HAMMARBY FRIIDROTT Statistik
ÅRSBÄSTASTATISTIK Kvinnor Rapportdatum: 2018-10-05
Ute för 2004 Resultatdatum: 2004-09-26
Förklaringar
Färgad och fetstil = klubbrekord för klassen
       
 60 m
resultat     namn vind klass datum   tävling
8.47  [1] » Alstermark, Linnéa -92 -2.3 F12 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
8.78  [2] Högblom, Caroline -92 -0.6 F12 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
9.07    » Sabir, Jasmin -92 -1.6 F12 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
9.08  [3] Kårling Kahn, Anna -93 +1.9 F11 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
9.17  [4] » Österberg, Sara -93 +1.4 F11 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
9.40      Gustafsson, Mikaela -94 -0.2 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
9.59  » Grönros, Lovisa -93 -0.2 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
9.68  » Sandelius, Josefine -94 -1.1 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
9.76    » Breig Lindell, Elin -95 +1.9 F10 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
9.77  » Bill, Ellinor -95 -0.8 F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
9.93  » Karlsson, Julia -93 +1.7 F11 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
10.06      Forsberg, Sofia -93 -0.8 F11 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
10.13  Gille, Evelina -93 -1.1 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.14  Näslund, Emma -93 -0.2 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.18      Ekholm, Elvira -95 +1.9 F10 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
10.23  » Möller, Amelie -94 +0.6 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
10.24  Lindberg Oyarzo, Isabel -93 +1.8 F11 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
10.28      Granath, Therese -94 -0.1 F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
10.34  Gårdenstam, Emma -94 +0.4 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
10.37  Söderqvist, Hanna -95 -0.4 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
10.39      Ström, Linnéa -93 -0.2 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.39  Avebäck, Freja -95 -0.8 F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
10.52  Olsson, Alicia -95 +1.5 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.52      Carls, Julia -94 -1.5 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
10.71  Holknekt, Julia -95 -0.7 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.82  Mattson, Mirjam -95 -0.7 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.98      Forsberg, Lovisa -95 +0.7 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
11.49  Ericsson, Sara -94 -0.2 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
Ej godkänd vind
8.84  Kårling Kahn, Anna -93 +4.3 F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
9.49  » Bill, Ellinor -95 +2.2 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
9.82      Gille, Evelina -93 +4.3 F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
10.02  Granath, Therese -94 +5.2 F10 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
10.14  Holgersson, Hedvig -94 +2.6 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
10.18      Hyland, Elsa -94 +2.6 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
10.26  Schyberger, Jennifer -94 +2.6 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
10.62  Regnér, Anna -94 +3.8 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
10.70      Vilselius, Fredrika -95 +2.2 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.81  Enholm, Karolina -95 +2.6 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
11.08  » Lidbeck, Linnéa -95 +2.2 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
11.16      Lindqvist, Tova -95 +2.2 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
11.33  Peterson, Ebba -96 +2.5 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
11.71  Enholm, Lovisa -97 +3.8 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
Vinduppgift saknas
9.66  [5] » Sandelius, Josefine -94 - F10 2004-05-23 » Sundbybergs Ungdomsspel, Kristinebergs IP, Stockholm
10.24  Avebäck, Freja -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
10.30      Lord, Lise -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
10.42  Carls, Julia -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
10.48  Schyberger, Jennifer -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
10.81      Rachelle, Haddar -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
10.90  Swahn, Julia -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
10.91  » Åberg, Stina -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
11.48      Ericsson, Sara -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
11.76  Cladi, Nelly -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F12
[2] - 10:e plats på 10-bästalista för F12
[3] - 6:e plats på 10-bästalista för F11
[4] - 10:e plats på 10-bästalista för F11
[5] - 6:e plats på 10-bästalista för F10
                 
 80 m
resultat     namn vind klass datum   tävling
10.56  Brandt, Moa -91 +1.7 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
10.76  [1] Ekholm, Josephine -91 +0.6 F13 2004-09-11 » Regionsfinal 13-14 år 2004, Hillängens IP, Ludvika
11.05      Tengvall, Tove -91 -0.1 F13 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
11.08  » Alstermark, Linnéa -92 +1.1 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.46  Jakobsson, Ulrika -91 +0.5 F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
11.50      Söderström, Anna -91 0.0 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
11.52  » Retsloff, Frida -92 -2.0 F12 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
11.58  Taylor, Sofie -91 +1.7 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
11.65  [2]   Höglund, Matilda -92 -0.6 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.84  Gille, Filippa -91 +1.7 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.87  » Sabir, Jasmin -92 +1.1 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.90      Björk, Sophia -91 -1.0 F13 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
11.90  Högblom, Caroline -92 -0.6 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.96  Sangstedt, Josefin -91 -1.6 F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
12.03      Hultgren, Maria -91 -1.0 F13 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
12.06  Andersson, Julia -91 +1.5 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
12.09  Bristrand, Anna -91 +0.7 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
12.14      Lätt, Julia -91 +1.5 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
12.41  Öhman, Louise -92 -1.8 F12 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
12.58  » Alsing Skoog, Emma -92 0.0 F12 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
12.73      Sochon, Amanda -91 +1.5 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
13.48  Jacobsson, Andrea -92 -0.1 F12 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
Ej godkänd vind
10.61  » Alstermark, Linnéa -92 +2.2 F12 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
10.86  Tengvall, Tove -91 +2.2 F13 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
11.33    » Retsloff, Frida -92 +2.4 F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
11.42  Taylor, Sofie -91 +3.3 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
11.49  Gille, Filippa -91 +3.2 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
11.49      Höglund, Matilda -92 +2.1 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.61  » Sabir, Jasmin -92 +2.4 F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
11.64  Högblom, Caroline -92 +2.1 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.78      Lätt, Julia -91 +3.2 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
11.79  Bristrand, Anna -91 +3.3 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
11.88  Sangstedt, Josefin -91 +2.4 F13 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
13.05      Jacobsson, Andrea -92 +2.4 F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
13.85  Öberg, Selina -92 +3.3 F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
Vinduppgift saknas
10.68  » Alstermark, Linnéa -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
10.89  [3] Tengvall, Tove -91 - F13 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
11.11  [4] » Retsloff, Frida -92 - F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
11.40  [5] Högblom, Caroline -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
11.43  [6] » Sabir, Jasmin -92 - F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
11.77      Gille, Filippa -91 - F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
11.88  Gregersdotter, Elsa -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
11.92  Niklasson, Felicia -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
12.01    » Alsing Skoog, Emma -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
12.03  Öhman, Louise -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
12.26  » Eriksson, Sofia -91 - F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
13.35      Lindström, Sofia -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
13.57  Bach, Lise -92 - F12 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
14.42  Öberg, Selina -92 - F12 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
Not
[1] - 4:e plats på 10-bästalista för F13
[2] - 7:e plats på 10-bästalista för F12
[3] - 8:e plats på 10-bästalista för F13
[4] - 2:a plats på 10-bästalista för F12
[5] - 4:e plats på 10-bästalista för F12
[6] - 5:e plats på 10-bästalista för F12
                 
