HAMMARBY FRIIDROTT Statistik
SAMTLIGA RESULTAT ALLA TÄVLINGAR  Rapportdatum: 2018-10-02
Inne för 2004 Resultatdatum: 2004-03-28
Förklaringar
Klubbrekordnotering
 2004-03-27/28 (lö-sö)  | Sista Chansen, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P14   Tholander, David -90 ej start        1 [¤]
P13 Börjesson, Nils -91 10.15  PB 7 1
Ejergård, Jimmy -91 ej start        1 [¤]
Engström, Philip -91 ej start  1 [¤]
» Fältström, Love -91 8.37  2 2
  8.44      2 Final  
Monsén, Max -91 8.58  2 1 [¤]
8.61  6 Final
Odenman, Erik -91 9.11  3 3
  9.07    PB 2 B-final  
P11 » Braesh-Andersen, Ken -93 9.54  4 2 [¤]
9.39  PB 2 B-final
Giambanco, Django -93 8.92  1 5
Giambanco, Django -93 8.78    PB 1 Final  
Gramer, Simon -93 9.12  PB 1 4
9.24  6 Final
Green, Anton -93 ej start        1 [¤]
» Green, Philip -93 9.07  2 3
9.08  3 Final
Lapogian, Andreas -93 10.28    PB 5 4 [¤]
» Odenman, Gunnar -93 9.44  2 1
9.37  PB 1 B-final
Tidblad, Robin -93 ej start        1 [¤]
P9 Green, Robert -95 10.25  2 2
10.22  8 Final
Tidblad, Oliver -95 10.65  PB 4 3
  10.85      7 B-final  
F14 Görhed, Gabriella -90 9.06  5 2
9.08  7 B-final
Göth, Linn -90 ej start        1 [¤]
J-sson Malmström, Emma -90 9.30  PB 6 1
Larsson Fyck, Mikaela -90 8.95  4 3
  8.86      2 B-final  
Ljungqvist, Anneli -90 8.91  5 1
8.92  5 Final
F13 Björk, Sophia -91 9.21  PB 4 1
  9.28      8 B-final  
Brandt, Moa -91 8.32  PB 1 3
8.36  2 Final
Ekholm, Josephine -91 8.60  1 2
  8.59      3 Final  
Gille, Filippa -91 8.98  2 4
9.07  3 B-final
Jakobsson, Ulrika -91 8.98  4 2 [¤]
  9.03      2 B-final  
Sangstedt, Josefin -91 ej start  1 [¤]
Taylor, Sofie -91 9.05  3 3
  9.10      4 B-final  
F11 Forsberg, Sofia -93 9.64  PB 3 8
Gille, Evelina -93 10.09  PB 6 3
» Karlsson, Julia -93 10.04    PB 7 1  
Kårling Kahn, Anna -93 9.50  PB 2 5
9.54  6 B-final
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 10.28      4 2  
Ny, Alva -93 ej start  1 [¤]
Näslund, Emma -93 10.39  PB 4 4
» Österberg, Sara -93 9.33  2 9
  9.31      7 Final  
F9 Forsberg, Lovisa -95 ej start  1 [¤]
800 m P13   Allert, Per -91 2:42.18    SB 4 1  
Arnesson, Per -91 2:50.32  PB 7 1
Axnér, Joakim -91 2:42.98      5 1  
Ejergård, Jimmy -91 ej start  1 [¤]
P11 » Green, Philip -93 2:45.07  PB 3 2
F14 Görhed, Gabriella -90 2:47.36    PB 7 Final  
J-sson Malmström, Emma -90 2:57.08  PB 8 Final
F13 Ekholm, Josephine -91 2:46.25  PB 5 2
Karlsson, Sara -91 2:46.96      6 2  
F11 Forsberg, Sofia -93 3:02.14  PB 6 Final
Höjd P13 » Fältström, Love -91 1.47      2 Final  
Odenman, Erik -91 1.41  4 Final
Älvebrand, Eric -91 1.50      1 Final  
P11 Giambanco, Django -93 1.18  8 Final
» Green, Philip -93 1.23  6 Final
Tidblad, Robin -93 1.13      13    
P9 Green, Robert -95 1.06  PB 3 Final
F14 Görhed, Gabriella -90 1.38  3 Final
Mattsson, Ella -90 ej start        1 [¤]
F13 Söderström, Anna -91 1.39  PB 6 Final
F11 Forsberg, Sofia -93 1.18  PB 10
Kårling Kahn, Anna -93 1.13      13    
F9 Forsberg, Lovisa -95 ej start  1 [¤]
Stav P13 » Fältström, Love -91 2.50    PB 1 Final  
F14 Mattsson, Ella -90 ej start  1 [¤]
Längd F14   Göth, Linn -90 ej start        1 [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 4.05  13
Nilsson, Jessika -90 4.09  11
Längd (zon) P13   Börjesson, Nils -91 3.54    PB 18    
Ejergård, Jimmy -91 ej start  1 [¤]
Engström, Philip -91 ej start        1 [¤]
» Fältström, Love -91 5.20  PB 1 Final
Monsén, Max -91 4.83  PB 4 Final [¤]
P11 » Braesh-Andersen, Ken -93 3.47      23   [¤]
Giambanco, Django -93 4.23  4 Final
Gramer, Simon -93 4.00  PB 8 Final
Green, Anton -93 ej start        1 [¤]
» Green, Philip -93 4.48  1 Final
Lapogian, Andreas -93 3.01  PB 30 [¤]
» Odenman, Gunnar -93 3.89    PB 12    
Tidblad, Robin -93 ej start  1 [¤]
P9 Green, Robert -95 3.48  5 Final
Tidblad, Oliver -95 3.26    PB 9    
F13 Brandt, Moa -91 4.58  PB 5 Final
Bristrand, Anna -91 3.88  24
Ekholm, Josephine -91 4.32    PB 13    
Gille, Filippa -91 4.23  PB 17
Jakobsson, Ulrika -91 4.48  9 [¤]
Karlsson, Sara -91 3.95    PB 21    
Martinsson, Sara -91 3.94  22
Nordgren, Ellen -91 4.00  PB 19
Taylor, Sofie -91 4.52    PB 7 Final  
F11 Gille, Evelina -93 3.40  PB 34
» Karlsson, Julia -93 3.22  39
Kårling Kahn, Anna -93 3.82    PB 13    
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 3.47  33
Ny, Alva -93 ej start  1 [¤]
Näslund, Emma -93 3.25    PB 37    
» Österberg, Sara -93 3.51  PB 30
Tresteg P14   Molin, Per -90 10.99    PB 1 Final  
F14 Göth, Linn -90 ej start  1 [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 9.39  PB 4 Final
Tresteg (zon) P13 » Fältström, Love -91 10.78    PB 1 Final  
Odenman, Erik -91 9.51  PB 6 Final
Älvebrand, Eric -91 10.40      2 Final  
F13 Ekholm, Josephine -91 9.53  PB 5 Final
» Eriksson, Sofia -91 8.50  20
Gille, Filippa -91 9.23      8 Final  
Lätt, Julia -91 8.74  PB 17
Martinsson, Sara -91 8.41  21
Nordgren, Ellen -91 8.80    PB 15    
Söderström, Anna -91 8.78  PB 16
Taylor, Sofie -91 9.80  PB 2 Final
Kula (4,0 kg) P14   Molin, Per -90 9.87      2 Final  
Tholander, David -90 8.58  4 Final
Kula (3,0 kg) P13   Odenman, Erik -91 8.09      12    
F14 Görhed, Gabriella -90 8.53  2 Final
J-sson Malmström, Emma -90 7.85      4 Final  
Nilsson, Jessika -90 6.77  7 Final
Utterström, Emelie -90 6.83  6 Final
Kula (2,0 kg) P11   Giambanco, Django -93 7.71    PB 6 Final  
» Green, Philip -93 9.62  2 Final
Lapogian, Andreas -93 7.10    PB 9   [¤]
F13 Brandt, Moa -91 7.25  PB 14
Jakobsson, Ulrika -91 8.04  PB 10 [¤]
Martinsson, Sara -91 7.91  PB 11
Kula (1,0 kg) P9   Green, Robert -95 5.37    PB 8 Final  
Not
[¤] - Efteranmäld
 2004-03-06/07 (lö-sö)  | Sätra Mini Champ, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P13 » Fältström, Love -91 8.46      1 1  
8.49  1 Final
Järlefelt, Daniel -91 9.70      6 1  
Monsén, Max -91 8.53  PB 1 2
8.54  2 Final
P12 Englund, Jesper -92 ej start        1 [¤]
Hellström, Mikael -92 9.63  PB 6 2
Wetteroth, Fabian -92 9.34  PB 4 1
P11 » Braesh-Andersen, Ken -93 9.55    PB 2 1 [¤]
Giambanco, Django -93 8.87  1 3 [¤]
Giambanco, Django -93 8.81  PB 1 Final
» Green, Philip -93 9.06      2 3  
Tidblad, Robin -93 9.22  PB 2 2
P9 Green, Robert -95 10.27  4 Final
F14 Göth, Camilla -90 9.19      6 2  
Göth, Linn -90 ej start  1 [¤]
F13 Andersson, Julia -91 9.93  5 2
Björk, Sophia -91 9.51    PB 4 1  
Brandt, Moa -91 8.51  1 3
8.50  1 Final
Bristrand, Anna -91 9.26      4 3  
Ekholm, Josephine -91 8.58  PB 2 3
8.59  3 Final
Jakobsson, Ulrika -91 8.96  2 1
  9.04      7 Final  
Sangstedt, Josefin -91 8.97  3 1
9.02  6 Final
Sochon, Amanda -91 10.11      6 2  
Taylor, Sofie -91 9.08  3 2
9.11  8 Final
F12 » Alsing Skoog, Emma -92 9.60    PB 7 2  
» Alstermark, Linnéa -92 8.73  1 2
8.64  2 Final
Bach, Lise -92 10.65    PB 8 3  
Höglund, Matilda -92 9.29  3 3
9.20  PB 6 Final
Jacobsson, Andrea -92 10.30    PB 7 3  
» Retsloff, Frida -92 8.98  PB 2 1
9.04  4 Final
» Sabir, Jasmin -92 9.30      4 3  
Öhman, Louise -92 9.44  PB 5 2
F11 Bergholm, Sofia -93 11.17  PB 7 2
Forsberg, Sofia -93 9.75  PB 3 1 [¤]
  9.82      2 B-final  
Kårling Kahn, Anna -93 9.71  3 3 [¤]
9.72  1 B-final
Niväng, Sara -93 ej start        1 [¤]
Näslund, Emma -93 10.44  PB 4 4
» Österberg, Sara -93 9.33  2 4
9.29  PB 2 Final
200 m P13 » Fältström, Love -91 28.12      3 4  
Winner, Rickard -91 33.62  PB 2 2
P12 Campenhausen, Erik -92 ej start        1 [¤]
Doyle, Max -92 30.31  PB 1 2
Englund, Jesper -92 31.36  PB 3 3
Hellström, Mikael -92 33.33    PB 3 2  
Karlsson, Alex -92 31.64  PB 4 1
Wetteroth, Fabian -92 30.85  PB 3 1
F14 » Carls, Sofia -90 28.28      1 1  
Göth, Linn -90 ej start  1 [¤]
F13 Brandt, Moa -91 27.97  PB 2 4
Taylor, Sofie -91 29.71      1 1  
F12 » Alstermark, Linnéa -92 29.07  PB 2 5
Höglund, Matilda -92 30.56  PB 1 3
Jacobsson, Andrea -92 35.49    PB 4 3  
» Retsloff, Frida -92 30.31  PB 2 2
» Sabir, Jasmin -92 30.99  PB 3 4
400 m P11 » Green, Philip -93 69.02    PB 1 2  
P9 Green, Robert -95 85.85  PB 6 Final
F11 Forsberg, Sofia -93 74.61    PB 1 1 [¤]
Kårling Kahn, Anna -93 77.53  PB 3 1 [¤]
Näslund, Emma -93 80.79  PB 5 1
800 m P13   Arnesson, Per -91 2:50.99    PB 4 2  
Karlsson, Victor -91 2:44.07  3 2
P12 Karlsson, Alex -92 2:50.24    PB 3 Final  
F12 » Retsloff, Frida -92 2:50.54  2 Final
60 m häck (76,2 cm) P13 » Fältström, Love -91 10.48      2 Final  
Monsén, Max -91 10.46  PB 1 Final
P12 Doyle, Max -92 ej start        1 [¤]
F14 Göth, Camilla -90 11.42  6 Final
Göth, Linn -90 ej start  1 [¤]
F13 Andersson, Julia -91 13.48      4 Final  
Jakobsson, Ulrika -91 10.70  1 Final
Taylor, Sofie -91 11.29  3 Final
F12 » Alstermark, Linnéa -92 11.92      4 Final  
» Retsloff, Frida -92 13.67  7 Final
» Sabir, Jasmin -92 11.84  2 Final
Höjd P13 » Fältström, Love -91 1.45      4 Final  
Älvebrand, Eric -91 ej start  1 [¤]
P12 Campenhausen, Erik -92 ej start        1 [¤]
Doyle, Max -92 1.35  3 Final
