HAMMARBY FRIIDROTT Statistik
TÄVLINGAR Rapportdatum: 2018-07-16
Ute för 2004 Resultatdatum: 2004-12-31
Datum Tävling Arena Arrangör Typ Mästerskap Antal resultat
  Män Kvinnor Mix
2004-12-31 » Nyårsloppet Vallentuna Friidrottsklubb Terräng 1
2004-11-20 » Snömilen Lill-Jansskogen, Stockholm FK Studenterna Terräng 1 2
2004-10-31 » Billingehusloppet Billingen IF Hagen Terräng   2    
2004-10-17 » Tunnelloppet Södra länken, Stockholm Hammarby IF Gatulopp 1
2004-10-10 » Hässelbyloppet Hässelby Idrottsplats, Hässelby Hässelby SK Arena 1
2004-09-26 » Lilla Lidingöloppet Lidingön, Lidingö IFK Lidingö Arena   8 4  
2004-09-25/26 » Höstmångkampen Gavlestadion, Gävle Gefle IF Arena 56
2004-09-25 » Lidingöloppet Lidingö IFK Lidingö Terräng 2
2004-09-25 » STH-cup 04 Enskede IP, Enskede SoIK Hellas Arena   53 51  
2004-09-19 » Hagenloppet Billingen IF Hagen Terräng 1
2004-09-19 » Brottbyrundan Brottby Brottby SK Terräng 1
2004-09-17/19 » Skol-SM 04 Gavlestadion, Gävle Gefle IF Arena   12 4  
2004-09-11/12 » JNM Fredrikstad, NOR Arena NM 2
2004-09-11/12 » Regionsfinal 13-14 år 2004 Hillängens IP, Ludvika Ludvika FFI Arena RM 16 30
2004-09-11/12 » Öppna JDM/UDM Vallentuna IP, Vallentuna Kungsängens SK Vallentuna FK V Arena DM 32 23  
2004-09-11 » Nya Nyköpingsspelen Rosvalla IP, Nyköping Nyköpings BIS Friidrott Arena 3 4
2004-09-11 » S:t Eriksloppet Hässleby SK, Spårvägens FK, Tu Gatulopp 2
2004-09-11 » MiniGurkan Arosvallen, Västerås Västerås FK Arena   20 43  
2004-09-07 » Spårvägens Säsongsavslutning Kristinebergs IP, Stockholm Spårvägens FK Arena 3
2004-09-04/05 » Täby Open Tibblevallen, Täby Täby IS Arena 74 113
2004-09-04 » Merksem BEL Merksem, BEL   Arena   1    
2004-09-02 » Sthlms öppna UDM/JDM i diskus & slä Sätra IP kastplan, Sätra SoIK Hellas Arena DM 1
2004-09-01 » Löparnas Kväll Kristinebergs IP, Stockholm FK Studenterna Arena 4 3
2004-08-31 » Höstproppen Enskede IP, Enskede Hammarby IF Arena   15 9  
2004-08-28/29 » JSM/USM mångkamp 2004 Rosvalla IP, Nyköping Nyköpings BIS Arena SM 22 12
2004-08-25 » Tjejernas kväll Stockholms Stadion, Stockholm Sundbybergs IK Arena 62
2004-08-21/22 » Stockholms Öppna DF Enskede IP, Enskede SoIK Hellas Friidrott Arena DM 85 135  
2004-08-21 » Nordisk Juniorlandskamp Espoo, FIN Arena NM 2
2004-08-21 » Lag-USM Arosvallen, Västerås Västerås FK Arena SM 9 8
2004-08-17/19 » Fredrikshofsspelen Stockholms Stadion, Stockholm Fredrikshofs Friidrottsförenin Arena   15 50  
2004-08-13/15 » Junior SM Kvarnsvedens Idrottsplats, Kvarnsveden Kvarnsveden FIK Arena SM 9 6
2004-08-13/15 » Ungdoms-SM Lugnets Idrottsplats, Falun Falu IK Friidrott Arena SM 17 18
2004-08-11 » Augustispelen Gutavallen, Visby IK Tjelvar Arena     3  