 100 m
resultat     namn vind klass datum   tävling
11.85  Teilman, Maria -86 +1.0 F18 2004-06-09 » Ymerspelen, Ryavallen, Borås
12.83  [1] Peterson, Sofia -89 +1.8 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
12.92  [2] » Dedrickson M, Fatima -89 +1.4 F15 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
13.11  Carls, Camilla -86 -2.1 F18 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
13.16  [3] Engfors, Paulina -90 +1.6 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
13.23  [4] » Carls, Sofia -90 +1.3 F14 2004-09-11 » Regionsfinal 13-14 år 2004, Hillängens IP, Ludvika
13.29  [5] Graziosi, Alessandra -90 -0.5 F14 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
13.37  Göth, Linn -90 +1.2 F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
13.42      Brandt, Moa -91 -1.4 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
13.53  Johansson, Linn -88 +0.5 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
13.60  [6] Ekholm, Josephine -91 +0.7 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
13.61    » Hellberg Jonsén, Sofia -89 -1.5 F15 2004-07-30 » Gurkspelen, Arosvallen, Västerås
13.64  Weinz, Helena -87 -0.6 F17 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
13.68  Lindesten, Sofie -88 -0.1 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
13.68    » Alstermark, Linnéa -92 -1.4 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
13.73  Nylander, Elina -87 -0.6 F17 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
13.75  Arvidsson, Emelie -87 -0.6 F17 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
13.89      Hynning, Elin -87 -0.6 F17 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
13.89  » Carlsson Odell, Sara -89 -0.3 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
13.92  Bejgarn, Sofia -88 -0.7 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
13.95      Shehu, Edina -89 -0.8 F15 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
13.96  Andersson, Annika -86 -0.4 F18 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
13.97  Fryers Hellquist, Katarina -89 -1.3 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
14.05      Novo, Johanna -88 +1.5 F16 2004-09-11 » Öppna JDM/UDM, Vallentuna IP, Vallentuna
14.20  Görhed, Gabriella -90 +1.6 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
14.21  Lindvall, Anna -90 0.0 F14 2004-05-08 » Brommaspelen, Kristinebergs IP, Stockholm
14.28      Ljungqvist, Anneli -90 +1.6 F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
14.35  Tengvall, Tove -91 -0.7 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
14.41  Blomberg, Michaela -89 -1.2 F15 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
14.41    » Retsloff, Frida -92 -0.7 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
14.43  Englundh, Sofia -90 +1.6 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
14.44  Göth, Camilla -90 +1.2 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
14.49      J-sson Malmström, Emma -90 +1.5 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
14.60  Haglund, Emma -90 +1.6 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
14.64  Jakobsson, Ulrika -91 -1.0 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
14.64      Gille, Filippa -91 -1.5 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
14.69  Utterström, Emelie -90 -0.8 F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
14.71  Strauss, Johanna -89 -0.3 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
14.78      Taylor, Sofie -91 -1.5 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
14.91  » Larsson, Louise -90 -3.0 F14 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
14.95  Högblom, Caroline -92 -0.5 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
15.08    » Sabir, Jasmin -92 +0.7 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
15.11  Nicklasson, Sandra -87 +0.7 F17 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
15.11  Öster, Kristin -90 -0.6 F14 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
15.14      Hultgren, Maria -91 -1.6 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
15.23  Nilsson, Jessika -90 -2.0 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
15.27  Andersson, Julia -91 -1.6 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
15.29      Bristrand, Anna -91 -1.5 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
15.31  Mattsson, Ella -90 +1.7 F14 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
15.45  » Eriksson, Sofia -91 +0.7 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
15.53    » Alsing Skoog, Emma -92 -1.0 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
15.74  Odin Ekman, Tuss -89 +0.3 F15 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
15.80  Nyström, Linnéa -91 -1.6 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
16.12      Molin, Sofia -91 -0.5 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
17.31  Jacobsson, Andrea -92 0.0 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
Ej godkänd vind
12.98  » Hellberg Jonsén, Sofia -89 +2.3 F15 2004-08-21 » Lag-USM, Arosvallen, Västerås
13.10  Göth, Linn -90 +2.5 F14 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
13.56    » Carlsson Odell, Sara -89 +2.8 F15 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
13.66  Bhur-Berg, Johanna -90 +2.8 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
13.84  Fryers Hellquist, Katarina -89 +3.2 F15 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
14.32  Larsson Fyck, Mikaela -90 +4.1 F14 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
Vinduppgift saknas
13.25  Graziosi, Alessandra -90 - F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.39  » Hellberg Jonsén, Sofia -89 - F15 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.86      Fahlén, Catrin -89 - F15 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.88  » Carlsson Odell, Sara -89 - F15 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
14.25  Ljungqvist, Anneli -90 - F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
14.58      Utterström, Emelie -90 - F14 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
14.69  » Larsson, Louise -90 - F14 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
14.72  Nilsson, Jessika -90 - F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
15.06  Mattsson, Ella -90 - F14 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 4:e plats på 10-bästalista för F15
[2] - 6:e plats på 10-bästalista för F15
[3] - 5:e plats på 10-bästalista för F14
[4] - 7:e plats på 10-bästalista för F14
[5] - 8:e plats på 10-bästalista för F14
[6] - 5:e plats på 10-bästalista för F13
                 
 200 m
resultat     namn vind klass datum   tävling
24.30  [1] Teilman, Maria -86 +1.7 F18 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
26.39  [2] Carls, Camilla -86 +1.8 F18 2004-07-16 » Valbo Games, Gavlestadion, Gävle
26.56  [3]   Peterson, Sofia -89 +1.8 F15 2004-08-07 » PEABs Ungdomsspel, Ekängens IP, Eskilstuna
26.81  [4] » Hellberg Jonsén, Sofia -89 -1.2 F15 2004-08-31 » Höstproppen, Enskede IP, Enskede
27.39  Nylander, Elina -87 -0.4 F17 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
27.48      Brandt, Moa -91 +0.2 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
27.54  Håkansson, Camilla -87 +1.5 F17 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
27.54  Johansson, Linn -88 +0.7 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
27.70  [5]   Engfors, Paulina -90 +1.8 F14 2004-08-07 » PEABs Ungdomsspel, Ekängens IP, Eskilstuna
27.81  Arvidsson, Emelie -87 +0.7 F17 2004-05-29 » Lerumskampen, Stenkullens IP, Lerum
28.05  » Davidsson, Jenny -88 +1.1 F16 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
28.30  [6]   Ekholm, Josephine -91 -1.3 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
28.32  » Alstermark, Linnéa -92 +1.4 F12 2004-07-24 » KFUM-Spelen, GIH Örebro, Örebro
28.36  Weinz, Helena -87 +1.2 F17 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
28.47      Wiking, Jessica -87 -0.2 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
28.62  Tengvall, Tove -91 -0.9 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
28.62  Lindesten, Sofie -88 +1.4 F16 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
28.66      Bejgarn, Sofia -88 +1.5 F16 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
29.12  Hynning, Elin -87 -0.2 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
29.39  Taylor, Sofie -91 -0.9 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
29.52      Jakobsson, Ulrika -91 +0.2 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
29.55  » Nyström, Michelle -87 -0.2 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
29.61  [7] » Retsloff, Frida -92 -0.9 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
29.82    » Östlund, Emmi -88 -0.2 F16 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
29.85  Gille, Filippa -91 -0.2 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
29.87  [8] Högblom, Caroline -92 -0.9 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
30.15      Björk, Sophia -91 +0.2 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
30.29  Bristrand, Anna -91 -0.1 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
30.72  Söderström, Anna -91 +1.4 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
30.88      Lätt, Julia -91 -0.1 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
31.46  Nicklasson, Sandra -87 -0.2 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
31.59  Lord, Johanna -91 -0.2 F13 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
31.89    » Alsing Skoog, Emma -92 -0.9 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
32.38  Niklasson, Felicia -92 -1.3 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
32.51  Karlsson, Sara -91 +1.4 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
33.72      Sochon, Amanda -91 -0.2 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
34.15  Jacobsson, Andrea -92 +0.2 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
37.24  Öberg, Selina -92 +0.2 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
Ej godkänd vind
26.93  Brandt, Moa -91 +3.0 F13 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
27.53  » Alstermark, Linnéa -92 +2.3 F12 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
28.22      Ekholm, Josephine -91 +2.3 F13 2004-09-11 » Regionsfinal 13-14 år 2004, Hillängens IP, Ludvika
30.63  Hultgren, Maria -91 +2.1 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
Vinduppgift saknas
28.16  Lindesten, Sofie -88 - F16 2004-09-11 » Öppna JDM/UDM, Vallentuna IP, Vallentuna
Not
[1] - Klubbrekord även för seniorer (KS)
[2] - 7:e plats på 10-bästalista för F18
[3] - 7:e plats på 10-bästalista för F15
[4] - 8:e plats på 10-bästalista för F15
[5] - 10:e plats på 10-bästalista för F14
[6] - 7:e plats på 10-bästalista för F13
[7] - 4:e plats på 10-bästalista för F12
[8] - 5:e plats på 10-bästalista för F12
                 
 300 m
resultat     namn   klass datum   tävling
42.09  [1] » Hellberg Jonsén, Sofia -89 F15 2004-08-13 » Ungdoms-SM, Lugnets Idrottsplats, Falun
42.48  Graziosi, Alessandra -90 F14 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
43.25      Nylander, Elina -87   F17 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
43.79  [2] Engfors, Paulina -90 F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
43.85  Håkansson, Camilla -87 F17 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
44.24      Wiking, Jessica -87   F17 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
44.40  [3] Göth, Linn -90 F14 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
44.43  » Nyström, Michelle -87 F17 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
44.46  [4]   Fahlén, Catrin -89   F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
46.14  » Carlsson Odell, Sara -89 F15 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
46.89  » Östlund, Emmi -88 F16 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
47.06      Görhed, Gabriella -90   F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
47.41  Öster, Kristin -90 F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
49.25  J-sson Malmström, Emma -90 F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F15
[2] - 2:a plats på 10-bästalista för F14
[3] - 3:e plats på 10-bästalista för F14
[4] - 8:e plats på 10-bästalista för F15
                 
 400 m
resultat     namn   klass datum   tävling
56.52  [1] Teilman, Maria -86 F18 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
62.22  Håkansson, Camilla -87 F17 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
63.10      Nylander, Elina -87   F17 2004-08-21 » Lag-USM, Arosvallen, Västerås
63.78  » Nyström, Michelle -87 F17 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
66.45  Lindesten, Sofie -88 F16 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
75.93      Forsberg, Sofia -93   F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
76.46  » Österberg, Sara -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
77.97  Kårling Kahn, Anna -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
80.95    » Bill, Ellinor -95   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
83.32  Allert, Anna -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
84.36  Bivstedt, Emma -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
85.46    » Möller, Amelie -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
86.10  Holgersson, Hedvig -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
86.17  Lord, Lise -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
87.46      Janhager, Johanna -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
87.83  » Breig Lindell, Elin -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
90.88  Lindqvist, Tova -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
91.28      Linder, Fanny -96   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
91.32  Niklasson, Micaela -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
91.64  Lindelöw, Hanna -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
93.32      Wolf, Signe -95   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
94.13  Ahlstrand, Felicia -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
94.79  Gille, Isa -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
95.15      Granath, Therese -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
95.67  Wallén, Cecilia -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
95.81  » Forsberg, Elin -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
96.19      Mattson, Mirjam -95   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
98.33  Frisk, Miranda -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
98.46  Enholm, Lovisa -97 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
99.51      Backevik, Fayme -96   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
101.88  Regnér, Anna -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
102.63  Sköldmark, Maja -97 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
103.83      Peterson, Ebba -96   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
107.33  Ekberg, Jennifer -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
107.74  Schyberger, Jennifer -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
121.02      Öhman, Rebecca -96   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
124.91  Cotgreave, Alma -97 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 6:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
                 