Englund, Jesper -92 1.21  10
Karlsson, Alex -92 ej start        1 [¤]
Wetteroth, Fabian -92 1.29  PB 5 Final
P11 » Green, Philip -93 1.27  PB 3 Final
P9 Green, Robert -95 0.99    PB 4 Final  
F14 » Carls, Sofia -90 1.37  4 Final
Mattsson, Ella -90 1.42  PB 3 Final
F13 Brandt, Moa -91 1.32    PB 4 Final  
F12 Gbotto Carlsson, Mathilde -92 1.36  PB 1 Final
Höglund, Matilda -92 1.24  4 Final
Niklasson, Felicia -92 1.30    PB 2 Final  
» Retsloff, Frida -92 1.26  PB 3 Final
» Sabir, Jasmin -92 1.24  PB 4 Final
F11 Forsberg, Sofia -93 1.17    PB 7 Final [¤]
Kårling Kahn, Anna -93 1.14  PB 8 Final [¤]
Längd P14   Bergman, Viktor -90 4.25    PB 5 Final  
F14 » Carls, Sofia -90 4.78  4 Final
Göth, Camilla -90 4.20      8 Final  
Göth, Linn -90 ej start  1 [¤]
Mattsson, Ella -90 3.80  13
Längd (zon) P13 » Fältström, Love -91 4.91      1 Final  
Järlefelt, Daniel -91 3.84  8 Final
Monsén, Max -91 4.71    PB 2 Final  
P12 Doyle, Max -92 4.34  PB 5 Final
Englund, Jesper -92 4.01  PB 11
Hellström, Mikael -92 3.83    PB 14    
Olsson, Simon -92 3.34  PB 19
Wetteroth, Fabian -92 4.38  PB 3 Final
P11 » Braesh-Andersen, Ken -93 3.69    PB 11   [¤]
Giambanco, Django -93 4.55  PB 1 Final [¤]
» Green, Philip -93 4.48  PB 2 Final
Tidblad, Robin -93 4.08      3 Final  
P9 Green, Robert -95 3.65  PB 3 Final
F13 Andersson, Julia -91 3.80  10
Brandt, Moa -91 4.21      6 Final  
Bristrand, Anna -91 4.07  8 Final
Ekholm, Josephine -91 4.31  PB 5 Final
Martinsson, Sara -91 3.96      9    
Sochon, Amanda -91 3.77  PB 13
Taylor, Sofie -91 4.44  3 Final
F12 » Alsing Skoog, Emma -92 3.65    PB 17    
Bach, Lise -92 2.87  PB 25
Gbotto Carlsson, Mathilde -92 4.44  4 Final
Höglund, Matilda -92 4.48    PB 2 Final  
Jacobsson, Andrea -92 3.52  PB 20
» Retsloff, Frida -92 4.03  10
» Sabir, Jasmin -92 4.23    PB 7 Final  
Öhman, Louise -92 3.75  13
F11 Bergholm, Sofia -93 3.09  PB 21
Kårling Kahn, Anna -93 3.74      8 Final [¤]
Niväng, Sara -93 ej start  1 [¤]
Näslund, Emma -93 2.90  24
» Österberg, Sara -93 3.45  PB 15
Kula (4,0 kg) P14   Tholander, David -90 8.76    PB 1 Final  
Kula (3,0 kg) P12   Doyle, Max -92 6.59    PB 3 Final  
Olsson, Simon -92 6.42  5 Final
F14 Mattsson, Ella -90 7.67  PB 10
Kula (2,0 kg) P11 » Green, Philip -93 9.75    PB 1 Final  
P9 Green, Robert -95 5.63  PB 3 Final
F12 Jacobsson, Andrea -92 5.32    PB 6 Final  
Niklasson, Felicia -92 7.00  PB 3 Final
» Sabir, Jasmin -92 6.31  PB 5 Final
Not
[¤] - Efteranmäld
 2004-03-06/07 (lö-sö)  | IUSM, Höghammarhallen, Bollnäs - SM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P15   Wedenborg, Magnus -89 ej start        1 [¤]
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 8.11  2 7
  8.10      3 Semi-1  
Peterson, Sofia -89 8.22  2 3
8.26  5 Semi-2
200 m P15   Wedenborg, Magnus -89 ej start        1 [¤]
F15 Peterson, Sofia -89 ej start  1 [¤]
400 m P17   Segerlind, Jonas -88 52.17      1 1  
51.04  1 Semi-1
Segerlind, Jonas -88 50.81  [2] PB 4 Final  
F17 Wiking, Jessica -87 61.35  3 5
1 500 m P17   Ekhamre, Thobias -88 4:17.41      3 1  
4:14.33  PB 5 Final
F17 » Östlund, Emmi -88 5:01.14  PB 2 2
5:02.12  5 Final
60 m häck (91,4 cm) P17 » Eklund, Jonathan -88 8.69      4 4  
» Eklund, Jonathan -88 8.65  [2] PB 5 Semi-1
» Elgered, Jonas -87 brutit        1  
Thorén, Joel -87 ej start  1 [¤]
60 m häck (76,2 cm) F17   Arvidsson, Emelie -87 ej start        1 [¤]
» Davidsson, Jenny -88 9.47  4 4
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 9.06  1 4
9.05  1 Semi-2
8.99  2 Final
Höjd P17   Liedberg, Niclas -88 1.81      10    
Thorén, Joel -87 ej start  1 [¤]
F17 Arvidsson, Emelie -87 1.58      9    
F15 Shehu, Edina -89 1.52  11
Stav P17 » Eklund, Jonathan -88 3.84      9    
» Elgered, Jonas -87 ej res  1
Thorén, Joel -87 ej start  1 [¤]
Längd P17   Segerlind, Jonas -88 5.60      25    
P15 Wedenborg, Magnus -89 ej start  1 [¤]
F17 Arvidsson, Emelie -87 5.20      9    
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 ej start  1 [¤]
Tresteg F17   Arvidsson, Emelie -87 ej start        1 [¤]
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 11.08  PB 3 Final
Kula (5,0 kg) P17 » Elgered, Jonas -87 12.43      16    
Thorén, Joel -87 ej start  1 [¤]
Kula (3,0 kg) F17 » Davidsson, Jenny -88 11.39      9    
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Klubbrekord i klassen P16
 2004-03-20/02 (lö)  | Regionsfinal Svealand 04, Våxnäshallen, Karlstad - RM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg
60 m F14   Engfors, Paulina -90 8.86      4 2    
60 m häck (84 cm) P14   Molin, Per -90 9.77      4 2    
9.69  2 B-final
60 m häck (76,2 cm) F14 » Carls, Sofia -90 9.76      2 1    
Längd F14 » Carls, Sofia -90 4.93    PB 3 Final    
Kula (4,0 kg) P14   Molin, Per -90 9.99    PB 9      
 2004-02-28/29 (lö-sö)  | SM/JSM/USM i Mångkamp, Sunnahallen, Karlskrona - SM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
7-kamp P17 » Eklund, Jonathan -88 brutit           
60 m 7.95 [669] 1
Stav 3.87 [842] PB 1
Längd 5.44 [622] 1
60 m häck (91,4 cm) 8.93 [848] 1
Höjd ej start  1
Kula (5,0 kg) ej start  1
800 m ej start        1  
» Elgered, Jonas -87 4 846  SB 5
60 m 7.97 [662] 1
Stav 3.57 [761] 1
Längd 5.50 [637] 1
60 m häck (91,4 cm) 9.09 [809] PB 1
Höjd 1.62 [635] 1
Kula (5,0 kg) 12.76 [778] PB 1
800 m 2:16.29 [564]       1  
Segerlind, Jonas -88 5 494  [1] PB 3
60 m 7.42 [876] 1
Stav 3.37 [705] PB 1
Längd 5.75 [698] 1
60 m häck (91,4 cm) 8.78 [886] PB 1
Höjd 1.74 [757] 1
Kula (5,0 kg) 12.04 [731] PB 1
800 m 2:03.21 [841] [1] PB   1  
Thorén, Joel -87 brutit 
60 m 7.60 [803] 1
Stav ej start  1
Längd ej start  1
60 m häck (91,4 cm) ej start  1
Höjd ej start  1
Kula (5,0 kg) ej start  1
800 m ej start  1
5-kamp F17   Arvidsson, Emelie -87 3 920    PB 1    
60 m häck (76,2 cm) 9.16 [915] 1
Höjd 1.69 [898] [2] PB 1
Kula (3,0 kg) 10.36 [635] PB 1
Längd 5.22 [774] 1
600 m 1:44.83 [698]   PB   1  
» Davidsson, Jenny -88 3 362  [3] PB 11
60 m häck (76,2 cm) 9.51 [841] 1
Höjd 1.51 [646] PB 1
Kula (3,0 kg) 10.99 [691] 1
Längd 4.52 [550] 1
600 m 1:47.81 [634]       1  
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 brutit 
60 m häck (76,2 cm) 8.97 [1 044] PB 1
Höjd ej res  1
Kula (3,0 kg) ej start  1
Not
[1] - Klubbrekord i klassen P16
[2] - Även klubbrekord i klassen KS
[3] - Klubbrekord i klassen F16
 2004-02-28 (lö)  | VM-kval, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg
800 m MS   Benjira, Rachid -74 1:52.06    PB 2 1    
» Karlsson, Fredrik -78 brutit  1
Klinteskog, Johan -81 brutit        1    
» Pell, Rickard -79 1:49.15  SB 1 1
 2004-02-21/22 (lö-sö)  | Formenkollen, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m MS » Andersson, David -85 7.26      5 2  
Björneman, Fredrik -86 7.81  7 2
Rosencrantz, Patrik -86 7.49      6 3  
P19 » Andersson, David -85 7.18  PB 1 Final
P17 Olsson, David -88 ej start  1 [¤]
P13 Engström, Philip -91 ej start        1 [¤]
P11 Tidblad, Robin -93 9.33  PB 4 Final [¤]
KS Eriksson, Tittchi-Lii -86 ej start  1 [¤]
F17 Bejgarn, Sofia -88 8.80      7 3 [¤]
Lindesten, Sofie -88 8.68  4 1 [¤]
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 8.76  8 2
Fryers Hellquist, Katarina -89 8.75      3 4  
Högberg, Elin -89 8.68  PB 6 4 [¤]
Peterson, Sofia -89 8.11  PB 5 3
  8.12      3 Final  
F14 Göth, Camilla -90 9.10  3 3 [¤]
Göth, Linn -90 8.65  1 3 [¤]
Mattsson, Ella -90 9.34    PB 1 1  
F11 Kårling Kahn, Anna -93 9.66  7 2 [¤]
9.72  5 Final
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 10.27  3 2 [¤]
200 m P13   Engström, Philip -91 30.75    PB 10    
» Fältström, Love -91 27.83  PB 3
Älvebrand, Eric -91 29.19    PB 7    
KS Carls, Camilla -86 27.07  PB 3
Eriksson, Tittchi-Lii -86 ej start  1 [¤]
F17 Wiking, Jessica -87 28.01      5    
F15 » Carls, Sofia -90 28.15  PB 10
» Carlsson Odell, Sara -89 27.97  PB 8
Fryers Hellquist, Katarina -89 ej start        1 [¤]
» Larsson, Louise -90 31.82  27
F14 Göth, Camilla -90 30.65  26 [¤]
Göth, Linn -90 28.49      13   [¤]
F13 Andersson, Julia -91 33.58  12
Björk, Sophia -91 diskad  1
Taylor, Sofie -91 29.58  PB 3
400 m MS » Andersson, David -85 53.09    PB 5    
Björneman, Fredrik -86 55.05  10
Rosencrantz, Patrik -86 51.13    PB 1    
P17 Segerlind, Jonas -88 51.00  PB 1
1 000 m F15   Fahlén, Catrin -89 ej start        1 [¤]
Lindvall, Anna -90 3:22.96  PB 6 Final
Lord, Linnéa -89 ej start  1 [¤]
1 500 m MS   Gustafsson, Björn -79 4:11.33    PB 1 Final [¤]
P17 Ekhamre, Thobias -88 4:16.83  PB 2 Final
F17 » Östlund, Emmi -88 5:09.00  PB 6 Final
60 m häck (91,4 cm) P17 » Eklund, Jonathan -88 ej start        1 [¤]
» Elgered, Jonas -87 9.18  4 2
Segerlind, Jonas -88 8.89      4 1  
Thorén, Joel -87 8.72  6 2
P16 » Elgered, Jonas -87 9.11  PB 6 Final
Segerlind, Jonas -88 8.84  PB 4 Final
60 m häck (84 cm) P14   Molin, Per -90 9.89      2 Final [¤]
KS Thulin, Petra -79 9.66  2 [¤]