2004-08-10 » Viking-Line Spelen Källbrinks IP, Huddinge Huddinge AIS Arena 3 1
2004-08-07/08 » Saucony Games Mariehamn, Åland Ålands IF Arena 56 110
2004-08-07 » PEABs Ungdomsspel Ekängens IP, Eskilstuna Gillberga Lista IF, Vilsta IK Arena   3 15  
2004-08-06/08 » Friidrotts-SM Tingvalla IP, Karlstad IF Göta Friidrott Arena SM 11 2
2004-08-02 » MAI-Galan Malmö Stadion, Malmö Malmö AI Arena 4
2004-07-31/08-01 » Bohusspelen Rimnersvallen, Uddevalla IK Orient Arena   1    
2004-07-30/08-01 » Gurkspelen Arosvallen, Västerås Västerås Friidrott Arena 39 28
2004-07-27 » DN Galan Stockholms Stadion, Stockholm Arena 5
2004-07-24 » KFUM-Spelen GIH Örebro, Örebro Örebro Friidrott Arena     3  
2004-07-16/18 » Laxaspelen Sannarps IP, Halmstad IFK Halmstad Arena 4
2004-07-16/18 » Valbo Games Gavlestadion, Gävle Valbo AIF, Friidrott Arena 13 22
2004-07-15 » Norrtelje Galan Sportcentrum, Norrtälje Rånäs 4H Arena   4    
2004-07-13 » Ölandsspelen Högby IP, Högby Högby IF Arena 4
2004-07-10/11 » ENA-Spelen Mångkamp Enavallen, Enköping Enköpings AIF Arena 7
2004-07-10 » Öresundsspelen Hedens IP, Helsingborg IFK Helsingborg Arena   1    
2004-07-08 » Sollentuna GP Sollentunavallen, Sollentuna Arena 3
2004-07-06 » Lag-SM Slottskogsvallen, Göteborg Ullevi FK, IK Vikingen Arena SM 20
2004-07-05 » Trekampsleken Bergavallen, Fjugesta Fjugesta IF Friidrottssektion Arena     4  
2004-07-03/04 » Bosparspelen Studenternas IP, Uppsala Upsala IF Friidrott Arena 3 5
2004-07-03 » SSK-loppet Storådalen Storådalens SK Terräng 1
2004-07-02/04 » Världsungdomsspelen Ullevi, Göteborg Örgryte IS Arena   50 67  
2004-06-29 » Wexiö Games Värendsvallen, Växjö IFK Växjö Arena 3
2004-06-27 » Rhede GER Rhede, GER Arena 1
2004-06-23 » Västerås Games Arosvallen, Västerås Västerås Friidrott Arena   5 2  
2004-06-20 » Europacupen Bydgoszcz, POL Arena EM 1
2004-06-20 » Mannenheim GER Mannheim, GER Arena 2
2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel Trollbäckens IP, Hanviken Tyresö Friidrottsklubb Arena   24 42  
2004-06-19/20 » NM Mångkamp Harju stadion, Jyväskylä, FIN Arena NM 10
2004-06-19 » Mälarspelen Ekängens IP, Eskilstuna Råby-Rekarne FIF Arena 3
2004-06-19 » Huddingespelen Källbrinks IP, Huddinge Huddinge AIS Friidrott Arena   45 69  
2004-06-16 » Sommarspel Kristinebergs IP, Stockholm FK Studenterna Arena 3 5
2004-06-12/13 » Stafett-SM 04 Stockholms Stadion, Stockholm St FIF Arena SM 30 21
2004-06-09 » Cottbus GER Cottbus, GER   Arena   1    
2004-06-09 » Turku, FIN Arena 1
2004-06-09 » Ymerspelen Ryavallen, Borås IK Ymer Arena 4 2
2004-06-08/10 » Öppna Senior-DM Enskede IP, Enskede Arrangörsgruppen Arena DM 21 9  