 600 m
resultat     namn   klass datum   tävling
1:48.11  [1] Engfors, Paulina -90 F14 2004-07-11 » ENA-Spelen Mångkamp, Enavallen, Enköping
1:48.26  [2] Jakobsson, Ulrika -91 F13 2004-09-11 » Regionsfinal 13-14 år 2004, Hillängens IP, Ludvika
1:50.44  [3]   Brandt, Moa -91   F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1:51.67  [4] » Alstermark, Linnéa -92 F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
1:52.35  [5] Ekholm, Josephine -91 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1:54.16  [6]   Görhed, Gabriella -90   F14 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
1:54.23  [7] Lord, Johanna -91 F13 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
1:54.35  [8] » Retsloff, Frida -92 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1:55.13  [9] » Carlsson Odell, Sara -89   F15 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
1:55.71  [10] Högblom, Caroline -92 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1:56.07  [11] Andersson, Julia -91 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
1:56.25  [12]   Lätt, Julia -91   F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
1:59.26  Björk, Sophia -91 F13 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
1:59.87  [13] » Grönros, Lovisa -93 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
2:01.73      Karlsson, Sara -91   F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
2:02.51  Sedell, Linde -91 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2:02.82  [14] Forsberg, Sofia -93 F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
2:03.85      Bergstedt Falk, Llyn -92   F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2:06.89  Lindström, Sofia -92 F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
2:07.96  » Sabir, Jasmin -92 F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
2:08.33  [15] » Carls, Sofia -90   F14 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
2:11.3m Lord, Lise -94 F10 2004-08-11 » Augustispelen, Gutavallen, Visby
2:11.68  Söderqvist, Hanna -95 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
2:11.70  [16]   Gustafsson, Mikaela -94   F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
2:17.62  Jacobsson, Andrea -92 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2:48.76  [17] Schyberger, Jennifer -94 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F14
[2] - 4:e plats på 10-bästalista för F13
[3] - 6:e plats på 10-bästalista för F13
[4] - 3:e plats på 10-bästalista för F12
[5] - 7:e plats på 10-bästalista för F13
[6] - 4:e plats på 10-bästalista för F14
[7] - 8:e plats på 10-bästalista för F13
[8] - 5:e plats på 10-bästalista för F12
[9] - 6:e plats på 10-bästalista för F15
[10] - 7:e plats på 10-bästalista för F12
[11] - 9:e plats på 10-bästalista för F13
[12] - 10:e plats på 10-bästalista för F13
[13] - 2:a plats på 10-bästalista för F11
[14] - 3:e plats på 10-bästalista för F11
[15] - 7:e plats på 10-bästalista för F14
[16] - 2:a plats på 10-bästalista för F10
[17] - 3:e plats på 10-bästalista för F10
                 
 800 m
resultat     namn   klass datum   tävling
2:20.20  [1] Eklund, Sofie -84 K22 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
2:24.28  [2] Wiking, Jessica -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
2:25.78  [3]   Lindvall, Anna -90   F14 2004-07-03 » Bosparspelen, Studenternas IP, Uppsala
2:26.24  [4] Engfors, Paulina -90 F14 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
2:27.25  » Östlund, Emmi -88 F16 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
2:29.07      Lord, Linnéa -89   F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
2:29.15  Arvidsson, Emelie -87 F17 2004-05-30 » Lerumskampen, Stenkullens IP, Lerum
2:29.62  Fahlén, Catrin -89 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
2:31.54      Nylander, Elina -87   F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
2:31.97  » Davidsson, Jenny -88 F16 2004-05-30 » Lerumskampen, Stenkullens IP, Lerum
2:32.61  » Nyström, Michelle -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
2:34.5m     Håkansson, Camilla -87   F17 2004-05-23 » Sundbybergs Ungdomsspel, Kristinebergs IP, Stockholm
2:34.92  Öster, Kristin -90 F14 2004-07-03 » Bosparspelen, Studenternas IP, Uppsala
2:36.0m Lord, Johanna -91 F13 2004-08-11 » Augustispelen, Gutavallen, Visby
2:36.93  [5] » Grönros, Lovisa -93   F11 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
2:38.13  Källander, Elin -88 F16 2004-09-11 » Öppna JDM/UDM, Vallentuna IP, Vallentuna
2:39.20  Hynning, Elin -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
2:42.19      Andersson, Julia -91   F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
2:43.65  Bhur-Berg, Johanna -90 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
2:44.85  Jakobsson, Ulrika -91 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
2:47.33      Molin, Sofia -91   F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
2:47.94  » Retsloff, Frida -92 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
2:48.32  Göth, Linn -90 F14 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
2:48.67      Högblom, Caroline -92   F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
2:49.37  Ekholm, Josephine -91 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
2:52.07  J-sson Malmström, Emma -90 F14 2004-09-11 » Nya Nyköpingsspelen, Rosvalla IP, Nyköping
2:55.41      Görhed, Gabriella -90   F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
2:55.94  Göth, Camilla -90 F14 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
2:56.04  Nicklasson, Sandra -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
2:57.63  [6]   Lord, Lise -94   F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3:00.02  Odin Ekman, Tuss -89 F15 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
3:03.82  [7] » Forss, Emma -94 F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3:05.24    » Sabir, Jasmin -92   F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
3:05.9m Gustafsson, Mikaela -94 F10 2004-05-23 » Sundbybergs Ungdomsspel, Kristinebergs IP, Stockholm
3:09.72  Utterström, Emelie -90 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
3:12.03      Tengvall, Tove -91   F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
3:15.89  Jacobsson, Andrea -92 F12 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
3:23.69  » Alsing Skoog, Emma -92 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
Stafettsträcka
2:20.70  [8] Nylander, Elina -87 F17 2004-06-12 » Stafett-SM 04, Stockholms Stadion, Stockholm
2:21.13  [8] Engfors, Paulina -90 F14 2004-06-12 » Stafett-SM 04, Stockholms Stadion, Stockholm
2:21.83  [9]   Wiking, Jessica -87   F17 2004-06-12 » Stafett-SM 04, Stockholms Stadion, Stockholm
2:23.68  [10] » Östlund, Emmi -88 F16 2004-06-12 » Stafett-SM 04, Stockholms Stadion, Stockholm
2:24.50  [9] » Davidsson, Jenny -88 F16 2004-06-12 » Stafett-SM 04, Stockholms Stadion, Stockholm
2:30.70  [10] Håkansson, Camilla -87 F17 2004-06-12 » Stafett-SM 04, Stockholms Stadion, Stockholm
Not
[1] - 8:e plats på 10-bästalista för K22
[2] - 5:e plats på 10-bästalista för F17
[3] - 8:e plats på 10-bästalista för F14
[4] - 9:e plats på 10-bästalista för F14
[5] - 2:a plats på 10-bästalista för F11
[6] - 4:e plats på 10-bästalista för F10
[7] - 8:e plats på 10-bästalista för F10
[8] - sträcka #3 i 3x800m
[9] - sträcka #1 i 3x800m
[10] - sträcka #2 i 3x800m
                 
 1 000 m
resultat     namn   klass datum   tävling
3:12.34  » Östlund, Emmi -88 F16 2004-08-07 » PEABs Ungdomsspel, Ekängens IP, Eskilstuna
3:57.90  Nicklasson, Sandra -87 F17 2004-08-31 » Höstproppen, Enskede IP, Enskede
                 
 1 500 m
resultat     namn   klass datum   tävling
4:53.67  [1] Eklund, Sofie -84 K22 2004-09-11 » JNM, Fredrikstad, NOR
4:57.19  [2] » Östlund, Emmi -88 F16 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
5:01.69  [3]   Wiking, Jessica -87   F17 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
5:20.03  [4] Lord, Linnéa -89 F15 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
5:20.74  Lord, Johanna -91 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
5:35.54      Källander, Elin -88   F16 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
5:50.99  Nicklasson, Sandra -87 F17 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
Not
[1] - 6:e plats på 10-bästalista för K22
[2] - 5:e plats på 10-bästalista för F16
[3] - 5:e plats på 10-bästalista för F17
[4] - 6:e plats på 10-bästalista för F15
                 
 2 000 m
resultat     namn   klass datum   tävling
7:20.84  [1] Lord, Linnéa -89 F15 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
7:21.76  [2] Lord, Johanna -91 F13 2004-09-01 » Löparnas Kväll, Kristinebergs IP, Stockholm
7:59.70  [3]   Karlsson, Sara -91   F13 2004-08-31 » Höstproppen, Enskede IP, Enskede
8:11.15  Molin, Sofia -91 F13 2004-08-31 » Höstproppen, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 4:e plats på 10-bästalista för F15
[2] - 3:e plats på 10-bästalista för F13
[3] - 7:e plats på 10-bästalista för F13
                 
 3 000 m
resultat     namn   klass datum   tävling
10:54.31  [1] » Östlund, Emmi -88 F16 2004-09-17 » Skol-SM 04, Gavlestadion, Gävle
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F16
                 
 5 000 m
resultat     namn   klass datum   tävling
20:16.42  [1] Söderhult, Ellen -86 F18 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
Not
[1] - 10:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
                 