60 m häck (76,2 cm) P13 » Fältström, Love -91 10.28      1 Final [¤]
F17 Arvidsson, Emelie -87 9.16  PB 3 Final
» Davidsson, Jenny -88 9.60      5 Final  
F15 » Carls, Sofia -90 9.76  PB 5 2
» Carlsson Odell, Sara -89 10.32  7 2
  9.92    PB 4 Final  
» Dedrickson M, Fatima -89 9.20  3 1
ej start  Final [¤]
F14 » Carls, Sofia -90 9.87      3 Final  
Göth, Camilla -90 11.35  8 2 [¤]
Göth, Linn -90 10.71  4 1 [¤]
Mattsson, Ella -90 12.04      5 1  
F13 Andersson, Julia -91 12.55  PB 6 Final
Nyström, Linnéa -91 11.02  2 Final
Taylor, Sofie -91 10.89  PB 1 Final
Höjd P17   Segerlind, Jonas -88 ej res           
Thorén, Joel -87 ej res 
P16 Berg, Jonathan -88 1.71      7 Final [¤]
Liedberg, Niclas -88 1.84  4 Final [¤]
P13 » Fältström, Love -91 1.46  3 Final
Älvebrand, Eric -91 ej start        1 [¤]
F17 Arvidsson, Emelie -87 1.62  1 Final
Bejgarn, Sofia -88 1.41  PB 5 Final [¤]
» Davidsson, Jenny -88 1.41      5 Final  
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 1.36  6 Final
Shehu, Edina -89 1.54  PB 1 Final [¤]
Längd P17 » Eklund, Jonathan -88 ej start        1 [¤]
» Elgered, Jonas -87 ej start  1 [¤]
Olsson, David -88 ej start        1 [¤]
Segerlind, Jonas -88 5.58  10
Thorén, Joel -87 ej start  1 [¤]
P15 » Kårelid, Victor -89 ej start        1 [¤]
KS Carls, Camilla -86 4.65  13
F16 Arvidsson, Emelie -87 5.33  PB 3 Final [¤]
F15 Fryers Hellquist, Katarina -89 4.57      17   [¤]
» Larsson, Louise -90 ej start  1 [¤]
Längd (zon) P13   Engström, Philip -91 ej start        1 [¤]
» Fältström, Love -91 4.91  1 Final
P11 Tidblad, Robin -93 4.24    PB 2 Final [¤]
F13 Andersson, Julia -91 3.77  10
Martinsson, Sara -91 3.91  5 Final
Nyström, Linnéa -91 ej start        1 [¤]
Taylor, Sofie -91 4.45  2 Final
F11 Kårling Kahn, Anna -93 3.75  PB 5 Final [¤]
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 3.20  9 [¤]
Tresteg F16   Bejgarn, Sofia -88 9.78    PB 6 Final [¤]
Lindesten, Sofie -88 8.96  PB 7 Final [¤]
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 ej start        1 [¤]
F14 Göth, Camilla -90 8.70  10 [¤]
Göth, Linn -90 9.38  PB 6 Final [¤]
Kula (5,0 kg) P17 » Elgered, Jonas -87 12.47      3 Final  
Olsson, David -88 ej start  1 [¤]
Thorén, Joel -87 ej start  1 [¤]
Kula (4,0 kg) P15 » Kårelid, Victor -89 ej start        1 [¤]
Kula (3,0 kg) F17   Arvidsson, Emelie -87 10.20    PB 6 Final  
» Davidsson, Jenny -88 11.79  3 Final
F14 Mattsson, Ella -90 7.34  8 Final
Kula (2,0 kg) F13   Ekholm, Josephine -91 7.49    PB 5 Final  
Not
[¤] - Efteranmäld
 2004-02-21/22 (lö-sö)  | ISM 04 - SM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m KS   Teilman, Maria -86 ej start        1 [¤]
800 m MS » Karlsson, Fredrik -78 1:53.01      1 1  
1:52.28  3 Final
Klinteskog, Johan -81 1:53.48      3 3  
Norberg, Daniel -78 1:58.31  3 4
» Pell, Rickard -79 1:49.54  1 4
1:50.90  2 Final
1 500 m MS   Benjira, Rachid -74 3:55.92      4 Final  
3 000 m MS   Benjira, Rachid -74 ej start        1 [¤]
Längd KS   Bergsten, Moa -83 ej start        1 [¤]
Tresteg MS » Attersand, Johan -74 15.31      5 Final  
KS Bergsten, Moa -83 ej start  1 [¤]
Not
[¤] - Efteranmäld
 2004-02-15 (sö)  | Hammarby U-spel 04, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg
2 x 50 m P14   Molin, Per -90 26.92    PB 3 3    
200 m P15   Niemeyer, Tomas -89 28.19    PB 4 1    
P14 Tholander, David -90 27.75  1 2
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 28.54      1 4    
Fryers Hellquist, Katarina -89 29.73  PB 2 2
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 28.20  3 7
F14 Görhed, Gabriella -90 29.88      4 6    
Göth, Camilla -90 30.48  2 1
Göth, Linn -90 28.84  1 2
J-sson Malmström, Emma -90 31.60      4 5    
» Larsson, Louise -90 32.17  3 3
Ljungqvist, Anneli -90 30.42  PB 3 4
Utterström, Emelie -90 31.33  3 1
400 m P10   Hjertstedt, August -94 92.91    PB 7 2    
Lundquist, Joel -94 107.33  PB 5 4
Magnusson, Oskar -94 92.87    PB 4 4    
Mattsson, Linde -94 91.85  SB 6 2
Sköldmark, Jacob -94 99.73  PB 8 3
Wrennmark, Loke -94 85.24    PB 2 3    
» Wulff, Jonathan -94 84.35  PB 3 1
P9 Berglund, Albin -95 90.69  PB 4 3
Börjesson, Axel -95 96.59    PB 7 2    
Ewertzh, Jacob -95 83.81  PB 3 4
Fagerström, Christoffer -95 92.85  PB 5 3
Granath, Charlie -96 96.60    PB 2 5    
Green, Robert -95 86.18  PB 5 4
Hellgren, Måns -95 110.07  PB 7 3
Johansson, August -95 84.48    PB 2 1    
Lindelöw, Viktor -95 91.90  PB 2 5
Lindholm, Jonatan -95 90.73  PB 4 1
Madenteg, Viktor -95 96.17    PB 5 1    
Nilsson, Jakob -95 98.48  PB 6 5
Tidblad, Oliver -95 88.34  PB 5 2
Winqvist, Andreas -95 97.30    PB 5 5    
P8 Carlsten, Robin -96 100.46  PB 4 5
Frykholm, Ludvig -96 95.83  PB 3 2
Grönlund, Artur -96 105.13    PB 4 3    
Hacksell, Eric -96 96.64  PB 2 1
Hallstedt, Zakarias -96 98.61  PB 5 2
Hedman, John -96 108.08    PB 9 5    
Hjalmarsson, Erik -96 108.08  PB 8 5
Lav, Theodor -96 119.22  PB 6 1
Ljungqvist, Gustav -96 100.17    PB 3 5    
Magnusson, Gustav -96 101.51  PB 5 5
Modig, Ruben -96 115.60  PB 5 1
Movin, Andreas -96 101.83    PB 6 2    
Olofsson, Johan -96 94.71  PB 5 4
Sandström, Olle -96 96.98  PB 3 3
Ärnbäck Ferm, Love -96 97.78    PB 4 2    
Östberg, Albin -96 94.08  PB 3 4
F10 Bergqvist, Mikaela -94 93.20  PB 5 6
» Forss, Emma -94 91.19    PB 4 6    
Gustafsson, Mikaela -94 84.18  PB 5 7
Hjalmarsson, Johanna -94 103.26  PB 5 4
Holgersson, Hedvig -94 97.02    PB 6 5    
Höglund, Elsa -94 95.50  PB 7 1
» Möller, Amelie -94 89.89  PB 2 6
» Sandelius, Josefine -94 83.07    PB 3 5    
F9 Allert, Anna -95 87.57  PB 1 2
Ekholm, Elvira -95 93.16  PB 5 4
Forsberg, Lovisa -95 94.18    PB 4 5    
Holknekt, Julia -95 97.89  PB 6 1
» Lidbeck, Linnéa -95 91.84  PB 4 4
Söderqvist, Hanna -95 87.96    PB 1 5    
F8 Ahlstrand, Felicia -96 109.46  PB 4 3
Altrov Berg, Vera -96 brutit  1
Backevik, Fayme -96 99.12    PB 3 2    
Cotgreave, Alma -97 131.11  PB 8 2
Enholm, Lovisa -97 108.92  PB 5 2
» Forsberg, Elin -96 103.34    PB 2 3    
Frisk, Miranda -96 brutit  3
Gille, Isa -96 103.51  PB 4 2
Jansheden, Ida -97 117.68    PB 9 4    
Karlsson, Ellen -96 124.61  PB 11 4
Löfqvist, Tyra -96 109.19  PB 6 4
Niklasson, Micaela -96 91.40    PB 1 2    
Olausson, Hanna -96 brutit  3
Sköldmark, Maja -97 brutit  1
Westlund, Saga -96 152.32  PB 6 3
600 m P13   Allert, Per -91 1:51.19    PB 4 Final    
P12 Campenhausen, Erik -92 2:01.56  PB 6 Final
Doyle, Max -92 2:07.70    PB 9 Final    
Englund, Jesper -92 2:01.18  PB 4 Final
Wetteroth, Fabian -92 2:04.22  PB 8 Final
P11 Gramer, Simon -93 2:10.74    PB 6 3    
» Green, Philip -93 1:56.01  PB 2 3
» Odenman, Gunnar -93 2:11.17  PB 5 1
F13 Björk, Sophia -91 2:00.89    PB 6 1    
Ekholm, Josephine -91 1:55.85  PB 3 1
Karlsson, Sara -91 1:56.54  PB 2 2
Lätt, Julia -91 2:11.78    PB 7 3    
Molin, Sofia -91 2:06.23  PB 6 3
Sedell, Linde -91 2:06.56  PB 8 1
F12 Bergstedt Falk, Llyn -92 brutit        1    
Holmström, Clara -92 2:12.26  PB 6 2
Jacobsson, Andrea -92 2:26.56  PB 7 2
» Retsloff, Frida -92 1:56.19    PB 2 1    
» Sabir, Jasmin -92 2:04.57  PB 4 2
F11 Forsberg, Sofia -93 2:13.06  6 2
Gille, Evelina -93 2:28.79    PB 8 2    
Lindelöw, Hanna -93 2:29.81  PB 9 2
800 m MS   Benjira, Rachid -74 1:52.77    PB 5 Final    
» Karlsson, Fredrik -78 1:51.10  1 Final
Klinteskog, Johan -81 1:52.19      2 Final    
Norberg, Daniel -78 1:52.41  PB 3 Final
1 000 m F15   Lord, Linnéa -89 3:22.18    PB 5 Final    
40 m häck (special) P9   Ewertzh, Jacob -95 8.83    PB 1 1    
Fagerström, Christoffer -95 10.12  PB 4 5
Green, Robert -95 9.22    PB 5 1    
Holm, Alexander -95 8.46  PB 2 2
8.63  7 Final
Johansson, August -95 8.73    PB 4 4    
Lindelöw, Viktor -95 8.96  PB 3 2
Lindholm, Jonatan -95 9.24  PB 4 3
Madenteg, Viktor -95 8.70  1 3
  8.68    PB 8 Final    
Nilsson, Jakob -95 9.43  PB 5 2
Ström, Olle -95 8.44  2 5
  8.28    PB 5 Final    
Tidblad, Oliver -95 9.02  PB 5 4
Winqvist, Andreas -95 9.43  PB 5 3
P8 Carlsten, Robin -96 12.01    PB 7 5    
Cedervall Högberg, Pontus -96 11.14  PB 7 6
Edholm, Håkan -96 10.45  PB 6 6
Frykholm, Ludvig -96 10.19    PB 3 5    
Granath, Charlie -96 8.66  2 2
8.37  PB 1 Final
Gregorsson, Joel -96 10.70    PB 6 2    
Grönlund, Artur -96 9.62  PB 2 2
Gustafsson, Bill -96 9.02  PB 4 3
Hacksell, Eric -96 8.93  2 4
  8.85    PB 7 Final    
Hallstedt, Zakarias -96 10.31  PB 3 2
Hjalmarsson, Erik -96 10.28  PB 4 5
Hultgren Wärn, Buster -96 11.72    PB 8 4    
Kraft, Arvid -96 10.87  PB 8 3
Lav, Theodor -96 13.33  PB 7 2
Ljungdahl, Kalle -96 10.40    PB 4 4    
Ljungqvist, Gustav -96 9.82  PB 5 6
Magnusson, Gustav -96 10.10  PB 4 1
Modig, Ruben -96 11.08    PB 8 1    
Movin, Andreas -96 10.59  PB 6 1
Olofsson, Johan -96 8.66  1 3
  8.62    PB 5 Final    
Saifi, Allan -96 11.07  PB 7 4
Sandström, Olle -96 9.14  PB 1 5
Ärnbäck Ferm, Love -96 10.95    PB 7 1    
Östberg, Albin -96 10.47  PB 5 4
F10 Agnesjö, Elin -94 9.66  PB 7 6