2004-06-06 » Stockholm Mini Marathon Hässelby SK, Spårvägens FK Gatulopp 10 12
2004-06-06 » Nya Kils Spelen Sannerudsvallen, Kil Kils AIK Friidrott Arena 4 1
2004-06-05 » Stockholm Marathon Stockholm Stockholm Marathon Arena SM 1    
2004-06-05 » Släggkarneval Apalby kastplan vid Rockunda, Västerås Västerås Friidrottsklubb Arena 2
2004-06-05 » Hammarby U-spel Enskede IP, Enskede Hammarby IF Arena 228 308
2004-06-02 » Sommar-Öset Vallentuna IP, Vallentuna Vallentuna FK Arena   3    
2004-05-31 » Pfingstsportfest Rehlingen, GER Arena 1
2004-05-30 » Ventspils Ventspils, LAT Arena 1
2004-05-30 » Botkyrkamilen Fittja Äng, Botkyrka Tullinge-Tumba FF Arena     1  
2004-05-29/30 » SAYO Sollentunavallen, Sollentuna Turebergs FK Arena 88 147
2004-05-29/30 » Lerumskampen Stenkullens IP, Lerum Lerum Friidrott Arena 16
2004-05-28 » Riga Riga, LAT   Arena   1    
2004-05-25/26 » Öppna DM i Stafett Enskede IP, Enskede Väsby IK, Täby IS, Huddinge AI Arena DM 8 18
2004-05-25 » Råslätt-Spelen Råslätts IP, Jönköping Jönköpings Friidrottskrets Arena 2
2004-05-23 » Sundbybergs Ungdomsspel Kristinebergs IP, Stockholm Sundbybergs IK, Westermalms IF Arena   19 35  
2004-05-22/23 » DM mångkamp -04 Källbrinks IP, Huddinge Hammarby IF Arena DM 49 50
2004-05-22 » Nijmegen, NED Arena 1
2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel Enskede IP, Enskede IF Linden Arena   29 59  
2004-05-20 » Svenska Cupen Källbrinks IP, Huddinge Huddinge AIS Arena 18 19
2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd Danderyds Sportklubb Arena 13 40
2004-05-15 » Göteborgsvarvet Göteborg Göteborgs Friidrottsförbund Arena   1    
2004-05-15 » Hellaskastet Enskede IP, Enskede SoIK Hellas Arena 5 4
2004-05-15 » Dagbladsstafetten Stockholms Stadion, Stockholm Fredrikshofs Friidrottsförenin Arena 6 5 3
2004-05-09 » Rösjöloppet i Sollentuna   Turebergs FK Terräng   5 4  
2004-05-09 » Linnéa-Spelen Enskede IP, Enskede Linnéa Friidrott Arena 67 119
2004-05-08 » Brommaspelen Kristinebergs IP, Stockholm Bromma IF Arena 1
2004-05-01/02 » SM i terränglöpning Ånnaboda Örebro AIK och IF Spartacus Terräng SM 20 3  
2004-05-01 » Utvecklingsträff Odenplan, Falköping IFK Växjö Arena 4 1
2004-04-22 » Turebergsstafetten Sollentunavallen, Sollentuna Turebergs FK Arena 10 10
2004-04-18 » Terräng-DM 04 Långholmsparken, Stockholm Hammarby IF Terräng DM 21 10  
2004-04-12 » Påsksmällen Enhörna IF Gatulopp 1
2004-04-04 » Brukslunken Rånäs Rånäs 4H Arena 1
2004-03-21 » 2 Sjöar Runt   Sundbybergs IK Arena   7 1  
2004-01-27 » Sydafrika utomhus Potchefstroom, RSA Arena 1
                   
Designed by Man on Earth
Version: 2018-07-04
mail to designer of st@hletics
© 2013, st@hletics