 1 500 m h (76,2 cm)
resultat     namn   klass datum   tävling
5:30.72  [1] » Östlund, Emmi -88 F16 2004-07-16 » Valbo Games, Gavlestadion, Gävle
5:56.01  [2] Lord, Linnéa -89 F15 2004-09-11 » Öppna JDM/UDM, Vallentuna IP, Vallentuna
Not
[1] - Klubbrekord även för seniorer (KS)
[2] - 5:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
                 
 40 m häck (special)
resultat     namn vind klass datum   tävling
10.02  Forsberg, Sofia -93 -0.4 F11 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
Vinduppgift saknas
7.78  Gustafsson, Mikaela -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
7.79  » Sandelius, Josefine -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
7.91    » Bill, Ellinor -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.13  Avebäck, Freja -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.15  » Breig Lindell, Elin -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.26      Linder, Fanny -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.29  Carls, Julia -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.37  Niklasson, Micaela -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.39    » Forsberg, Elin -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.46  Gille, Isa -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.67  Holgersson, Hedvig -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.67      Altrov Berg, Vera -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.97  Forsberg, Lovisa -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.99  Ekholm, Elvira -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.01      Holknekt, Julia -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.07  Lindqvist, Tova -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.10  Ahlstrand, Felicia -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.13      Granath, Therese -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.13  Wallén, Cecilia -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.17  Peterson, Ebba -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.18      Regnér, Anna -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.22  » Åberg, Stina -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.32  Bivstedt, Emma -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.35      Frisk, Miranda -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.39  Backevik, Fayme -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.40  Westlund, Saga -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.44      Ericsson, Sara -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.48  Cladi, Nelly -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.52  Schyberger, Jennifer -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.54      Sköldmark, Maja -97 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.55  Mattson, Mirjam -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.59  Enholm, Karolina -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.61      Linjo, Sofia -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.63  Janhager, Johanna -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.64  Almebäck, Julia -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.66    » Möller, Amelie -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.67  Höglund, Elsa -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.79  Enholm, Lovisa -97 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.85      Klaus, Erika -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.15  Hen, Vendela -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.24  Schalling, Clara -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.53      Öhman, Rebecca -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.69  Wallén, Malin -97 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.91  Wirgén, Agnes -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.28      Ekberg, Jennifer -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.92  Cotgreave, Alma -97 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.15  Swahn, Julia -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
                 
 60 m häck (76,2 cm)
resultat     namn vind klass datum   tävling
10.16  [1] Jakobsson, Ulrika -91 +1.4 F13 2004-09-11 » Regionsfinal 13-14 år 2004, Hillängens IP, Ludvika
10.41  [2] Taylor, Sofie -91 +1.4 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.64  [3]   Nyström, Linnéa -91 +0.1 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.06  [4] Brandt, Moa -91 -0.8 F13 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
11.14  [5] Söderström, Anna -91 +1.4 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
11.61      Tengvall, Tove -91 +1.7 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
11.91  Ekholm, Josephine -91 -0.3 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
12.00  » Sabir, Jasmin -92 -4.5 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.17      Andersson, Julia -91 -0.6 F13 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
12.19  [6] » Grönros, Lovisa -93 -1.0 F11 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
Ej godkänd vind
10.61  Nyström, Linnéa -91 +3.6 F13 2004-09-11 » Regionsfinal 13-14 år 2004, Hillängens IP, Ludvika
Vinduppgift saknas
12.02  Hultgren, Maria -91 - F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.21  Björk, Sophia -91 - F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F13
[2] - 4:e plats på 10-bästalista för F13
[3] - 5:e plats på 10-bästalista för F13
[4] - 7:e plats på 10-bästalista för F13
[5] - 8:e plats på 10-bästalista för F13
[6] - 4:e plats på 10-bästalista för F11
                 
 60 m häck (special)
resultat     namn vind klass datum   tävling
11.50  Gustafsson, Mikaela -94 -0.6 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
12.21  » Sandelius, Josefine -94 -1.0 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
12.69  Carls, Julia -94 -0.3 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
Vinduppgift saknas
11.05  » Österberg, Sara -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.14  » Grönros, Lovisa -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.15      Kårling Kahn, Anna -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.82  Lindberg Oyarzo, Isabel -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.12  Gille, Evelina -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.15    » Karlsson, Julia -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.31  Lindelöw, Hanna -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.38  Ewertzh, Johanna -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
14.31  Ny, Alva -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
                 
 80 m häck (76,2 cm)
resultat     namn vind klass datum   tävling
11.88  » Dedrickson M, Fatima -89 +1.7 F15 2004-09-17 » Skol-SM 04, Gavlestadion, Gävle
12.88  [1] » Carls, Sofia -90 +1.3 F14 2004-09-11 » Regionsfinal 13-14 år 2004, Hillängens IP, Ludvika
13.35  [2]   Engfors, Paulina -90 -2.0 F14 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
13.72  [3] » Carlsson Odell, Sara -89 -2.0 F15 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
14.62  Görhed, Gabriella -90 -0.5 F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
15.82  Utterström, Emelie -90 -0.1 F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
Ej godkänd vind
15.34  Utterström, Emelie -90 +2.3 F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F14
[2] - 6:e plats på 10-bästalista för F14
[3] - 7:e plats på 10-bästalista för F15
                 
 100 m häck (84 cm)
resultat     namn vind klass datum   tävling
15.36  Thulin, Petra -79 +0.4 KS 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
                 
 100 m häck (76,2 cm)
resultat     namn vind klass datum   tävling
15.31  [1] Arvidsson, Emelie -87 +0.5 F17 2004-05-29 » Lerumskampen, Stenkullens IP, Lerum
15.54  [2] » Davidsson, Jenny -88 +0.9 F16 2004-05-29 » Lerumskampen, Stenkullens IP, Lerum
17.15      Nylander, Elina -87 +0.4 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
17.78  Hynning, Elin -87 +0.4 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
20.04  » Östlund, Emmi -88 +0.4 F16 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Ej godkänd vind
14.89  » Dedrickson M, Fatima -89 +4.6 F15 2004-08-21 » Lag-USM, Arosvallen, Västerås
17.91  Håkansson, Camilla -87 +2.2 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
19.41    » Nyström, Michelle -87 +2.2 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
20.06  Wiking, Jessica -87 +2.2 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
20.94  Nicklasson, Sandra -87 +2.2 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Not
[1] - 5:e plats på 10-bästalista för F17
[2] - 6:e plats på 10-bästalista för F16
                 
 300 m häck (76,2 cm)
resultat     namn   klass datum   tävling
46.41  Engfors, Paulina -90 F14 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
46.67  [1] Nylander, Elina -87 F17 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
48.88  [2] » Hellberg Jonsén, Sofia -89 F15 2004-07-16 » Valbo Games, Gavlestadion, Gävle
Not
[1] - 7:e plats på 10-bästalista för F17
[2] - 7:e plats på 10-bästalista för F15
                 
 400 m häck (76,2 cm)
resultat     namn   klass datum   tävling
66.92  [1] Lagerblad, Lovisa -85 F19 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F19
                 
 Höjd
resultat     namn   klass datum   tävling
1.64  [1] Arvidsson, Emelie -87 F17 2004-05-29 » Lerumskampen, Stenkullens IP, Lerum
1.59  [2,3] Shehu, Edina -89 F15 2004-08-13 » Ungdoms-SM, Lugnets Idrottsplats, Falun
1.46    » Davidsson, Jenny -88   F16 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
1.46  Engfors, Paulina -90 F14 2004-07-30 » Gurkspelen, Arosvallen, Västerås
1.45  [4] Söderström, Anna -91 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
1.45      Mattsson, Ella -90   F14 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
1.42  Vedin, Caroline -89 F15 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
1.41  » Carls, Sofia -90 F14 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
1.40      Görhed, Gabriella -90   F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
1.39  Nyström, Linnéa -91 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.36  [5] Gbotto Carlsson, Mathilde -92 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
1.35    » Carlsson Odell, Sara -89   F15 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
1.35  Andersson, Julia -91 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.34  [6] Högblom, Caroline -92 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
1.33      Brandt, Moa -91   F13 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
1.32  Nylander, Elina -87 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
1.31  Öhman, Louise -92 F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
1.30      Haglund, Emma -90   F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
1.30  Bhur-Berg, Johanna -90 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
1.30  Jakobsson, Ulrika -91 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.30      Göth, Camilla -90   F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.30  » Retsloff, Frida -92 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.30  Öster, Kristin -90 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.30    » Alstermark, Linnéa -92   F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.29  » Nyström, Michelle -87 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
1.28  » Alsing Skoog, Emma -92 F12 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
1.27      Nordgren, Ellen -91   F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
1.27  Niklasson, Felicia -92 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
1.26  Håkansson, Camilla -87 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
1.26    » Östlund, Emmi -88   F16 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
1.25  Englundh, Sofia -90 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
1.25  Gille, Filippa -91 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.25    » Sabir, Jasmin -92   F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.24  J-sson Malmström, Emma -90 F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1.24  Granqvist, Anna -92 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1.24      Ekstrand, Alice -92   F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1.23  » Eriksson, Sofia -91 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
1.23  Hynning, Elin -87 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
1.22      Odin Ekman, Tuss -89   F15 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
1.21  [7] Kårling Kahn, Anna -93 F11 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
1.20  Sundqvist, Alycia -91 F13 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
1.18      Jacobsson, Andrea -92   F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
1.17  [8] Gustafsson, Mikaela -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1.17  Nicklasson, Sandra -87 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
1.15      Utterström, Emelie -90   F14 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
1.15  » Grönros, Lovisa -93 F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
1.14  Lindberg Oyarzo, Isabel -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1.14      Wiking, Jessica -87   F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
1.13  Sochon, Amanda -91 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
1.07  [9] Gårdenstam, Emma -94 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
1.04  [10] » Sandelius, Josefine -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
0.99  [11] Carls, Julia -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
0.99  Lindelöw, Hanna -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
0.94  [12]   Regnér, Anna -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
0.88  Schyberger, Jennifer -94 F10 2004-05-23 » Sundbybergs Ungdomsspel, Kristinebergs IP, Stockholm
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[2] - 3:e plats på 10-bästalista för F15
[3] - 8:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[4] - 4:e plats på 10-bästalista för F13
[5] - 6:e plats på 10-bästalista för F12
[6] - 7:e plats på 10-bästalista för F12
[7] - 9:e plats på 10-bästalista för F11
[8] - 2:a plats på 10-bästalista för F10
[9] - 6:e plats på 10-bästalista för F10
[10] - 7:e plats på 10-bästalista för F10
[11] - 9:e plats på 10-bästalista för F10
[12] - 10:e plats på 10-bästalista för F10
                 