Almebäck, Julia -94 10.03    PB 5 7    
Bergqvist, Mikaela -94 9.69  PB 6 8
Carls, Julia -94 8.45  PB 2 4
Gustafsson, Mikaela -94 8.06  PB 1 8
  8.17      5 Final    
Hjalmarsson, Johanna -94 9.06  PB 3 2
Holgersson, Hedvig -94 9.82  PB 6 9
Höglund, Elsa -94 9.50    PB 4 1    
Jacobsson, Frida -94 11.13  PB 8 6
Klaus, Erika -94 9.66  PB 6 1
Kullman, Nellie -94 9.68    SB 5 5    
Lindersson, Malin -94 10.16  SB 6 5
Lindgren, Amanda -94 10.36  PB 5 3
Linjo, Sofia -94 9.34    PB 6 4    
» Möller, Amelie -94 9.72  PB 7 2
Regnér, Anna -94 9.64  PB 4 9
» Sandelius, Josefine -94 8.15  1 3
  8.10    PB 4 Final    
F9 Allert, Anna -95 9.44  PB 5 4
Avebäck, Freja -95 8.56  1 1
  8.54    PB 8 Final    
» Bill, Ellinor -95 8.95  PB 2 7
» Breig Lindell, Elin -95 10.07  SB 4 6
Ekholm, Elvira -95 9.51    PB 1 6    
Forsberg, Lovisa -95 9.39  PB 3 3
Holknekt, Julia -95 9.10  PB 2 1
» Lidbeck, Linnéa -95 9.43    PB 4 4    
Lindqvist, Tova -95 9.81  PB 7 4
Pastor, Kim -95 9.79  PB 7 2
Wallén, Cecilia -95 10.42    PB 5 5    
F8 Ahlstrand, Felicia -96 10.46  PB 2 5
Altrov Berg, Vera -96 9.59  PB 3 1
Andersson, Ottilia -96 10.02    PB 3 2    
Backevik, Fayme -96 10.01  PB 4 1
Cotgreave, Alma -97 12.06  PB 7 5
Enholm, Lovisa -97 11.63    PB 3 6    
» Forsberg, Elin -96 9.33  2 2
9.00  PB 4 Final
Frisk, Miranda -96 9.71    PB 2 3    
Gille, Isa -96 8.95  PB 2 4
9.02  5 Final
Karlsson, Ellen -96 12.12    PB 8 5    
Lindahl, Mikaela -96 11.61  PB 2 6
Linder, Fanny -96 8.96  3 4
  8.67    PB 3 Final    
Löfqvist, Tyra -96 10.60  PB 3 5
Niklasson, Micaela -96 9.18  1 2
  9.03    PB 6 Final    
Olausson, Hanna -96 10.59  PB 5 3
Pihlblad, Elvira -96 11.42  PB 6 3
Sköldmark, Maja -97 9.85    PB 1 6    
Wallén, Malin -97 10.63  PB 6 1
Westlund, Saga -96 10.00  PB 1 5
Wihlborg, Sara -96 11.89    PB 7 3    
Öhman, Rebecca -96 10.09  PB 8 4
60 m häck (84 cm) P14   Molin, Per -90 9.82      2 Final    
Tholander, David -90 11.14  PB 4 Final
60 m häck (76,2 cm) P13 » Fältström, Love -91 10.26      2 2    
10.23  PB 2 Final
P12 Doyle, Max -92 12.52    PB 5 1    
Karlsson, Alex -92 11.98  3 2
Sundborg, Tommy -92 12.53  PB 4 2
Wetteroth, Fabian -92 12.79      7 1    
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 10.17  4 1
10.10  4 Final
F14 » Carls, Sofia -90 10.08  3 1
  10.00      3 Final    
Göth, Camilla -90 10.95  8 1
Göth, Linn -90 10.65  6 1
  10.57      8 Final    
Mattsson, Ella -90 11.94  6 2
Utterström, Emelie -90 11.24  PB 5 2
F13 Andersson, Julia -91 13.38      7 2    
Ekholm, Josephine -91 11.81  PB 5 1
Jakobsson, Ulrika -91 10.98  1 1
  10.46      1 Final    
Nyström, Linnéa -91 10.75  PB 1 2
10.77  2 Final
Söderström, Anna -91 12.30      7 1    
Taylor, Sofie -91 11.47  3 1
11.07  PB 4 Final
F12 Niklasson, Felicia -92 13.01      6 2    
» Sabir, Jasmin -92 11.59  2 1
11.56  PB 4 Final
60 m häck (60 cm) P11 » Braesh-Andersen, Ken -93 11.80    PB 2 4    
Eriksson Brandels, August -93 12.54  PB 4 3
Giambanco, Django -93 10.79  2 1
  10.74    PB 4 Final    
Gramer, Simon -93 13.03  PB 5 2
» Green, Philip -93 10.56  1 1
  10.55    PB 3 Final    
Tidblad, Robin -93 10.71  1 3
10.40  PB 2 Final
F11 Ewertzh, Johanna -93 12.95    PB 7 6    
Gille, Evelina -93 11.97  PB 5 2
» Karlsson, Julia -93 12.32  PB 6 1
Kårling Kahn, Anna -93 11.33    PB 1 4    
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 12.61  PB 5 6
Lindelöw, Hanna -93 13.04  PB 7 1
Ny, Alva -93 14.18    PB 8 2    
Näslund, Emma -93 13.49  PB 6 3
Ström, Linnéa -93 12.85  PB 7 5
Höjd P13   Allert, Per -91 1.24      8 Final    
» Fältström, Love -91 1.42  2 Final
Odenman, Erik -91 1.34      5 Final    
Älvebrand, Eric -91 1.53  PB 1 Final
P12 Campenhausen, Erik -92 1.22  11
Doyle, Max -92 1.31      5 Final    
Englund, Jesper -92 1.22  12
Karlsson, Alex -92 1.31  4 Final
Sundborg, Tommy -92 1.17      18      
P11 Eriksson Brandels, August -93 1.11  PB 11
Tidblad, Robin -93 1.20  PB 8 Final
F13 » Eriksson, Sofia -91 1.12      18      
Gille, Filippa -91 1.27  PB 11
Karlsson, Sara -91 1.17  PB 17
Martinsson, Sara -91 1.22      13      
Molin, Sofia -91 1.12  PB 19
Sochon, Amanda -91 1.17  15
Söderström, Anna -91 1.34      6 Final    
F12 Gbotto Carlsson, Mathilde -92 1.35  PB 6 Final
Höglund, Matilda -92 1.44  PB 2 Final
Niklasson, Felicia -92 1.25      13      
» Retsloff, Frida -92 1.25  PB 14
Öhman, Louise -92 1.29  9
F11 Ewertzh, Johanna -93 1.01    PB 31      
Kårling Kahn, Anna -93 1.11  PB 21
Lindelöw, Hanna -93 1.06  PB 25
Stav P13 » Fältström, Love -91 2.05    PB 2 Final    
Längd P15   Niemeyer, Tomas -89 4.52      9      
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 4.47  PB 9
Fryers Hellquist, Katarina -89 4.75    PB 6 Final    
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 4.28  14
F14 » Carls, Sofia -90 4.79  5 Final
Görhed, Gabriella -90 4.18      17      
Göth, Camilla -90 4.19  15
Göth, Linn -90 4.33  13
Ljungqvist, Anneli -90 4.18      16      
Mattsson, Ella -90 3.85  21
Längd (zon) P10   Axelsson, David -94 3.07    SB 26      
Barketorp Dirke, Jakob -94 2.87  PB 32
Forsberg, Viktor -94 2.57    PB 36      
Hjertstedt, August -94 2.91  PB 31
Lundquist, Joel -94 2.64  PB 34
Lydén, Viktor -94 2.34    PB 42      
Magnusson, Oskar -94 2.55  PB 38
Mattsson, Linde -94 3.07  SB 25
Sedell, Love -94 2.37    PB 41      
Sköldmark, Jacob -94 2.92  PB 30
Wrennmark, Loke -94 2.92  PB 29
» Wulff, Jonathan -94 3.21    PB 20      
P9 Berglund, Albin -95 3.11  PB 17
Bristrand, Erik -95 1.96  41
Ewertzh, Jacob -95 3.25    PB 10      
Fagerström, Christoffer -95 2.76  PB 28
Green, Robert -95 3.57  PB 6 Final
Hellgren, Måns -95 2.69    PB 30      
Holm, Alexander -95 3.34  PB 9
Johansson, August -95 3.14  PB 15
Lindelöw, Viktor -95 2.63    PB 31      
Lindholm, Jonatan -95 3.07  PB 19
Madenteg, Viktor -95 3.18  PB 13
Nilsson, Jakob -95 2.51    PB 35      
Ström, Olle -95 3.35  PB 8 Final
Söderhäll, Hampus -95 2.52  SB 34
Tidblad, Oliver -95 3.12    PB 16      
Winqvist, Andreas -95 2.53  SB 33
P8 Carlsten, Robin -96 2.36  PB 27
Cedervall Högberg, Pontus -96 2.02    PB 38      
Frykholm, Ludvig -96 2.58  PB 16
Granath, Charlie -96 2.94  PB 3 Final
Gregorsson, Joel -96 2.32    PB 28      
Grönlund, Artur -96 2.73  PB 10
Hacksell, Eric -96 2.85  PB 6 Final
Hallstedt, Zakarias -96 2.43    PB 25      
Hedman, John -96 1.76  PB 42
Hjalmarsson, Erik -96 2.48  PB 22
Hultgren Wärn, Buster -96 2.07    PB 36      
Kraft, Arvid -96 1.52  PB 44
Lav, Theodor -96 1.66  PB 43
Ljungdahl, Kalle -96 1.86    PB 40      
Ljungqvist, Gustav -96 2.55  PB 17
Magnusson, Gustav -96 2.50  PB 20
Modig, Ruben -96 1.77    PB 41      
Movin, Andreas -96 2.15  PB 33
Olofsson, Johan -96 2.62  PB 15
Pettersson, Gustav -96 2.04    PB 37      
Saifi, Allan -96 2.44  PB 24
Sandström, Olle -96 2.52  PB 18
Ärnbäck Ferm, Love -96 2.46    PB 23      
Östberg, Albin -96 2.49  PB 21
F10 Agnesjö, Elin -94 2.45  PB 66
Almebäck, Julia -94 2.45    PB 67      
Bergqvist, Mikaela -94 2.95  PB 44
Carls, Julia -94 3.26  PB 29
Gustafsson, Mikaela -94 3.56    PB 5 Final    
Hjalmarsson, Johanna -94 2.70  PB 59
Holgersson, Hedvig -94 2.89  PB 47
Höglund, Elsa -94 2.79    PB 53      
Jacobsson, Frida -94 2.51  PB 65
Klaus, Erika -94 2.55  PB 64
Kullman, Nellie -94 2.78    PB 54      
Lindersson, Malin -94 2.66  PB 61
Lindgren, Amanda -94 2.44  PB 68
Linjo, Sofia -94 2.62    SB 63      
Lord, Lise -94 2.74  SB 58
» Möller, Amelie -94 2.76  PB 56
Regnér, Anna -94 2.76    PB 57      
» Sandelius, Josefine -94 2.97  PB 41
F9 Allert, Anna -95 2.66  SB 42
Avebäck, Freja -95 3.11    PB 11      
» Bill, Ellinor -95 3.49  PB 2 Final
Ekholm, Elvira -95 3.01  PB 14
Holknekt, Julia -95 3.28    PB 8 Final    
Larsson, My -95 2.76  PB 30
» Lidbeck, Linnéa -95 2.69  PB 39
Lindqvist, Tova -95 2.83    PB 23      
Olsson, Alicia -95 2.99  17
Pastor, Kim -95 2.76  PB 31
Söderqvist, Hanna -95 3.10    PB 12      
Wallén, Cecilia -95 2.55  PB 53
F8 Ahlstrand, Felicia -96 2.52  PB 23
Altrov Berg, Vera -96 2.70    PB 11      
Andersson, Ottilia -96 2.33  PB 30
Backevik, Fayme -96 2.36  PB 27
Cotgreave, Alma -97 2.19    PB 34      
Diedrichsen, Joanna -96 2.24  PB 33
Enholm, Lovisa -97 2.59  PB 17
» Forsberg, Elin -96 2.55    PB 20      
Frisk, Miranda -96 2.75  PB 8 Final
Gille, Isa -96 2.71  PB 10
Karlsson, Ellen -96 1.10    PB 43      
Lindahl, Mikaela -96 1.91  PB 37
Linder, Fanny -96 2.58  PB 18
Löfqvist, Tyra -96 2.35    PB 28      
Niklasson, Micaela -96 3.12  PB 2 Final
Olausson, Hanna -96 2.38  PB 25
Pihlblad, Elvira -96 1.81    PB 39      
Sköldmark, Maja -97 2.68  PB 12
Wallén, Malin -97 2.40  PB 24
Westlund, Saga -96 2.76    PB 7 Final    
Öhman, Rebecca -96 2.16  PB 35
Tresteg (zon) P13   Engström, Philip -91 8.80    PB 10      
» Fältström, Love -91 10.30  PB 3 Final
Odenman, Erik -91 9.23    PB 7 Final    
Wiklander, Oswald -91 8.53  PB 11
Älvebrand, Eric -91 10.30  2 Final
