » Söderling, Jonathan -88 5.92  1 Final
Wedenborg, Magnus -89 ej start        1   [¤]
F19 Andersson, Annika -86 4.91  SB 3 Final
F17 Bejgarn, Sofia -88 4.86  PB 3 Final
Lindesten, Sofie -88 4.85      5 Final    
Shehu, Edina -89 5.06  PB 2 Final
Sparrenborg, Linn -88 ej start  1 [¤]
Strauss, Johanna -89 4.52  PB 8 Final
Kula (3,0 kg) F17 » Davidsson, Jenny -88 13.15    PB 1 Final    
Not
[¤] - Efteranmäld
 2005-02-05/06 (lö-sö)  | Eskilstuna Indoor Games, MunktellArenan, Eskilstuna
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P19   Norgren, Henrik -87 7.41      3 1  
7.32  PB 4 Final
Thorén, Joel -87 ej start        1 [¤]
P17 » Eklund, Jonathan -88 ej start  1 [¤]
F19 Andersson, Gabriella -87 ej start  1 [¤]
Arvidsson, Emelie -87 8.82      5 1 [¤]
F17 » Carlsson Odell, Sara -89 8.62  SB 3 3
» Dedrickson M, Fatima -89 8.11  1 4
  7.96    PB 2 Final  
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 8.14  PB 2 4 [¤]
8.14  5 Final
Johansson, Linn -88 8.25    PB 2 3  
F15 Graziosi, Alessandra -90 8.30  1 Final
200 m P19   Norgren, Henrik -87 ej start        1 [¤]
F19 Andersson, Gabriella -87 ej start  1 [¤]
F17 » Carlsson Odell, Sara -89 28.32    SB 1 2  
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 26.14  PB 1 1 [¤]
Johansson, Linn -88 28.21  3 1
F15 Graziosi, Alessandra -90 27.21  1 1
800 m F15   Engfors, Paulina -90 2:27.54    PB 1 Final  
1 500 m MS » Kanmert Gustafsson, Oskar -84 3:57.48    PB 5 Final  
Norberg, Daniel -78 brutit  Final
Walleräng, Olle -85 ej start  1 [¤]
60 m häck (100 cm) P19 » Elgered, Jonas -87 9.28      4 Final  
Thorén, Joel -87 8.96  PB 3 Final
60 m häck (91,4 cm) P17 » Eklund, Jonathan -88 ej start        1 [¤]
60 m häck (84 cm) F19   Arvidsson, Emelie -87 9.61      2 Final  
60 m häck (76,2 cm) F17 » Dedrickson M, Fatima -89 9.04  [2] SB 2 Final  
F15 Engfors, Paulina -90 10.16  1 Final
Höjd P19 » Elgered, Jonas -87 1.70      6 Final [¤]
Norgren, Henrik -87 1.80  3 Final [¤]
Thorén, Joel -87 1.90    PB 1 Final  
F19 Arvidsson, Emelie -87 1.63  1 Final
F15 Engfors, Paulina -90 1.40  1 Final
Längd P19 » Elgered, Jonas -87 6.07    PB 5 Final  
Thorén, Joel -87 5.83  8 Final
P17 » Eklund, Jonathan -88 ej start        1 [¤]
F19 Andersson, Gabriella -87 ej start  1 [¤]
Arvidsson, Emelie -87 5.24  1 Final
F17 » Carlsson Odell, Sara -89 4.73    PB 8 Final  
» Dedrickson M, Fatima -89 5.22  [2] SB 2 Final
Johansson, Linn -88 4.83  7 Final
F15 Engfors, Paulina -90 4.70    PB 2 Final  
Graziosi, Alessandra -90 4.45  SB 4 Final
Tresteg M22 » Attersand, Henrik -84 12.97      2 Final [¤]
Kula (6,0 kg) P19 » Elgered, Jonas -87 11.71    PB 3 Final  
Thorén, Joel -87 13.55  [3] PB 1 Final
Kula (3,0 kg) F17 » Davidsson, Jenny -88 ej start        1 [¤]
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Klubbrekord i klassen F16
[3] - Klubbrekord i klassen P18
 2005-02-05 (lö)  | Norman, OK, Oklahoma, USA
gren klass   namn resultat  plac omg
1 Eng. mil MS   Cedertun, Jacob -82 4:15.63    PB 3 Final    
3 000 m MS   Cedertun, Jacob -82 8:59.34    PB 3 Final    
 2005-02-05 (lö)  | Lilla GE Galan, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg
60 m P15 » Fältström, Love -91 8.17      3 1    
Löfstrand, Christian -91 8.78  PB 6 1
» Vikström J, Martin -91 7.84  1 4
P14 » Vikström J, Martin -91 7.77      3 Final    
P13 Eriksson Brandels, August -93 10.07  PB 7 1
Green, Anton -93 ej start  1 [¤]
» Odenman, Gunnar -93 9.13      3 2    
P11 Barketorp Dirke, Jakob -94 10.32  PB 6 4