 Stav
resultat     namn   klass datum   tävling
2.80  Wasserman, Marie -82 K22 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
2.03  [1] Mattsson, Ella -90 F14 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
1.96  [2]   Nordgren, Ellen -91   F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1.60  [3] Nyström, Linnéa -91 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 5:e plats på 10-bästalista för F14
[2] - 5:e plats på 10-bästalista för F13
[3] - 8:e plats på 10-bästalista för F13
                 
 Längd
resultat     namn vind klass datum   tävling
5.30  [1,2] Arvidsson, Emelie -87 +1.1 F17 2004-08-29 » JSM/USM mångkamp 2004, Rosvalla IP, Nyköping
5.05  [3] » Carls, Sofia -90 +2.0 F14 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
5.04  [4]   Andersson, Annika -86 +0.7 F18 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
5.01  [5] » Dedrickson M, Fatima -89 0.0 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.91  [6] » Davidsson, Jenny -88 +0.9 F16 2004-07-16 » Valbo Games, Gavlestadion, Gävle
4.89  [7]   Carls, Camilla -86 -0.1 F18 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.81  [8] Graziosi, Alessandra -90 -0.5 F14 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.80  [9] Engfors, Paulina -90 +0.9 F14 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.77    » Carlsson Odell, Sara -89 0.0 F15 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
4.69  Johansson, Linn -88 +1.6 F16 2004-09-11 » Öppna JDM/UDM, Vallentuna IP, Vallentuna
4.65  [10] Göth, Linn -90 -0.5 F14 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
4.58      Nylander, Elina -87 -0.2 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
4.56  Bejgarn, Sofia -88 +1.2 F16 2004-09-11 » Öppna JDM/UDM, Vallentuna IP, Vallentuna
4.52  Fryers Hellquist, Katarina -89 -0.5 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.51      Håkansson, Camilla -87 -0.4 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
4.38  Lindesten, Sofie -88 -1.2 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.36  Görhed, Gabriella -90 +0.9 F14 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
4.32      Trygg, Nadja -88 -1.7 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.30  Sparrenborg, Linn -88 +1.8 F16 2004-09-11 » Öppna JDM/UDM, Vallentuna IP, Vallentuna
4.29  Göth, Camilla -90 -0.5 F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
4.28    » Nyström, Michelle -87 -0.1 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
4.27  Hynning, Elin -87 -0.7 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
4.21  Shehu, Edina -89 -0.5 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.17    » Hellberg Jonsén, Sofia -89 -1.8 F15 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.12  Ljungqvist, Anneli -90 -0.7 F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.09  Nicklasson, Sandra -87 +0.5 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
4.08      Wiking, Jessica -87 -0.4 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
4.02  Nilsson, Jessika -90 +1.3 F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.02  » Larsson, Louise -90 +1.0 F14 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.93      J-sson Malmström, Emma -90 -0.4 F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
3.92  Strauss, Johanna -89 -1.3 F15 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
3.90  Utterström, Emelie -90 -1.2 F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
3.74    » Östlund, Emmi -88 0.0 F16 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
3.73  Öster, Kristin -90 +0.4 F14 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
3.55  Mattsson, Ella -90 -1.9 F14 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
Ej godkänd vind
5.08  » Carls, Sofia -90 +3.4 F14 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
4.95  Johansson, Linn -88 +2.4 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.64      Bejgarn, Sofia -88 +2.9 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.61  Lindesten, Sofie -88 +2.5 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
4.40  Göth, Camilla -90 +2.2 F14 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
Vinduppgift saknas
4.57  Weinz, Helena -87 - F17 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
4.26  Nilsson, Jessika -90 - F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.20    » Hellberg Jonsén, Sofia -89 - F15 2004-05-23 » Sundbybergs Ungdomsspel, Kristinebergs IP, Stockholm
4.11  J-sson Malmström, Emma -90 - F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
4.02  Strauss, Johanna -89 - F15 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
3.99      Bhur-Berg, Johanna -90 - F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
3.91  Öster, Kristin -90 - F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
3.77  Haglund, Emma -90 - F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
3.66      Mattsson, Ella -90 - F14 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
3.57  Englundh, Sofia -90 - F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F17
[2] - 9:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[3] - 2:a plats på 10-bästalista för F14
[4] - 8:e plats på 10-bästalista för F18
[5] - 5:e plats på 10-bästalista för F15
[6] - 10:e plats på 10-bästalista för F16
[7] - 10:e plats på 10-bästalista för F18
[8] - 3:e plats på 10-bästalista för F14
[9] - 4:e plats på 10-bästalista för F14
[10] - 5:e plats på 10-bästalista för F14
                 