P12 Campenhausen, Erik -92 8.89    PB 6 Final    
Englund, Jesper -92 8.67  PB 9
Karlsson, Alex -92 8.40  PB 13
Ramstedt, Joel -92 8.09    PB 16      
Ramstedt, Love -92 8.20  PB 15
Wetteroth, Fabian -92 8.30  PB 14
P11 » Braesh-Andersen, Ken -93 7.57    PB 15      
» Green, Philip -93 8.87  PB 1 Final
Lapogian, Andreas -93 7.05  PB 19
Tidblad, Robin -93 8.74    PB 2 Final    
F13 Andersson, Julia -91 7.94  PB 21
Bristrand, Anna -91 8.52  PB 16
Ekholm, Josephine -91 9.03      10      
» Eriksson, Sofia -91 8.79  PB 13
Gille, Filippa -91 9.57  PB 4 Final
Jakobsson, Ulrika -91 9.23      7 Final    
Martinsson, Sara -91 8.59  PB 15
Nyström, Linnéa -91 8.59  PB 14
Sochon, Amanda -91 8.40      17      
Söderström, Anna -91 8.39  PB 18
Taylor, Sofie -91 9.48  5 Final
F12 » Alstermark, Linnéa -92 9.02    PB 6 Final    
Gbotto Carlsson, Mathilde -92 9.18  PB 3 Final
Höglund, Matilda -92 9.05  PB 4 Final
Niklasson, Felicia -92 8.27    PB 15      
» Retsloff, Frida -92 8.63  PB 12
» Sabir, Jasmin -92 8.78  PB 9
Öhman, Louise -92 8.65    PB 11      
F11 Forsberg, Sofia -93 6.46  PB 26
Nyström, Emelie -93 7.82  PB 12
Ström, Linnéa -93 7.24  PB 19
Kula (3,0 kg) P13   Karreskog, Gustav -91 7.05    PB 6 Final    
Odenman, Erik -91 7.81  5 Final
P12 Olsson, Simon -92 5.97      10      
Ramstedt, Joel -92 6.71  PB 7 Final
Ramstedt, Love -92 7.19  PB 5 Final
F14 Görhed, Gabriella -90 8.87    PB 6 Final    
J-sson Malmström, Emma -90 8.27  PB 8 Final
Mattsson, Ella -90 7.65  PB 10
Kula (2,0 kg) P11   Gramer, Simon -93 5.89      14      
» Green, Philip -93 7.76  6 Final
» Odenman, Gunnar -93 6.28    PB 12      
P10 Barketorp Dirke, Jakob -94 6.01  PB 8 Final
Forsberg, Viktor -94 5.67  PB 15
Lundquist, Joel -94 5.24    PB 21      
Lydén, Viktor -94 4.47  PB 31
Magnusson, Oskar -94 4.76  PB 28
Mattsson, Linde -94 5.67    PB 14      
Sedell, Love -94 5.83  PB 11
Wrennmark, Loke -94 5.06  PB 24
» Wulff, Jonathan -94 5.98    PB 9      
P8 Carlsten, Robin -96 3.65  PB 18
Cedervall Högberg, Pontus -96 1.41  PB 29
Frykholm, Ludvig -96 4.17    PB 11      
Granath, Charlie -96 4.78  PB 3 Final
Grönlund, Artur -96 3.29  PB 21
Gustafsson, Bill -96 5.98    PB 1 Final    
Hacksell, Eric -96 4.21  PB 10
Hallstedt, Zakarias -96 3.28  PB 23
Hjalmarsson, Erik -96 3.98    PB 14      
Hultgren Wärn, Buster -96 2.64  PB 27
Kraft, Arvid -96 2.76  PB 26
Lav, Theodor -96 1.96    PB 28      
Ljungqvist, Gustav -96 4.55  PB 8 Final
Modig, Ruben -96 2.81  PB 25
Movin, Andreas -96 3.56    PB 19      
Olofsson, Johan -96 4.56  PB 7 Final
Pettersson, Gustav -96 3.22  PB 24
Sandström, Olle -96 5.36    PB 2 Final    
Ärnbäck Ferm, Love -96 4.70  PB 4 Final
Östberg, Albin -96 4.06  PB 13
F13 » Eriksson, Sofia -91 5.82    PB 13      
Martinsson, Sara -91 7.35  PB 8 Final
Nyström, Linnéa -91 8.57  PB 4 Final
F12 Bergstedt Falk, Llyn -92 7.56    PB 10      
Jacobsson, Andrea -92 5.20  PB 17
Niklasson, Felicia -92 6.23  14
Öhman, Louise -92 7.86      7 Final    
F11 Ewertzh, Johanna -93 5.85  PB 8 Final
» Karlsson, Julia -93 4.75  PB 18
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 5.35      13      
F10 Agnesjö, Elin -94 3.78  PB 27
Bergqvist, Mikaela -94 2.61  PB 35
Carls, Julia -94 4.55    PB 17      
Hjalmarsson, Johanna -94 4.36  PB 21
Höglund, Elsa -94 3.22  PB 34
Lindersson, Malin -94 3.42    SB 31      
Linjo, Sofia -94 4.27  PB 23
» Möller, Amelie -94 3.62  PB 28
Regnér, Anna -94 4.22    PB 24      
» Sandelius, Josefine -94 5.32  PB 8 Final
F9 » Bill, Ellinor -95 3.90  PB 12
» Breig Lindell, Elin -95 3.88    PB 14      
Holknekt, Julia -95 4.12  PB 9
Lindqvist, Tova -95 3.76  PB 18
Wallén, Cecilia -95 3.47    PB 25      
F8 Ahlstrand, Felicia -96 3.74  PB 3 Final
Altrov Berg, Vera -96 2.70  PB 21
Backevik, Fayme -96 3.72    PB 4 Final    
Diedrichsen, Joanna -96 2.50  PB 24
» Forsberg, Elin -96 3.09  PB 13
Frisk, Miranda -96 2.75    PB 20      
Gille, Isa -96 3.42  PB 7 Final
Karlsson, Ellen -96 2.84  PB 17
Lindahl, Mikaela -96 2.83    PB 18      
Linder, Fanny -96 3.09  PB 14
Löfqvist, Tyra -96 3.15  PB 12
Niklasson, Micaela -96 3.78    PB 2 Final    
Olausson, Hanna -96 2.06  PB 26
Pihlblad, Elvira -96 3.32  PB 10
Westlund, Saga -96 3.61    PB 6 Final    
Wihlborg, Sara -96 2.20  PB 25
Öhman, Rebecca -96 2.77  PB 19
Kula (1,0 kg) P9   Bristrand, Erik -95 3.69    PB 26      
Green, Robert -95 5.24  12
Hellgren, Måns -95 4.40    PB 22      
Holm, Alexander -95 6.11  PB 5 Final
Johansson, August -95 5.71  PB 10
Lindelöw, Viktor -95 4.13    PB 24      
Nilsson, Jakob -95 4.65  PB 19
Ström, Olle -95 6.66  PB 2 Final
Söderhäll, Hampus -95 5.13  PB 13
 2004-02-14/15 (lö-sö)  | IJSM 04, Atleticum, Malmö - SM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P19 » Andersson, David -85 7.27      4 3  
F19 Eriksson, Tittchi-Lii -86 8.17  6 2
Teilman, Maria -86 ej start  1 [¤]
400 m P19   Rosencrantz, Patrik -86 52.13      2 2  
51.88  PB 3 Semi-2
» Thulin, Mikael -85 51.35  1 1
51.68  2 Semi-1
  51.04      4 Final  
F19 Lagerblad, Lovisa -85 diskad  2
1 500 m P19   Nylander, Tobias -85 4:12.32    PB 6 2  
Höjd M22   Ericsson, Mattias -84 ej start        1 [¤]
Längd P19 » Andersson, David -85 5.84      16    
Nordström, Erik -86 ej start  1 [¤]
K22 Bergsten, Moa -83 5.67  [2] PB 1 Final  
F19 Andersson, Annika -86 5.04  14
Tresteg P19   Nordström, Erik -86 ej start        1 [¤]
K22 Bergsten, Moa -83 12.16  2 Final
F19 Andersson, Annika -86 11.34  5 Final
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Även klubbrekord i klassen KS
 2004-02-14 (lö)  | Europacupen, Leipzig, GER - EM : lag
gren klass   namn resultat  plac omg
800 m MS » Pell, Rickard -79 1:49.40    SB 3 1    
800+600+400+200m MS » Pell, Rickard -79 4:21.52  [1]   8      
Lag Arena MS    {Herrlaget} [2] 29p  [1]   8      
Not
[1] - Ej klubblag, deltagare andra klubbar
[2] - Lagets deltagare är okända
 2004-02-14 (lö)  | Sätra Games, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg
60 m MS » Attersand, Johan -74 7.40    SB 3 1    
7.45  7 Final
P17 Olsson, David -88 7.86      4 1    
P15 Wedenborg, Magnus -89 7.78  2 2 [¤]
7.67  PB 3 Final
P14 Lööw, Håkan -90 8.84      6 1    
F17 Arvidsson, Emelie -87 8.45  PB 5 1
F15 » Carls, Sofia -90 ej start  1 [¤]
» Carlsson Odell, Sara -89 8.81      3 1    
» Dedrickson M, Fatima -89 8.18  1 3 [¤]
8.11  2 Final
F13 Ekholm, Josephine -91 8.66  2 2 [¤]
  8.63      2 Final    
Gille, Filippa -91 9.30  4 1
9.34  6 Final
Sochon, Amanda -91 10.05  6 2
200 m P17   Pettersson Pablo, Billy -88 25.74    PB 2 1   [¤]
400 m P17   Silén, Gustav -88 53.52    PB 1 1    
F17 Håkansson, Camilla -87 63.03  2 1
Wiking, Jessica -87 61.46  1 1
3 000 m MS   Benjira, Rachid -74 8:34.44      1 2    
El Guerouaoui, Mounir -76 ej start  1 [¤]
» Lerdahl, Emil -82 8:54.36    SB 2 2    
» Rappe, Martin -72 9:08.97  SB 4 2
Synnerman, Per -71 ej start  1 [¤]
P19 Steding, John -86 9:19.97  PB 9 2
Höjd F17   Arvidsson, Emelie -87 1.67      2 Final    
» Davidsson, Jenny -88 1.44  PB 6 Final
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 1.39      5 Final   [¤]
Mattsson, Ella -90 1.39  7 Final
F14 J-sson Malmström, Emma -90 ej res  1 [¤]
Längd (zon) F13   Gille, Filippa -91 4.00      6 Final    
Sochon, Amanda -91 3.73  9
Tresteg MS » Attersand, Johan -74 14.84      1 Final    
M22 » Attersand, Henrik -84 12.50  4 Final
F15 » Carls, Sofia -90 ej start        1   [¤]
» Dedrickson M, Fatima -89 ej res  1
Kula (5,0 kg) P17   Olsson, David -88 10.76      4 Final    
Kula (3,0 kg) F17 » Davidsson, Jenny -88 10.81      3 Final    
Not
[¤] - Efteranmäld
 2004-02-12 (to)  | GE Galan, Globen, Stockholm
gren klass   namn resultat  plac omg
800 m MS   Benjira, Rachid -74 1:53.50    PB 1 1    
» Karlsson, Fredrik -78 1:50.58  PB 1 2
Klinteskog, Johan -81 1:51.53    PB 2 2    
Norberg, Daniel -78 brutit  2
» Pell, Rickard -79 1:49.41  SB 6 Final
Synnerman, Per -71 ej start  1 [¤]
Höjd F17   Arvidsson, Emelie -87 1.64      1 Final    
Tresteg MS » Attersand, Johan -74 15.49    SB 2 Final    
KS Bergsten, Moa -83 12.34  4 Final
4 x 200 m P13 » Fältström, Love -91 2:03.34      3 1    
Jakobsson, Ulrika -91
Monsén, Max -91
X12  {HIF lag 1} [2] 1:56.77      1 5    
 {HIF lag 1} [2] 1:55.13  4 Final
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Lagets deltagare är okända
 2004-02-07/08 (lö-sö)  | IUDM 04, Sätra Friidrottshall, Sätra - DM : gren
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P17   Norgren, Henrik -87 7.57      2 1  
7.64  7 Final
Pettersson Pablo, Billy -88 8.01    PB 6 2  
Segerlind, Jonas -88 7.57  2 4
7.57  5 Final
Silén, Gustav -88 7.77  PB 4 3
  ej start        B-final [¤]
P15 » Kårelid, Victor -89 ej start  1 [¤]
» Skjutar Apell, Linus -89 9.04  5 2
Wedenborg, Magnus -89 ej start        1 [¤]
Zakrisson, Jimmy -89 7.90  PB 3 1
P14 Molin, Per -90 ej start  1 [¤]