Carlström, Jesper -94 10.62  7 1
Ewertzh, Jacob -95 ej start        1   [¤]
Holm, Alexander -95 ej start  1 [¤]
Lind Olsson, David -94 ej start  1 [¤]
Lundquist, Joel -94 10.25      6 5    
Marthinsen, Fredrik -95 9.64  2 1
» Wulff, Jonathan -94 ej start  1 [¤]
P10 Marthinsen, Fredrik -95 9.48    PB 4 B-final    
P9 Granath, Charlie -96 9.69  2 2
9.50  PB 3 Final
Gustafsson, Bill -96 9.98  PB 3 2
  10.02      4 Final    
F15 » Carls, Sofia -90 8.26  1 2
diskad  Final
Ekholm, Josephine -91 8.22    PB 1 5    
Forsell, Emilia -90 8.69  3 3
Gille, Filippa -91 8.83  5 1
Görhed, Gabriella -90 ej start        1   [¤]
Göth, Camilla -90 9.12  6 4
Göth, Linn -90 8.34  1 4
  8.34      4 Final    
Jakobsson, Ulrika -91 8.72  4 2
» Larsson, Louise -90 9.11  PB 6 1
Ljungqvist, Anneli -90 8.74    PB 4 5    
Sundgren, Lina-Marie -90 ej start  6 [¤]
Söderström, Anna -91 8.79  5 4
Taylor, Sofie -91 8.70      4 8    
Vallo, Fanny -91 8.91  PB 5 7
F14 Ekholm, Josephine -91 8.24  2 Final
F13 Ewertzh, Johanna -93 10.06    PB 7 10    
Paulsson, Frida -93 9.84  PB 6 4
Rhodiner, Tove -93 10.27  PB 7 9
F11 Avebäck, Freja -95 10.37      6 5    
» Bill, Ellinor -95 9.72  3 8
» Breig Lindell, Elin -95 9.57  2 9
Carls, Julia -94 10.20      4 1    
Granath, Therese -94 10.57  4 7
Gustafsson, Mikaela -94 9.32  1 4
  9.42      6 Final    
» Möller, Amelie -94 ej start  1 [¤]
Regnér, Anna -94 10.41  PB 5 8
» Sandelius, Josefine -94 9.45  9 1
  9.42      7 Final    
F10 » Breig Lindell, Elin -95 9.67  6 B-final
200 m P15 » Vikström J, Martin -91 24.77      1 6    
P13 Eriksson Brandels, August -93 ej start  1 [¤]
Green, Anton -93 ej start        1   [¤]
» Green, Philip -93 29.45  PB 1 6
» Odenman, Gunnar -93 31.04  PB 2 2
F15 Brandt, Moa -91 26.94  [2] PB 2 12    
» Carls, Sofia -90 27.66  1 11 [¤]
Görhed, Gabriella -90 ej start  1 [¤]
Göth, Camilla -90 ej start        1   [¤]
Göth, Linn -90 27.75  1 5
Jakobsson, Ulrika -91 28.74  3 10
Ljungqvist, Anneli -90 29.23    PB 1 8    
Nyström, Linnéa -91 30.40  PB 4 8
Söderström, Anna -91 28.90  1 7
Taylor, Sofie -91 29.27      2 9    
F13 Ewertzh, Johanna -93 34.99  PB 3 1
Paulsson, Frida -93 35.81  PB 4 4
Rhodiner, Tove -93 36.10  PB 3 2
600 m P13   Eriksson Brandels, August -93 2:27.03    PB 6 C-final    
P11 Ewertzh, Jacob -95 2:08.41  PB 6 B-final
Holm, Alexander -95 ej start        1   [¤]
Lind Olsson, David -94 ej start  1 [¤]
Marthinsen, Fredrik -95 1:53.76  [3] PB 1 B-final
F11 » Forss, Emma -94 2:08.69    PB 2 C-final   [¤]
Gustafsson, Mikaela -94 2:16.32  PB 4 C-final
Lord, Lise -94 2:10.78  PB 1 B-final
» Möller, Amelie -94 ej start        1   [¤]
Regnér, Anna -94 2:27.24  PB 6 B-final
800 m P15   Linde, Linus -91 ej start        1   [¤]
F15 Andersson, Julia -91 ej start  1 [¤]
Molin, Sofia -91 ej start        1   [¤]
Öster, Kristin -90 ej start  1 [¤]
Höjd P13   Green, Anton -93 ej start        1   [¤]
» Green, Philip -93 1.39  4 Final
Stav P15 » Fältström, Love -91 2.71    PB 2 Final    
F15 Mattsson, Ella -90 2.21  PB 2 Final
Längd P15 » Fältström, Love -91 5.16      5 Final    
» Vikström J, Martin -91 4.81  11
F15 Andersson, Julia -91 4.00    PB 37      
» Carls, Sofia -90 5.17  PB 2 Final
Forsell, Emilia -90 4.49  13
Gille, Filippa -91 4.07    PB 32      
Görhed, Gabriella -90 ej start  1 [¤]
Göth, Camilla -90 4.23  21
Göth, Linn -90 4.83    PB 5 Final    
Jakobsson, Ulrika -91 4.22  22
J-sson Malmström, Emma -90 4.16  PB 27
» Larsson, Louise -90