 Längd (zon)
resultat     namn vind klass datum   tävling
4.74  [1] Brandt, Moa -91 +1.2 F13 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
4.61  Taylor, Sofie -91 -0.3 F13 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
4.52      Ekholm, Josephine -91 -1.3 F13 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
4.49  [2] Höglund, Matilda -92 0.0 F12 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
4.41  » Alstermark, Linnéa -92 0.0 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.36      Tengvall, Tove -91 +0.6 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.34  Gbotto Carlsson, Mathilde -92 +1.3 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.34  Hultgren, Maria -91 -0.3 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.31      Jakobsson, Ulrika -91 -1.7 F13 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
4.24  Sangstedt, Josefin -91 -0.2 F13 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
4.15  » Sabir, Jasmin -92 +1.3 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.12      Söderström, Anna -91 +0.2 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.10  Bristrand, Anna -91 -0.9 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
4.09  Högblom, Caroline -92 +0.9 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.08      Niklasson, Felicia -92 -1.1 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.07  Nyström, Linnéa -91 -1.2 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
4.06  » Retsloff, Frida -92 0.0 F12 2004-07-13 » Ölandsspelen, Högby IP, Högby
4.05      Kårling Kahn, Anna -93 -0.2 F11 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
4.02  Nordgren, Ellen -91 -0.5 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.02  Gille, Filippa -91 -1.2 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
3.90      Andersson, Julia -91 +0.3 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
3.85  Martinsson, Sara -91 -2.8 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
3.84  Sochon, Amanda -91 +0.4 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
3.80    » Eriksson, Sofia -91 -1.4 F13 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
3.71  » Bill, Ellinor -95 -0.8 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.60  Lindberg Oyarzo, Isabel -93 +0.7 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.58    » Grönros, Lovisa -93 -0.7 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.42  » Alsing Skoog, Emma -92 +0.8 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
3.41  » Breig Lindell, Elin -95 +1.0 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.40      Jacobsson, Andrea -92 +0.3 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
3.39  » Sandelius, Josefine -94 +1.1 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
3.33  » Karlsson, Julia -93 -0.3 F11 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
3.24      Gille, Evelina -93 -0.9 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.23  Gustafsson, Mikaela -94 -1.0 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
3.20  Vilselius, Fredrika -95 -1.5 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.19      Lord, Lise -94 +1.6 F10 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
3.15  Carls, Julia -94 -0.1 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.14  Olsson, Alicia -95 +2.0 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.09      Ström, Linnéa -93 -0.1 F11 2004-05-23 » Sundbybergs Ungdomsspel, Kristinebergs IP, Stockholm
3.08  Ericsson, Sara -94 -0.1 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.07  Holknekt, Julia -95 +1.1 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.07      Schyberger, Jennifer -94 +0.9 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.02  Ekholm, Elvira -95 -1.2 F10 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
2.97  Lindqvist, Tova -95 0.0 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
2.97      Mattson, Mirjam -95 +1.5 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
2.96  Näslund, Emma -93 -0.2 F11 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
2.95  Söderqvist, Hanna -95 -1.6 F10 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
2.36  Granath, Therese -94 -1.0 F10 2004-05-23 » Sundbybergs Ungdomsspel, Kristinebergs IP, Stockholm
Ej godkänd vind
4.82  Brandt, Moa -91 +3.1 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.74  Ekholm, Josephine -91 +2.2 F13 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
4.50      Jakobsson, Ulrika -91 +5.4 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.49  » Alstermark, Linnéa -92 +2.4 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
4.42  Tengvall, Tove -91 +3.8 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.22      Kårling Kahn, Anna -93 +2.6 F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
4.19  Söderström, Anna -91 +2.2 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
4.09  Gille, Filippa -91 +2.3 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
3.70    » Österberg, Sara -93 +4.8 F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
3.67  Gille, Evelina -93 +3.8 F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
Vinduppgift saknas
4.70  [3] » Alstermark, Linnéa -92 - F12 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
4.62  Ekholm, Josephine -91 - F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
4.54      Jakobsson, Ulrika -91 - F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
4.44  [4] » Sabir, Jasmin -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
4.32  » Retsloff, Frida -92 - F12 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
4.26      Gille, Filippa -91 - F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
4.21  Högblom, Caroline -92 - F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
4.20  Nyström, Linnéa -91 - F13 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
4.18      Niklasson, Felicia -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
4.15  Gregersdotter, Elsa -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
4.13  » Alsing Skoog, Emma -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
4.07  [5]   Kårling Kahn, Anna -93 - F11 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
4.05  Nordgren, Ellen -91 - F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.95  » Eriksson, Sofia -91 - F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.89      Lindberg Oyarzo, Isabel -93 - F11 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.86  » Grönros, Lovisa -93 - F11 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.85  Sochon, Amanda -91 - F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.84    » Bill, Ellinor -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.83  Öhman, Louise -92 - F12 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
3.72  Jacobsson, Andrea -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
3.68    » Breig Lindell, Elin -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.66  » Österberg, Sara -93 - F11 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
3.48  » Karlsson, Julia -93 - F11 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
3.47      Carls, Julia -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
3.40  Öberg, Selina -92 - F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
3.37  Gustafsson, Mikaela -94 - F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
3.35      Granath, Therese -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
3.33  Ekholm, Elvira -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.29  Avebäck, Freja -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.25      Holgersson, Hedvig -94 - F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
3.25  Ericsson, Sara -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
3.24  Näslund, Emma -93 - F11 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.22      Schyberger, Jennifer -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
3.21  Söderqvist, Hanna -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
3.16  Holknekt, Julia -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
3.11      Mattson, Mirjam -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
3.08  Hyland, Elsa -94 - F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
3.07  » Möller, Amelie -94 - F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
3.06      Bach, Lise -92 - F12 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
3.02  Niklasson, Micaela -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.99  » Åberg, Stina -94 - F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
2.96      Swahn, Julia -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
2.91  Linjo, Sofia -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.87  Janhager, Johanna -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.85      Höglund, Elsa -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.82  Gille, Isa -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.81  Enholm, Karolina -95 - F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
2.80      Bivstedt, Emma -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.79  Westlund, Saga -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.76  Wallén, Cecilia -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.72      Wolf, Signe -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.72  Frisk, Miranda -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.72  Hen, Vendela -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.70      Klaus, Erika -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.68  Ahlstrand, Felicia -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.67  Linder, Fanny -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.66      Regnér, Anna -94 - F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
2.65  Schalling, Clara -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.64  Almebäck, Julia -94 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.64      Altrov Berg, Vera -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.62  Sköldmark, Maja -97 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.61  Backevik, Fayme -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.57      Lindström, Sofia -92 - F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
2.55  Cladi, Nelly -95 - F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
2.46  Enholm, Lovisa -97 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.46      Öhman, Rebecca -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.42  » Forsberg, Elin -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.33  Ekberg, Jennifer -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.32      Wåle, Emma -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.30  Wallén, Malin -97 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.22  Peterson, Ebba -96 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
2.00      Wirgén, Agnes -95 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
1.84  Cotgreave, Alma -97 - F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 7:e plats på 10-bästalista för F13
[2] - 8:e plats på 10-bästalista för F12
[3] - 2:a plats på 10-bästalista för F12
[4] - 10:e plats på 10-bästalista för F12
[5] - 7:e plats på 10-bästalista för F11
                 
 Tresteg
resultat     namn vind klass datum   tävling
11.62  [1,2] Andersson, Annika -86 +1.3 F18 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
11.40  [3] Shehu, Edina -89 +0.4 F15 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
10.71  [4] » Dedrickson M, Fatima -89 -0.3 F15 2004-09-17 » Skol-SM 04, Gavlestadion, Gävle
10.21  [5] Arvidsson, Emelie -87 +0.8 F17 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
9.96  [6] Bejgarn, Sofia -88 +1.0 F16 2004-06-08 » Öppna Senior-DM, Enskede IP, Enskede
9.91  [7]   Lindesten, Sofie -88 0.0 F16 2004-06-08 » Öppna Senior-DM, Enskede IP, Enskede
9.70  [8] Sparrenborg, Linn -88 +1.6 F16 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
9.51  [9] Göth, Linn -90 +1.1 F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
9.45  [10]   Göth, Camilla -90 +0.3 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
9.26  [11] Ljungqvist, Anneli -90 -0.2 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
8.40  Strauss, Johanna -89 +1.0 F15 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
Ej godkänd vind
11.64  Andersson, Annika -86 +2.4 F18 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
9.49  Trygg, Nadja -88 +4.0 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
Vinduppgift saknas
11.33  » Dedrickson M, Fatima -89 - F15 2004-09-11 » Öppna JDM/UDM, Vallentuna IP, Vallentuna
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F18
[2] - 2:a plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[3] - 5:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[4] - 3:e plats på 10-bästalista för F15
[5] - 6:e plats på 10-bästalista för F17
[6] - 7:e plats på 10-bästalista för F16
[7] - 9:e plats på 10-bästalista för F16
[8] - 10:e plats på 10-bästalista för F16
[9] - 2:a plats på 10-bästalista för F14
[10] - 3:e plats på 10-bästalista för F14
[11] - 4:e plats på 10-bästalista för F14
                 
 Tresteg (zon)
resultat     namn vind klass datum   tävling
9.79  [1] Jakobsson, Ulrika -91 -0.3 F13 2004-09-11 » Regionsfinal 13-14 år 2004, Hillängens IP, Ludvika
9.55  Gbotto Carlsson, Mathilde -92 +1.3 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.21      Gille, Filippa -91 +0.7 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
9.10  [2] » Alstermark, Linnéa -92 -0.4 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.04  Hultgren, Maria -91 +1.6 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
8.98      Ekholm, Josephine -91 +0.9 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
8.86  [3] » Sabir, Jasmin -92 +1.1 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.82  » Retsloff, Frida -92 +0.1 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.76      Tengvall, Tove -91 +1.0 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
8.62  » Eriksson, Sofia -91 +0.9 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
8.58  Martinsson, Sara -91 +1.6 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
8.52      Söderström, Anna -91 +1.6 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
8.35  Bristrand, Anna -91 +1.8 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
7.86  Jacobsson, Andrea -92 +1.0 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
7.70  Ekstrand, Alice -92 -1.2 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
Ej godkänd vind
9.69  Gbotto Carlsson, Mathilde -92 +3.2 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.47  Taylor, Sofie -91 +3.2 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
7.75  Ekstrand, Alice -92 +2.6 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
Vinduppgift saknas
8.15  [4] Kårling Kahn, Anna -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
7.96  [5] Ström, Linnéa -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
7.69  [6] » Grönros, Lovisa -93 - F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 7:e plats på 10-bästalista för F13
[2] - 7:e plats på 10-bästalista för F12
[3] - 10:e plats på 10-bästalista för F12
[4] - 6:e plats på 10-bästalista för F11
[5] - 9:e plats på 10-bästalista för F11
[6] - 10:e plats på 10-bästalista för F11
                 
 Kula (4,0 kg)
resultat     namn   klass datum   tävling
11.09  [1] » Davidsson, Jenny -88 F16 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
Not
[1] - 5:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
                 
 Kula (3,0 kg)
resultat     namn   klass datum   tävling
12.68  » Davidsson, Jenny -88 F16 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
10.36  [1] Davidsson, Sandra -87 F17 2004-07-16 » Valbo Games, Gavlestadion, Gävle
10.21  [2]   Gävert, Therése -88   F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
9.71  [3] » Carls, Sofia -90 F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
9.64  [4] Arvidsson, Emelie -87 F17 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
9.16  [5]   Görhed, Gabriella -90   F14 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
8.97  J-sson Malmström, Emma -90 F14 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
8.65  » Carlsson Odell, Sara -89 F15 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
8.47      Engfors, Paulina -90   F14 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
8.07  [6] Jakobsson, Ulrika -91 F13 2004-05-16 » Danderyds Ungdomsspel, Danderyds Gymnasiums IP, Danderyd
8.06  Wiking, Jessica -87 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
7.54      Håkansson, Camilla -87   F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
7.42  Utterström, Emelie -90 F14 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
7.34  Hynning, Elin -87 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
7.23    » Nyström, Michelle -87   F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
6.80  » Östlund, Emmi -88 F16 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
6.64  Nicklasson, Sandra -87 F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
6.60      Nylander, Elina -87   F17 2004-09-25 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
6.24  Öster, Kristin -90 F14 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F17
[2] - 5:e plats på 10-bästalista för F16
[3] - 5:e plats på 10-bästalista för F14
[4] - 3:e plats på 10-bästalista för F17
[5] - 10:e plats på 10-bästalista för F14
[6] - 9:e plats på 10-bästalista för F13
                 