P13 Engström, Philip -91 9.28      5 1  
Monsén, Max -91 ej start  1 [¤]
P12 Campenhausen, Erik -92 9.08  3 2
Gramer, Rasmus -92 9.14    PB 6 3  
F17 Bejgarn, Sofia -88 8.77  4 5
Lindesten, Sofie -88 8.69  5 3
Nylander, Elina -87 8.55    SB 4 3  
Sparrenborg, Linn -88 ej start  1 [¤]
Weinz, Helena -87 8.51  4 1
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 8.11  1 3
  8.05    PB 2 Final  
Fryers Hellquist, Katarina -89 8.63  4 1
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 ej start  1 [¤]
Olin, Hanna -89 ej start        1 [¤]
Peterson, Sofia -89 8.28  3 2
8.36  7 Final
Shehu, Edina -89 ej start        1 [¤]
F14 » Carls, Sofia -90 8.62  2 2
8.63  2 B-final
Engfors, Paulina -90 8.51  1 2
  8.35    PB 2 Final  
Graziosi, Alessandra -90 ej start  1 [¤]
Larsson Fyck, Mikaela -90 8.92  3 1
Ljungqvist, Anneli -90 ej start        1 [¤]
Nilsson, Jessika -90 ej start  [¤]
F13 Brandt, Moa -91 8.51  1 2
  8.57      4 Final  
Bristrand, Anna -91 9.24  5 3
Ekholm, Josephine -91 8.66  1 4
  8.59    PB 5 Final  
Gille, Filippa -91 ej start  1 [¤]
Gyllenram, Louise -91 ej start  1 [¤]
Jakobsson, Ulrika -91 8.97      2 2  
Karlsson, Sara -91 9.38  PB 4 1
Sangstedt, Josefin -91 8.87  4 5
  8.81    PB 1 Final  
Sochon, Amanda -91 ej start  1 [¤]
Taylor, Sofie -91 8.97  3 1
Tengvall, Tove -91 8.66  2 1
  8.66      6 Final  
F12 Gbotto Carlsson, Mathilde -92 8.68  PB 1 3
8.73  4 Final
» Retsloff, Frida -92 9.13  2 5
9.09  1 B-final
200 m P15   Dahl, Olov -89 ej start        1 [¤]
Pripp, Alexandre -89 26.86  PB 4 2
» Skjutar Apell, Linus -89 ej start        1 [¤]
Wedenborg, Magnus -89 ej start  1 [¤]
Zakrisson, Jimmy -89 25.73  PB 2 2
P14 Lööw, Håkan -90 29.59      3 2  
Molin, Per -90 27.00  PB 2 2
Tholander, David -90 ej start  1 [¤]
P13 Ejergård, Jimmy -91 29.92    PB 2 2  
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 28.13  PB 3 3 [¤]
Fahlén, Catrin -89 ej start  1 [¤]
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 ej start        1 [¤]
Olin, Hanna -89 ej start  1 [¤]
Shehu, Edina -89 ej start  1 [¤]
F14 Engfors, Paulina -90 27.87    PB 3 7  
Graziosi, Alessandra -90 ej start  1 [¤]
Görhed, Gabriella -90 29.74  3 4
J-sson Malmström, Emma -90 31.43    PB 3 3  
Larsson Fyck, Mikaela -90 ej start  1 [¤]
Nilsson, Jessika -90 30.29  PB 3 2
Utterström, Emelie -90 31.08      2 3  
Öster, Kristin -90 31.78  4 3
F13 Brandt, Moa -91 28.09  PB 1 7
Ekholm, Josephine -91 29.07    PB 1 6  
Lord, Johanna -91 32.10  4 3
Lätt, Julia -91 ej start  1 [¤]
Nyström, Linnéa -91 30.67    PB 2 5  
Torssell, Jessica -91 ej start  1 [¤]
400 m P17   Pettersson Pablo, Billy -88 57.03    PB 1 1  
Segerlind, Jonas -88 51.26  PB 1 4
Silén, Gustav -88 54.28    PB 1 3  
F17 Håkansson, Camilla -87 62.92  PB 3 1
Källander, Elin -88 ej start  1 [¤]
Nylander, Elina -87 62.47    SB 3 2  
Wiking, Jessica -87 61.13  PB 1 2
800 m P13   Ejergård, Jimmy -91 2:44.98    PB 7 Final  
Järlefelt, Daniel -91 2:46.15  PB 9 Final
Karlsson, Victor -91 2:43.51    PB 5 Final  
Silverforsen, Daniel -91 3:23.71  PB 10 Final
Wiklander, Oswald -91 ej start  1 [¤]
P12 Doyle, Max -92 2:44.95    PB 5 2  
Englund, Jesper -92 2:49.46  PB 6 2
F13 Karlsson, Sara -91 2:45.59  PB 1 1
Lord, Johanna -91 2:47.45      5 2  
Lätt, Julia -91 ej start  1 [¤]
Sedell, Linde -91 3:00.19  7 2
F12 » Alstermark, Linnéa -92 2:52.11    PB 8 2  
» Retsloff, Frida -92 2:49.40  4 2
1 000 m P15 » Skjutar Apell, Linus -89 3:24.43    PB 6 1  
P14 Lombach, Wilhelm -90 ej start  1 [¤]
Lööw, Håkan -90 3:36.48    PB 7 Final  
F15 Fahlén, Catrin -89 ej start  1 [¤]
Lord, Linnéa -89 3:24.16  7 Final
1 500 m P17   Ekhamre, Thobias -88 4:22.86    PB 3 Final  
Silén, Gustav -88 ej start  1 [¤]
F17 Källander, Elin -88 ej start        1 [¤]
» Östlund, Emmi -88 5:15.50  PB 7 Final
60 m häck (91,4 cm) P17 » Eklund, Jonathan -88 8.82      2 2  
8.73  PB 3 Final
» Elgered, Jonas -87 9.21  4 2
  9.15      6 Final  
Segerlind, Jonas -88 8.91  PB 3 1
8.92  5 Final
Thorén, Joel -87 8.72  1 1
8.63  PB 2 Final
60 m häck (84 cm) P15 » Skjutar Apell, Linus -89 ej start        1 [¤]
Wedenborg, Magnus -89 ej start  1 [¤]
P14 Molin, Per -90 9.64    PB 1 Final  
Tholander, David -90 ej start  1 [¤]
60 m häck (76,2 cm) P12   Karlsson, Alex -92 11.90      3 2  
11.81  PB 7 Final
Monsén, Sam -92 11.16  3 1
  11.12    PB 4 Final  
Sundborg, Tommy -92 12.62  PB 4 2
Wetteroth, Fabian -92 12.12  PB 5 1
  12.15      8 Final  
F17 Arvidsson, Emelie -87 9.34  2 2
9.36  3 Final
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 10.10  PB 3 1
  10.11      3 Final  
» Dedrickson M, Fatima -89 9.20  1 1
9.23  1 Final
F14 » Carls, Sofia -90 10.24  2 2
  9.97      3 Final  
Engfors, Paulina -90 10.81  4 2
10.37  PB 5 Final
Graziosi, Alessandra -90 ej start        1 [¤]
Mattsson, Ella -90 ej start  1 [¤]
Utterström, Emelie -90 11.39  PB 5 1
F13 Jakobsson, Ulrika -91 10.36      1 Final  
Nyström, Linnéa -91 10.90  3 Final
F12 Gbotto Carlsson, Mathilde -92 11.65  1 1
  11.82      5 Final  
Niklasson, Felicia -92 12.82  PB 4 2
» Sabir, Jasmin -92 12.04  3 1
Höjd P17   Berg, Jonathan -88 ej start        1 [¤]
Liedberg, Niclas -88 1.85  3 Final
Norgren, Henrik -87 ej start        1 [¤]
Segerlind, Jonas -88 1.73  5 Final
P15 Sundborg, Håkan -89 1.46  5 Final
P13 Odenman, Erik -91 1.36      10    
Älvebrand, Eric -91 1.44  5 Final
P12 Campenhausen, Erik -92 1.25  9
Doyle, Max -92 1.31      4 Final  
Englund, Jesper -92 1.21  10
F17 Arvidsson, Emelie -87 1.65  1 Final
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 1.40    PB 5 Final [¤]
Shehu, Edina -89 ej start  1
F14 » Carls, Sofia -90 1.35  10
Engfors, Paulina -90 ej start        1 [¤]
Görhed, Gabriella -90 1.41  PB 7 Final
Mattsson, Ella -90 1.41  PB 6 Final
F13 Nyström, Linnéa -91 1.27      9    
Shehu, Teuta -91 ej start  1 [¤]
F12 Niklasson, Felicia -92 1.28  PB 9
Öhman, Louise -92 1.31  PB 8 Final
Stav P17 » Eklund, Jonathan -88 3.80    PB 2 Final  
» Elgered, Jonas -87 3.50  4 Final
Thorén, Joel -87 3.70  3 Final
Längd P17 » Elgered, Jonas -87 5.49      11    
Norgren, Henrik -87 ej start  1 [¤]
Segerlind, Jonas -88 ej res        1  
Silén, Gustav -88 5.35  14
Thorén, Joel -87 5.86  9
P15 Dahl, Olov -89 ej start        1 [¤]
Niemeyer, Tomas -89 4.38  11
Wedenborg, Magnus -89 ej start  1 [¤]
F17 Arvidsson, Emelie -87 4.90      12    
Bejgarn, Sofia -88 ej start  1 [¤]
Lindesten, Sofie -88 ej start  1 [¤]
Nylander, Elina -87 4.73    SB 18    
Sparrenborg, Linn -88 ej start  1 [¤]
Weinz, Helena -87 4.88  14
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 4.36      10   [¤]
» Dedrickson M, Fatima -89 5.02  4 Final
Fryers Hellquist, Katarina -89 4.68  7 Final
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 ej start        1 [¤]
Olin, Hanna -89 ej start  1 [¤]
Shehu, Edina -89 ej start  1 [¤]
F14 » Carls, Sofia -90 4.79      3 Final  
Engfors, Paulina -90 4.27  17
Graziosi, Alessandra -90 ej start  1 [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 ej start        1 [¤]
Nilsson, Jessika -90 4.28  16
Öster, Kristin -90 3.10  36
Längd (zon) P13   Elgered, Michael -91 3.77    PB 12    
Järlefelt, Daniel -91 3.94  PB 11
Wiklander, Oswald -91 3.94    PB 9    
P12 Campenhausen, Erik -92 4.06  PB 13
Doyle, Max -92 4.12  12
Englund, Jesper -92 3.77      17    
Karlsson, Alex -92 3.75  18
Monsén, Sam -92 ej start  1 [¤]
Sundborg, Tommy -92 ej start        1 [¤]
Wetteroth, Fabian -92 4.04  14
F13 Brandt, Moa -91 4.34  10
Bristrand, Anna -91 4.00      24    
Ekholm, Josephine -91 4.06  19
» Eriksson, Sofia -91 ej start  1 [¤]
Jakobsson, Ulrika -91 4.45      7 Final  
Lord, Johanna -91 ej start  1 [¤]
Taylor, Sofie -91 4.47  PB 5 Final
Tengvall, Tove -91 4.20      15    
F12 » Alstermark, Linnéa -92 4.13  14
Gbotto Carlsson, Mathilde -92 4.39  6 Final
Niklasson, Felicia -92 3.93      24    
» Retsloff, Frida -92 4.25  10
» Sabir, Jasmin -92 3.99  21
Tresteg P15   Niemeyer, Tomas -89 10.71    PB 4 Final  
» Skjutar Apell, Linus -89 9.31  PB 5 Final
P14 Molin, Per -90 10.44      3 Final  
F17 Arvidsson, Emelie -87 10.57  PB 1 Final
Weinz, Helena -87 10.21  6 Final
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 10.99    PB 1 Final  
F14 » Carls, Sofia -90 9.36  PB 7 Final
Engfors, Paulina -90 ej start  1 [¤]
Görhed, Gabriella -90 8.41    PB 11    
Ljungqvist, Anneli -90 ej start  1 [¤]
Tresteg (zon) P13   Elgered, Michael -91 8.22    PB 10    
Engström, Philip -91 8.62  PB 9
Järlefelt, Daniel -91 8.79    PB 8 Final  
Monsén, Max -91 ej start  1 [¤]
Wiklander, Oswald -91 ej start  1 [¤]
Älvebrand, Eric -91 10.59    PB 1 Final  
F13 Ekholm, Josephine -91 9.36  PB 3 Final
» Eriksson, Sofia -91 ej start  1 [¤]
Gille, Filippa -91 ej start        1 [¤]
Jakobsson, Ulrika -91 9.60  PB 2 Final
Sochon, Amanda -91 8.56  PB 8 Final
Taylor, Sofie -91 9.65    PB 1 Final  
Tengvall, Tove -91 9.32  PB 4 Final