 Kula (2,0 kg)
resultat     namn   klass datum   tävling
9.14  [1] Öhman, Louise -92 F12 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
8.88  Ekholm, Josephine -91 F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
8.81      Sangstedt, Josefin -91   F13 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
8.69  [2] Högblom, Caroline -92 F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
8.50  Nordgren, Ellen -91 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
8.44      Jakobsson, Ulrika -91   F13 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
8.08  Nyström, Linnéa -91 F13 2004-08-17 » Fredrikshofsspelen, Stockholms Stadion, Stockholm
7.97  Bergstedt Falk, Llyn -92 F12 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
7.90      Martinsson, Sara -91   F13 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
7.90  Söderström, Anna -91 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
7.22  Ström, Freja -92 F12 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
7.13    » Alstermark, Linnéa -92   F12 2004-07-05 » Trekampsleken, Bergavallen, Fjugesta
7.10  Niklasson, Felicia -92 F12 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
6.94  [3] Kårling Kahn, Anna -93 F11 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
6.91  [4]   Lindberg Oyarzo, Isabel -93   F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
6.76  Gregersdotter, Elsa -92 F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
6.73  » Retsloff, Frida -92 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
6.47      Bach, Lise -92   F12 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
6.40  Forsberg, Sofia -93 F11 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
6.32  » Alsing Skoog, Emma -92 F12 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
5.54  [5] » Sandelius, Josefine -94   F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
5.33  » Karlsson, Julia -93 F11 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
5.26  Jacobsson, Andrea -92 F12 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
5.14  [6]   Gårdenstam, Emma -94   F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
5.07  [7] Ericsson, Sara -94 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
5.00  Holknekt, Julia -95 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
4.95  [8]   Carls, Julia -94   F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
4.72  [9] Gustafsson, Mikaela -94 F10 2004-05-29 » SAYO, Sollentunavallen, Sollentuna
4.42  » Bill, Ellinor -95 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
4.30      Lindqvist, Tova -95   F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
3.85  » Lidbeck, Linnéa -95 F10 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 6:e plats på 10-bästalista för F12
[2] - 10:e plats på 10-bästalista för F12
[3] - 6:e plats på 10-bästalista för F11
[4] - 7:e plats på 10-bästalista för F11
[5] - 4:e plats på 10-bästalista för F10
[6] - 5:e plats på 10-bästalista för F10
[7] - 6:e plats på 10-bästalista för F10
[8] - 9:e plats på 10-bästalista för F10
[9] - 10:e plats på 10-bästalista för F10
                 
 Diskus (1,0 kg)
resultat     namn   klass datum   tävling
32.62  [1] Karlsson, Lina -85 F19 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
26.09  [2] Gävert, Therése -88 F16 2004-07-30 » Gurkspelen, Arosvallen, Västerås
20.98  [3]   Davidsson, Sandra -87   F17 2004-07-16 » Valbo Games, Gavlestadion, Gävle
20.18  Trygg, Nadja -88 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
Not
[1] - 5:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[2] - 3:e plats på 10-bästalista för F16
[3] - 9:e plats på 10-bästalista för F17
                 
 Diskus (0,6 kg)
resultat     namn   klass datum   tävling
25.67  [1] » Carls, Sofia -90 F14 2004-07-30 » Gurkspelen, Arosvallen, Västerås
25.00  [2] Martinsson, Sara -91 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
21.67  [3]   Nordgren, Ellen -91   F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
19.90  Nilsson, Jessika -90 F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
18.76  J-sson Malmström, Emma -90 F14 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
18.75      Nyström, Linnéa -91   F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
17.87  Taylor, Sofie -91 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
17.28  Bristrand, Anna -91 F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
16.89    » Eriksson, Sofia -91   F13 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
15.74  [4] Högblom, Caroline -92 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
14.05  [5] » Retsloff, Frida -92 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
12.55  [6] » Sabir, Jasmin -92 F12 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
Not
[1] - 8:e plats på 10-bästalista för F14
[2] - 5:e plats på 10-bästalista för F13
[3] - 8:e plats på 10-bästalista för F13
[4] - 4:e plats på 10-bästalista för F12
[5] - 7:e plats på 10-bästalista för F12
[6] - 10:e plats på 10-bästalista för F12
                 
 Slägga (4,0 kg)
resultat     namn   klass datum   tävling
39.49  [1] Gävert, Therése -88 F16 2004-07-30 » Gurkspelen, Arosvallen, Västerås
26.52  [2,3] Davidsson, Sandra -87 F17 2004-08-07 » PEABs Ungdomsspel, Ekängens IP, Eskilstuna
Not
[1] - Klubbrekord även för seniorer (KS)
[2] - 5:e plats på 10-bästalista för F17
[3] - 7:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
                 
 Slägga (3,0 kg/110)
resultat     namn   klass datum   tävling
25.63  [1] J-sson Malmström, Emma -90 F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F14
                 
 Slungboll
resultat     namn   klass datum   tävling
27.78  Ekholm, Josephine -91 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
24.12  Lord, Johanna -91 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
20.36      Ekstrand, Alice -92   F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
16.96  Sochon, Amanda -91 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
                 
 Spjut (600 gr)
resultat     namn   klass datum   tävling
34.05  [1,2] » Davidsson, Jenny -88 F16 2004-08-21 » Lag-USM, Arosvallen, Västerås
33.76  Krasniqi, Rozafa -86 F18 2004-05-20 » Svenska Cupen, Källbrinks IP, Huddinge
26.46  [3,4]   Arvidsson, Emelie -87   F17 2004-08-29 » JSM/USM mångkamp 2004, Rosvalla IP, Nyköping
23.67  [5,6] » Nyström, Michelle -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
23.22  [7,8] Nicklasson, Sandra -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
21.04  [9,10]   Davidsson, Sandra -87   F17 2004-08-07 » PEABs Ungdomsspel, Ekängens IP, Eskilstuna
20.57  [11] Hynning, Elin -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
20.12  [12] Wiking, Jessica -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
19.96      J-sson Malmström, Emma -90   F14 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
19.49  [13] » Dedrickson M, Fatima -89 F15 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
19.34  [14] Gävert, Therése -88 F16 2004-07-02 » Världsungdomsspelen, Ullevi, Göteborg
18.93  [15]   Håkansson, Camilla -87   F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
13.63  [16] Nylander, Elina -87 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
12.86  [17] » Östlund, Emmi -88 F16 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
12.18  Utterström, Emelie -90 F14 2004-08-25 » Tjejernas kväll, Stockholms Stadion, Stockholm
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F16
[2] - 2:a plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[3] - 2:a plats på 10-bästalista för F17
[4] - 5:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[5] - 3:e plats på 10-bästalista för F17
[6] - 6:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[7] - 4:e plats på 10-bästalista för F17
[8] - 7:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[9] - 5:e plats på 10-bästalista för F17
[10] - 10:e plats på 10-bästalista för seniorer (KS)
[11] - 6:e plats på 10-bästalista för F17
[12] - 7:e plats på 10-bästalista för F17
[13] - 4:e plats på 10-bästalista för F15
[14] - 6:e plats på 10-bästalista för F16
[15] - 8:e plats på 10-bästalista för F17
[16] - 9:e plats på 10-bästalista för F17
[17] - 9:e plats på 10-bästalista för F16
                 
 Spjut (400 gr)
resultat     namn   klass datum   tävling
32.42  [1] Engfors, Paulina -90 F14 2004-07-30 » Gurkspelen, Arosvallen, Västerås
26.13  [2] » Carls, Sofia -90 F14 2004-07-30 » Gurkspelen, Arosvallen, Västerås
25.54  [3]   Nordgren, Ellen -91   F13 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
25.31  Öhman, Louise -92 F12 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
22.57  Ljungqvist, Anneli -90 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
22.38      Graziosi, Alessandra -90   F14 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
21.92  J-sson Malmström, Emma -90 F14 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
21.78  [4] Gille, Filippa -91 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
21.19      Nyström, Linnéa -91   F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
20.05  [5] Högblom, Caroline -92 F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
19.11  Sundgren, Lina-Marie -90 F14 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
18.68      Görhed, Gabriella -90   F14 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
18.64  Nilsson, Jessika -90 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
17.00  Bergstedt Falk, Llyn -92 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
16.52      Höglund, Matilda -92   F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
16.47  » Carlsson Odell, Sara -89 F15 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
16.35  » Sabir, Jasmin -92 F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
15.35      Martinsson, Sara -91   F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
15.03  Öster, Kristin -90 F14 2004-08-07 » Saucony Games, Mariehamn, Åland
14.90  » Retsloff, Frida -92 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
13.85    » Alstermark, Linnéa -92   F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
12.83  Granqvist, Anna -92 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.80  Sochon, Amanda -91 F13 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.56      Ström, Freja -92   F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
12.03  Bristrand, Anna -91 F13 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
11.23  Ekstrand, Alice -92 F12 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.18      Niklasson, Felicia -92   F12 2004-09-11 » MiniGurkan, Arosvallen, Västerås
10.98  » Alsing Skoog, Emma -92 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
10.16  Öberg, Selina -92 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
9.19  Jacobsson, Andrea -92 F12 2004-05-09 » Linnéa-Spelen, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F14
[2] - 10:e plats på 10-bästalista för F14
[3] - 6:e plats på 10-bästalista för F13
[4] - 10:e plats på 10-bästalista för F13
[5] - 5:e plats på 10-bästalista för F12
                 
 Boll (300 gr)
resultat     namn   klass datum   tävling
28.22  [1] Gbotto Carlsson, Mathilde -92 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
27.84  [2] Nyström, Emelie -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
26.47      Högblom, Caroline -92   F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
25.22  Niklasson, Felicia -92 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
24.41  Bergstedt Falk, Llyn -92 F12 2004-08-21 » Stockholms Öppna DF, Enskede IP, Enskede
24.29  [3]   Brandt, Moa -91   F13 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
22.18  Kårling Kahn, Anna -93 F11 2004-06-19 » Huddingespelen, Källbrinks IP, Huddinge
18.45  Lindelöw, Hanna -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
17.64  [4]   Gustafsson, Mikaela -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
16.36  Gille, Evelina -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
15.57  Hyland, Elsa -94 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
15.51      Carls, Julia -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
15.27  Forsberg, Sofia -93 F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
15.22  » Sandelius, Josefine -94 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
14.98    » Österberg, Sara -93   F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
13.73  Bivstedt, Emma -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.35  Hen, Vendela -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.19      Schyberger, Jennifer -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.18  Ewertzh, Johanna -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
12.24  Regnér, Anna -94 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
12.19      Ericsson, Sara -94   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.50  Klaus, Erika -94 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.22  Ny, Alva -93 F11 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.70    » Karlsson, Julia -93   F11 2004-09-25 » STH-cup 04, Enskede IP, Enskede
10.22  » Möller, Amelie -94 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
9.83  Holgersson, Hedvig -94 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
8.42      Enholm, Karolina -95   F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
8.21  Enholm, Lovisa -97 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
7.73  Granath, Therese -94 F10 2004-05-20 » Lindens Ungdomsspel, Enskede IP, Enskede
Not
[1] - 10:e plats på 10-bästalista för F12
[2] - 4:e plats på 10-bästalista för F11
[3] - 2:a plats på 10-bästalista för F13
[4] - 10:e plats på 10-bästalista för F10
                 
 Boll (150 gr)
resultat     namn   klass datum   tävling
23.44  Carls, Julia -94 F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
21.40  » Bill, Ellinor -95 F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
19.20    » Sandelius, Josefine -94   F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
18.22  Holknekt, Julia -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
17.95  Schyberger, Jennifer -94 F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
15.84      Backevik, Fayme -96   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
15.31  » Åberg, Stina -94 F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
14.78  Avebäck, Freja -95 F10 2004-09-04 » Täby Open, Tibblevallen, Täby
13.82      Schalling, Clara -95   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.62  Niklasson, Micaela -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.56  Wolf, Signe -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
13.13      Ericsson, Sara -94   F10 2004-06-20 » Tyresö Ungdomsspel, Trollbäckens IP, Hanviken
13.10  Ahlstrand, Felicia -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.93  Ekholm, Elvira -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.70      Linder, Fanny -96   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.67  Westlund, Saga -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
11.37  Lindqvist, Tova -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.68      Sköldmark, Maja -97   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.37  Mattson, Mirjam -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
10.00  Altrov Berg, Vera -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.89      Cladi, Nelly -95   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
9.72  Ekberg, Jennifer -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.74  Frisk, Miranda -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.58      Öhman, Rebecca -96   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
8.44  » Forsberg, Elin -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
7.32  Enholm, Lovisa -97 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
6.83      Wallén, Malin -97   F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
6.56  Swahn, Julia -95 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
5.97  Peterson, Ebba -96 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
5.08  Cotgreave, Alma -97 F10 2004-06-05 » Hammarby U-spel, Enskede IP, Enskede
                 
 7-kamp
  |  100 m häck (76,2 cm)  |  Höjd  |  Kula (3,0 kg)  |  200 m  |  Längd  |  Spjut (600 gr)  |  800 m  |
resultat     namn vind klass datum   tävling
4 945  Arvidsson, Emelie -87 +1.1 F17 2004-08-29 » JSM/USM mångkamp 2004, Rosvalla IP, Nyköping
Resultat:          |  15.45(+1.4)  |  1.63  |  9.49  |  27.81(+0.7)  |  5.30(+1.1)  |  26.46  |  2:33.21  |
Poäng:                |  860  |  813  |  557  |  736  |  800  |  561  |  618  |
4 790  » Davidsson, Jenny -88 +0.8 F16 2004-05-30 » Lerumskampen, Stenkullens IP, Lerum
Resultat:          |  15.54(+0.9)  |  1.46  |  12.04  |  28.16(+0.7)  |  4.69(+0.7)  |  29.76  |  2:31.97  |
Poäng:                |  848  |  577  |  782  |  708  |  604  |  633  |  638  |
3 425  [1] Nylander, Elina -87 0.0 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Resultat:          |  17.15(+0.4)  |  1.32  |  6.60  |  28.58(-0.2)  |  4.58(-0.2)  |  13.63  |  2:31.54  |
Poäng:                |  655  |  389  |  286  |  674  |  569  |  207  |  645  |
3 384  [2] Håkansson, Camilla -87 +0.5 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Resultat:          |  17.91(+2.2)  |  1.26  |  7.54  |  28.61(-0.2)  |  4.51(-0.4)  |  18.93  |  2:38.88  |
Poäng:                |  571  |  310  |  377  |  672  |  547  |  375  |  532  |
3 316  [3] » Nyström, Michelle -87 +0.6 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Resultat:          |  19.41(+2.2)  |  1.29  |  7.23  |  29.55(-0.2)  |  4.28(-0.1)  |  23.67  |  2:32.61  |
Poäng:                |  422  |  349  |  347  |  599  |  475  |  497  |  627  |
3 264  [4] Hynning, Elin -87 -0.2 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Resultat:          |  17.78(+0.4)  |  1.23  |  7.34  |  29.12(-0.2)  |  4.27(-0.7)  |  20.57  |  2:39.20  |
Poäng:                |  585  |  271  |  358  |  632  |  472  |  419  |  527  |
3 216  [5] Wiking, Jessica -87 +0.5 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Resultat:          |  20.06(+2.2)  |  1.14  |  8.06  |  28.47(-0.2)  |  4.08(-0.4)  |  20.12  |  2:24.28  |
Poäng:                |  363  |  158  |  426  |  683  |  413  |  407  |  766  |
2 761  [6] » Östlund, Emmi -88 +0.1 F16 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Resultat:          |  20.04(+0.4)  |  1.26  |  6.80  |  29.82(-0.2)  |  3.74(0.0)  |  12.86  |  2:27.30  |
Poäng:                |  365  |  310  |  306  |  579  |  310  |  177  |  714  |
2 450  [7] Nicklasson, Sandra -87 +0.8 F17 2004-09-26 » Höstmångkampen, Gavlestadion, Gävle
Resultat:          |  20.94(+2.2)  |  1.17  |  6.64  |  31.46(-0.2)  |  4.09(+0.5)  |  23.22  |  2:56.04  |
Poäng:                |  291  |  195  |  290  |  464  |  416  |  486  |  308  |
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F17
[2] - 3:e plats på 10-bästalista för F17
[3] - 4:e plats på 10-bästalista för F17
[4] - 5:e plats på 10-bästalista för F17
[5] - 6:e plats på 10-bästalista för F17
[6] - 4:e plats på 10-bästalista för F16
[7] - 7:e plats på 10-bästalista för F17
                 
 6-kamp
  |  80 m häck (76,2 cm)  |  Höjd  |  Kula (3,0 kg)  |  Längd  |  Spjut (400 gr)  |  600 m  |
resultat     namn vind klass datum   tävling
3 884  Engfors, Paulina -90 -0.4 F14 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
Resultat:          |  13.35(-2.0)  |  1.44  |  8.35  |  4.66(+1.1)  |  29.11  |  1:48.58  |
Poäng:                |  653  |  732  |  571  |  702  |  623  |  603  |
3 300  [1] » Carls, Sofia -90 +1.2 F14 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
Resultat:          |  13.49(-2.3)  |  1.41  |  9.20  |  4.53(+4.7)  |  23.86  |  2:08.33  |
Poäng:                |  620  |  694  |  659  |  657  |  479  |  191  |
3 080  [2] » Carlsson Odell, Sara -89 +0.1 F15 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
Resultat:          |  13.72(-2.0)  |  1.35  |  8.65  |  4.31(+2.3)  |  16.47  |  1:55.13  |
Poäng:                |  566  |  617  |  602  |  583  |  269  |  443  |
2 587  [3] Görhed, Gabriella -90 -0.5 F14 2004-05-23 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
Resultat:          |  16.09(-2.3)  |  1.29  |  8.61  |  4.07(+1.3)  |  18.68  |  1:54.16  |
Poäng:                |  154  |  535  |  598  |  502  |  333  |  465  |
Not
[1] - 3:e plats på 10-bästalista för F14
[2] - 3:e plats på 10-bästalista för F15
[3] - 4:e plats på 10-bästalista för F14
                 
 5-kamp
  |  60 m häck (76,2 cm)  |  Längd (zon)  |  Boll (300 gr)  |  Höjd  |  600 m  |
resultat     namn vind klass datum   tävling
3 953  [1] Brandt, Moa -91 +0.7 F13 2004-05-22 » DM mångkamp -04, Källbrinks IP, Huddinge
Resultat:          |  11.06(-0.8)  |  4.65(+2.2)  |  24.29  |  1.33  |  1:52.75  |
Poäng:                |  884  |  861  |  529  |  790  |  889  |
Not
[1] - 2:a plats på 10-bästalista för F13
                 
Designed by Man on Earth
Version: 2018-07-04
mail to designer of st@hletics
© 2013, st@hletics