Kula (5,0 kg) P17 » Elgered, Jonas -87 11.73      5 Final  
Thorén, Joel -87 14.28  PB 2 Final
Kula (4,0 kg) P15   Niemeyer, Tomas -89 9.19      7 Final  
Zakrisson, Jimmy -89 10.63  PB 4 Final
P14 Molin, Per -90 9.75    PB 2 Final  
Tholander, David -90 ej start  1 [¤]
Kula (3,0 kg) P13   Elgered, Michael -91 6.52    SB 11    
Odenman, Erik -91 8.01  8 Final
P12 Olsson, Simon -92 6.59    PB 8 Final  
F14 Engfors, Paulina -90 ej start  1 [¤]
Görhed, Gabriella -90 7.44  10
J-sson Malmström, Emma -90 7.77    PB 9    
Mattsson, Ella -90 ej start  1 [¤]
Nilsson, Jessika -90 6.82  13
Utterström, Emelie -90 6.71  14
Kula (2,0 kg) F12   Niklasson, Felicia -92 6.95    PB 15    
Öhman, Louise -92 8.64  6 Final
Not
[¤] - Efteranmäld
 2004-02-07 (lö)  | Rödblå Vinter, Friidrottens Hus, Göteborg
gren klass   namn resultat  plac omg
1 500 m MS   Benjira, Rachid -74 3:50.93    PB 6 Final    
Tresteg MS » Attersand, Johan -74 15.35    SB 2 Final    
K22 Bergsten, Moa -83 12.11  3 Final
 2004-02-06/07 (fr-lö)  | Vinterspelen, Rosvalla, Nyköping
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m MS   Björneman, Fredrik -86 7.81      4 1 fr  
Lindkvist, Robin -86 ej start  1 fr [¤]
Rosencrantz, Patrik -86 7.51  4 2 fr
  7.43      4 Final fr  
» Thulin, Mikael -85 7.48  3 2 fr
7.41  3 Final fr
KS Carls, Camilla -86 8.93      5 2 fr  
Eriksson, Tittchi-Lii -86 8.20  2 1 fr
200 m MS   Björneman, Fredrik -86 24.70    PB 3 1 fr  
Lindkvist, Robin -86 ej start  1 fr [¤]
Rosencrantz, Patrik -86 23.29      3 3 fr  
» Thulin, Mikael -85 22.99  [2] SB 1 3 fr
KS Carls, Camilla -86 27.38  PB 1 1 fr
Eriksson, Tittchi-Lii -86 26.63    SB 3 3 fr  
Thulin, Petra -79 28.09  3 2 fr [¤]
60 m häck (84 cm) KS   Thulin, Petra -79 9.60      1 Final fr [¤]
Längd KS   Carls, Camilla -86 4.81      3 Final fr  
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Klubbrekord i klassen P19
 2004-02-01 (sö)  | Raka Spåret, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg
60 m P19 » Thulin, Mikael -85 7.40    SB 2 2   [¤]
7.43  5 Final
P17 Pettersson Pablo, Billy -88 ej start  1 [¤]
200 m MS   Segerlind, Jonas -88 23.28      2 3   [¤]
Silén, Gustav -88 24.61  PB 2 1
» Thulin, Mikael -85 23.06  [2] SB 1 3 [¤]
400 m KS   Nylander, Elina -87 62.61    SB 3 1    
Wiking, Jessica -87 62.20  SB 1 1
800 m MS » Lerdahl, Emil -82 2:05.92    PB 4 1   [¤]
Norberg, Daniel -78 1:57.76  SB 6 2
P19 Huss, Anders -85 ej start        1   [¤]
Nylander, Tobias -85 ej start  1 [¤]
F17 » Östlund, Emmi -88 ej start  1 [¤]
1 500 m MS   Benjira, Rachid -74 3:53.32    PB 4 3    
El Guerouaoui, Mounir -76 ej start  1 [¤]
Synnerman, Per -71 ej start        1   [¤]
P19 Steding, John -86 ej start  1 [¤]
Stav MS » Eklund, Jonathan -88 3.64    PB 10      
» Elgered, Jonas -87 3.63  SB 9
Thorén, Joel -87 4.04  PB 5
Längd P17   Silén, Gustav -88 5.68    PB 5 Final    
Thorén, Joel -87 ej start  1 [¤]
Not
[¤] - Efteranmäld
[2] - Klubbrekord i klassen P19
 2004-01-31/02-01 (lö-sö)  | Tävlingsresa Finland, Åbo, FIN
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m M22 » Attersand, Henrik -84 8.19      5 1  
P19 » Andersson, David -85 7.27  3 2
Björneman, Fredrik -86 7.68    PB 5 4  
Granlund, Jonas -86 7.66  SB 4 4
Nordström, Erik -86 7.43  PB 4 3
Rosencrantz, Patrik -86 7.32    SB 3 3  
K22 Bergsten, Moa -83 8.19  3 5
F19 Andersson, Annika -86 8.65  SB 5 2
Carls, Camilla -86 8.32    PB 4 1  
Eriksson, Tittchi-Lii -86 8.13  2 5
8.14  4 B-final
Lagerblad, Lovisa -85 8.36    PB 3 4  
Saletic, Bojana -85 9.46  PB 5 3
200 m P19 » Andersson, David -85 24.16      4 4  
Andersson, Fredrik -85 23.86  2 3
Björneman, Fredrik -86 24.95      4 2  
Granlund, Jonas -86 25.08  PB 4 1
Lindkvist, Robin -86 24.18  2 2
Rosencrantz, Patrik -86 23.52      2 4  
F19 Carls, Camilla -86 27.47  PB 2 3
Eriksson, Tittchi-Lii -86 26.78  SB 1 4
Lagerblad, Lovisa -85 26.96    PB 1 2  
Saletic, Bojana -85 31.67  PB 3 1
400 m P19 » Andersson, David -85 53.37    SB 1 2  
Andersson, Fredrik -85 53.53  1 3
Björneman, Fredrik -86 55.07      3 2  
Huss, Anders -85 54.43  SB 2 3
Lindkvist, Robin -86 53.41  SB 3 4
Nylander, Tobias -85 54.54    PB 3 3  
Rosencrantz, Patrik -86 52.62  2 4
F19 Lagerblad, Lovisa -85 61.71  3 2
Saletic, Bojana -85 74.54  PB 4 1
800 m P19   Huss, Anders -85 2:04.2m     6 2  
Nylander, Tobias -85 2:01.5m 5 2
60 m häck (84 cm) F19   Carls, Camilla -86 brutit        2  
Lagerblad, Lovisa -85 9.86  SB 4 1
Höjd MS   Ericsson, Mattias -84 1.94    SB 2 Final  
Längd MS » Attersand, Johan -74 6.59    PB 5 Final  
M22 » Attersand, Henrik -84 5.47  PB 14
Ericsson, Mattias -84 5.71    SB 12    
P19 » Andersson, David -85 6.29  PB 7 Final
Andersson, Fredrik -85 5.69  13
Nordström, Erik -86 6.60  [1] PB 4 Final  
K22 Bergsten, Moa -83 5.32  6 Final
F19 Andersson, Annika -86 4.95  8 Final
Carls, Camilla -86 4.72  9
Tresteg MS » Attersand, Johan -74 14.43    SB 1 Final  
M22 » Attersand, Henrik -84 12.41  7 Final
P19 Nordström, Erik -86 13.06      5 Final  
K22 Bergsten, Moa -83 12.50  [2] PB 1 Final
F19 Andersson, Annika -86 11.37  4 Final
Not
[1] - Klubbrekord i klassen P18
[2] - Även klubbrekord i klassen KS
 2004-01-31 (lö)  | Lilla GE-galan, Sätra Friidrottshall, Sätra
gren klass   namn resultat  plac omg
60 m P15 » Skjutar Apell, Linus -89 9.03      5 2   [¤]
P13 » Fältström, Love -91 8.50  1 1
  8.45      1 Final    
Odenman, Erik -91 9.30  PB 4 3
Älvebrand, Eric -91 9.17  4 4
P11 » Green, Philip -93 8.96  PB 2 4
  9.09      4 Final    
P9 Börjesson, Axel -95 ej start  1 [¤]
Green, Robert -95 10.20  2 2
  10.12    PB 3 Final    
Görhed, Sebastian -95 11.66  PB 4 1
Hellgren, Måns -95 ej start  1 [¤]
Holm, Alexander -95 10.46  3 2
  10.43    PB 4 Final    
Nilsson Häll, Theo -95 ej start  1 [¤]
Petersson, Alexander -95 ej start  1 [¤]
Söderhäll, Hampus -95 11.60  3 1
  11.50    PB 6 Final    
F15 » Carls, Sofia -90 8.51  PB 1 5
Göth, Camilla -90 9.11  7 1
Göth, Linn -90 8.54      2 4    
Ljungqvist, Anneli -90 8.93  4 1
Mattsson, Ella -90 9.45  PB 6 5
Utterström, Emelie -90 9.13      7 2    
F14 » Carls, Sofia -90 8.64  8 Final
Göth, Linn -90 8.59  7 Final
F13 Brandt, Moa -91 8.45  1 1
  8.41    PB 2 Final    
Bristrand, Anna -91 9.23  3 1
Ekholm, Josephine -91 8.63  PB 1 2
Gille, Filippa -91 8.98  PB 2 6
  9.27      8 B-final    
Jakobsson, Ulrika -91 8.85  PB 1 6
9.01  8 Final
Sochon, Amanda -91 9.91    PB 8 2    
Söderström, Anna -91 9.33  PB 4 2
Taylor, Sofie -91 8.95  3 5
  8.98      2 B-final    
Tengvall, Tove -91 ej start  1 [¤]
F11 Forsberg, Sofia -93 9.90  PB 4 5
Kårling Kahn, Anna -93 9.65  1 6
  9.61    PB 2 B-final    
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 10.11  4 7
Näslund, Emma -93 10.45  PB 6 7
F9 » Bill, Ellinor -95 10.46  4 1
  10.51      7 Final    
» Breig Lindell, Elin -95 10.25  1 2
9.97  PB 1 Final
Ekholm, Elvira -95 ej start        1   [¤]
Forsberg, Lovisa -95 11.24  5 2
Larsson, My -95 11.20  6 1
Pastor, Kim -95 11.02  5 1
  10.47    PB 6 Final    
Söderqvist, Hanna -95 11.15  PB 4 2
200 m P15 » Skjutar Apell, Linus -89 brutit        1   [¤]
P13 » Fältström, Love -91 28.74  1 3
Älvebrand, Eric -91 30.31      3 4    
F15 Görhed, Gabriella -90 29.56  PB 1 5
Göth, Camilla -90 30.59  3 4
Göth, Linn -90 28.49    PB 2 7    
J-sson Malmström, Emma -90 brutit  4
F13 Brandt, Moa -91 ej start  1 [¤]
Bristrand, Anna -91 31.43    PB 2 3    
Ekholm, Josephine -91 29.68  PB 1 8
Gille, Filippa -91 30.68  PB 1 4
Jakobsson, Ulrika -91 29.58      1 9    
Söderström, Anna -91 31.26  PB 1 6
Taylor, Sofie -91 31.26  PB 1 5
600 m P13   Allert, Per -91 1:56.36    PB 3 2    
P11 » Green, Philip -93 ej start  1
F13 Ekholm, Josephine -91 1:56.79    PB 2 2    
Sedell, Linde -91 ej start  1 [¤]
F11 Forsberg, Sofia -93 2:12.24  PB 4 2
800 m P11   Eriksson Brandels, August -93 ej start        1   [¤]
F15 J-sson Malmström, Emma -90 brutit  1
F13 Lord, Johanna -91 ej start  1 [¤]
Höjd P13   Allert, Per -91 1.22      14      
» Fältström, Love -91 1.47  4 Final
Odenman, Erik -91 1.27      8 Final    
Älvebrand, Eric -91 1.47  3 Final
F15 » Carls, Sofia -90 1.37  10
Görhed, Gabriella -90 1.37    SB 13      
Mattsson, Ella -90 1.37  13
F13 Gille, Filippa -91 1.17  19
Martinsson, Sara -91 1.22      16      
Sedell, Linde -91 ej start  1 [¤]
Sochon, Amanda -91 1.17  PB 19
Söderström, Anna -91 1.37  PB 9
Längd P15 » Skjutar Apell, Linus -89 4.18    PB 12     [¤]
F15 » Carls, Sofia -90 4.77  2 Final
Göth, Camilla -90 4.22      13      
Göth, Linn -90 4.46  7 Final
Ljungqvist, Anneli -90 ej start  1 [¤]
Utterström, Emelie -90 3.58  30
Längd (zon) F11   Näslund, Emma -93 3.16    PB 35      
Kula (3,0 kg) P13   Odenman, Erik -91 8.28      8 Final    
F15 Görhed, Gabriella -90 8.68  PB 8 Final
Mattsson, Ella -90 7.34      15      
Utterström, Emelie -90 6.53  18
Kula (2,0 kg) P11 » Green, Philip -93 8.03      5 Final    
F13 Martinsson, Sara -91 7.28  PB 11
F11 Kårling Kahn, Anna -93 5.03    PB 14      
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 5.42  PB 11
Not
[¤] - Efteranmäld
 2004-01-24/25 (lö-sö)  | Göta Ungdomsspel 04, Våxnäshallen, Karlstad
gren klass   namn resultat  plac omg dag
60 m P17   Berg, Jonathan -88 8.28    PB 4 3  
» Elgered, Jonas -87 7.95  SB 3 3
Norgren, Henrik -87 7.53    PB 1 1  
Olsson, David -88 7.80  SB 3 1
Röing, Mattias -88 ej start  1 [¤]
Segerlind, Jonas -88 7.51  2 2
  7.42    PB 1 Final  
Thorén, Joel -87 7.52  PB 3 2
P15 Niemeyer, Tomas -89 8.51  SB 3 2
Pripp, Alexandre -89 8.39    PB 2 4  
» Skjutar Apell, Linus -89 8.89  PB 5 1
Wedenborg, Magnus -89 7.82  2 3
  7.74    PB 4 Final  
Zakrisson, Jimmy -89 ej start  1 [¤]
P14 Lööw, Håkan -90 8.62  PB 3 2
Molin, Per -90 8.29    PB 4 3  
Tholander, David -90 8.45  PB 5 1
P13 Allert, Per -91 ej start  1 [¤]
Engström, Philip -91 9.27    PB 2 3  
» Fältström, Love -91 8.49  1 2
8.34  PB 2 Final
Järlefelt, Daniel -91 9.51    PB 3 3  
Odenman, Erik -91 9.47  4 1
Wiklander, Oswald -91 9.43  PB 3 1
Älvebrand, Eric -91 8.93    PB 4 4  
P12 Campenhausen, Erik -92 9.06  1 1
9.01  PB 4 Final
Englund, Jesper -92 9.36    PB 2 4  
Gramer, Rasmus -92 9.17  PB 2 1
9.17  2 B-final
P11 Giambanco, Django -93 8.86  PB 1 1
  8.89      1 Final  
Gramer, Simon -93 9.77  PB 2 4
» Green, Philip -93 9.22  2 5
  9.12    PB 3 Final  
Tidblad, Robin -93 9.38  PB 1 2
9.42  3 B-final
F17 Hynning, Elin -87 8.66    SB 3 2  
Trygg, Nadja -88 ej start  1 [¤]
Weinz, Helena -87 8.43  PB 3 3
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 8.61  PB 2 6
  8.69      5 B-final  
» Dedrickson M, Fatima -89 8.10  PB 1 3
8.11  2 Final
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 8.55  2 4
  8.44    PB 1 B-final  
Högberg, Elin -89 8.71  PB 4 2
Peterson, Sofia -89 8.34  1 4
  8.37      4 Final  
F14 » Carls, Sofia -90 8.55  PB 2 2
8.55  4 B-final
Görhed, Gabriella -90 9.01    PB 4 6  
Göth, Camilla -90 9.06  5 7
Göth, Linn -90 8.46  2 8
  8.44    PB 3 Final  
J-sson Malmström, Emma -90 ej start  1 [¤]
» Larsson, Louise -90 ej start  1 [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 9.01      3 4  
Mattsson, Ella -90 ej start  1 [¤]
Nilsson, Jessika -90 9.10  PB 4 4
Utterström, Emelie -90 8.97    PB 5 1  
F13 Andersson, Julia -91 9.49  5 8
Björk, Sophia -91 9.66  PB 4 4
Bristrand, Anna -91 9.19    PB 1 7  
Edgarsson, Anna -91 10.20  PB 4 6
Jakobsson, Ulrika -91 8.90  PB 1 9
Molin, Sofia -91 10.40    PB 5 5  
Nyström, Linnéa -91 9.24  4 1
F12 » Alstermark, Linnéa -92 8.79  1 3
» Alstermark, Linnéa -92 8.63    PB 2 Final  
Holmström, Clara -92 9.98  PB 4 4
Jacobsson, Andrea -92 10.82  SB 3 10
Niklasson, Felicia -92 9.65      2 2  
» Sabir, Jasmin -92 9.21  PB 1 1
9.23  1 B-final
Öhman, Louise -92 ej start        1 [¤]
F11 » Karlsson, Julia -93 10.24  PB 3 6
Lindberg Oyarzo, Isabel -93 10.01  PB 3 5
Näslund, Emma -93 10.64    SB 4 8  
» Österberg, Sara -93 9.36  1 7
9.30  PB 3 Final
200 m P17   Berg, Jonathan -88 ej start        1 [¤]
» Elgered, Jonas -87 25.02  PB 1 2
Norgren, Henrik -87 23.51    PB 2 4  
Olsson, David -88 24.83  PB 2 1
Segerlind, Jonas -88 23.12  PB 1 4
Thorén, Joel -87 24.13    PB 3 4  
P15 Dahl, Olov -89 28.02  PB 1 2
Pripp, Alexandre -89 27.09  PB 1 3
» Skjutar Apell, Linus -89 29.84    PB 2 1  
Wedenborg, Magnus -89 25.34  PB 1 5
Zakrisson, Jimmy -89 ej start  1 [¤]
P14 Längberg, Joakim -90 28.53    PB 2 3  
Lööw, Håkan -90 29.40  PB 2 2
Molin, Per -90 27.11  PB 2 6
Tholander, David -90 27.40    PB 1 4  
P13 Allert, Per -91 ej start  1 [¤]
Engström, Philip -91 31.52  PB 1 3
» Fältström, Love -91 28.17    PB 1 5  
Järlefelt, Daniel -91 diskad  1
Karlsson, Victor -91 35.33  PB 2 1
Wiklander, Oswald -91 32.02    PB 1 2  
Älvebrand, Eric -91 30.16  PB 1 4
P12 Campenhausen, Erik -92 30.03  PB 1 2
Englund, Jesper -92 32.50    PB 2 1  
Gramer, Rasmus -92 31.86  PB 1 1
Samuelsson, Filip -92 ej start  1 [¤]
P11 Gramer, Simon -93 33.58    PB 3 3  
» Green, Philip -93 31.01  PB 1 3
Tidblad, Robin -93 ej start  1 [¤]
F17 » Davidsson, Jenny -88 28.19    PB 3 3  
Hynning, Elin -87 ej start  1 [¤]
Håkansson, Camilla -87 28.05  PB 3 4
Nylander, Elina -87 ej start        1 [¤]
Wiking, Jessica -87 27.31  PB 1 4
F15 » Dedrickson M, Fatima -89 ej start  1 [¤]
Fahlén, Catrin -89 28.31    PB 1 2  
» Hellberg Jonsén, Sofia -89 27.77  PB 1 4
Lord, Linnéa -89 29.85  PB 2 3
Peterson, Sofia -89 27.16    PB 1 1  
F14 » Carls, Sofia -90 ej start  2 [¤]
Görhed, Gabriella -90 30.03  1 3
Göth, Camilla -90 30.63      2 4  
Göth, Linn -90 28.84  PB 1 5
J-sson Malmström, Emma -90 31.64  PB 3 5
» Larsson, Louise -90 ej start        1 [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 30.83  PB 2 3
Nilsson, Jessika -90 30.57  2 2
Utterström, Emelie -90 30.47    PB 2 1  
Öster, Kristin -90 ej start  1 [¤]
F13 Andersson, Julia -91 31.76  PB 2 7
Björk, Sophia -91 32.78    PB 3 4  
Bristrand, Anna -91 31.67  PB 2 6
Edgarsson, Anna -91 34.61  PB 3 5
Jakobsson, Ulrika -91 29.15    PB 1 1  
Lord, Johanna -91 31.97  PB 2 3
Nyström, Linnéa -91 30.72  PB 2 2
F12 » Alstermark, Linnéa -92 29.43    PB 1 5  
Holmström, Clara -92 33.61  PB 3 4
Niklasson, Felicia -92 32.57  PB 1 6
» Sabir, Jasmin -92 31.58    PB 1 7  
F11 » Österberg, Sara -93 32.72  PB 1 6
400 m KS   Nylander, Elina -87 ej start        1 [¤]
Wiking, Jessica -87 ej start  1 [¤]
800 m P17   Röing, Mattias -88 ej start        1 [¤]
P13 Allert, Per -91 2:42.88  SB 2 2
Karlsson, Victor -91 2:48.67    PB 3 2  
Karreskog, Gustav -91 2:59.65  PB 6 2
Wiklander, Oswald -91 2:48.35  5 2
P12 Englund, Jesper -92 2:52.10    PB 3 Final  
Samuelsson, Filip -92 ej start  1 [¤]
F17 Håkansson, Camilla -87 ej start  Final [¤]
Källander, Elin -88 2:43.38    PB 2 Final  
F13 Lord, Johanna -91 2:46.94  4 Final
Sedell, Linde -91 2:58.44  PB 7 Final
1 000 m P15   Pripp, Alexandre -89 3:10.09    PB 5 Final  
» Skjutar Apell, Linus -89 3:26.00  8 Final
P14 Längberg, Joakim -90 2:54.18    PB 1 Final  
F15 Fahlén, Catrin -89 3:23.78  SB 3 Final
Lord, Linnéa -89 3:32.11  6 Final
1 500 m P17   Röing, Mattias -88 ej start        1 [¤]
F17 Källander, Elin -88 5:51.79  PB 3 Final
60 m häck (91,4 cm) P17 » Eklund, Jonathan -88 8.78    PB 2 1  
» Elgered, Jonas -87 9.13  PB 5 1
Segerlind, Jonas -88 8.92    PB 3 1  
Thorén, Joel -87 8.69  PB 1 1
60 m häck (84 cm) P15 » Skjutar Apell, Linus -89 12.20    PB 3 Final  
Wedenborg, Magnus -89 11.09  PB 2 Final
P14 Molin, Per -90 9.69  PB 3 Final
60 m häck (76,2 cm) F17   Arvidsson, Emelie -87 9.33    PB 3 2  
» Davidsson, Jenny -88 9.44  [2] PB 1 1
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 10.12    PB 3 1  
» Dedrickson M, Fatima -89 9.18  PB 1 2
F14 » Carls, Sofia -90 9.95  2 6
Görhed, Gabriella -90 ej start        1 [¤]
Göth, Camilla -90 10.92  PB 2 2
Göth, Linn -90 10.39  PB 2 3
Mattsson, Ella -90 11.72  4 1
Höjd P17   Berg, Jonathan -88 1.65      8 Final  
» Elgered, Jonas -87 1.60  9
Norgren, Henrik -87 1.81    PB 5 Final  
Segerlind, Jonas -88 ej start  1 [¤]
Thorén, Joel -87 1.84  4 Final
P13 Allert, Per -91 1.25    SB 9    
» Fältström, Love -91 1.49  PB 2 Final
Odenman, Erik -91 1.40  4 Final
Älvebrand, Eric -91 1.46      3 Final  
P12 Campenhausen, Erik -92 1.30  PB 5 Final
Englund, Jesper -92 1.30  PB 5 Final
Samuelsson, Filip -92 ej start        1 [¤]
P11 Giambanco, Django -93 1.25  PB 6 Final
» Green, Philip -93 ej start  1 [¤]
Tidblad, Robin -93 ej start        1 [¤]
F17 Arvidsson, Emelie -87 1.68  [3] PB 1 Final
» Davidsson, Jenny -88 ej start  1 [¤]
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 1.35    PB 6 Final  
» Dedrickson M, Fatima -89 1.45  4 Final
Fahlén, Catrin -89 ej start  1 [¤]
Peterson, Sofia -89 ej start        1 [¤]
F14 » Carls, Sofia -90 1.45  PB 6 Final
Görhed, Gabriella -90 1.35  SB 16
J-sson Malmström, Emma -90 1.18    PB 22    
» Larsson, Louise -90 ej start  1 [¤]
Mattsson, Ella -90 1.40  13
Öster, Kristin -90 ej start        1 [¤]
F13 Edgarsson, Anna -91 1.25  PB 18
Molin, Sofia -91 1.05  PB 29
Nyström, Linnéa -91 1.35    PB 10    
Sedell, Linde -91 1.20  PB 27
F12 » Alstermark, Linnéa -92 1.20  9
Holmström, Clara -92 1.08    PB 16    
Jacobsson, Andrea -92 1.08  PB 16
Niklasson, Felicia -92 1.25  SB 7 Final
» Sabir, Jasmin -92 1.20    PB 9    
Öhman, Louise -92 ej start  1 [¤]
F11 Näslund, Emma -93 0.95  SB 32
Stav P17 » Eklund, Jonathan -88 3.35      2 Final  
» Elgered, Jonas -87 ej res  1
Thorén, Joel -87 ej res  1
Längd P17   Berg, Jonathan -88 5.22    PB 9    
» Eklund, Jonathan -88 5.64  PB 6 Final
» Elgered, Jonas -87 5.64    PB 5 Final  
Norgren, Henrik -87 5.71  SB 4 Final
Thorén, Joel -87 5.86  3 Final
P15 Dahl, Olov -89 4.33      7 Final  
Niemeyer, Tomas -89 4.60  SB 6 Final
» Skjutar Apell, Linus -89 3.78  PB 11
Wedenborg, Magnus -89 ej start        1 [¤]
Zakrisson, Jimmy -89 ej start  1 [¤]
P14 Tholander, David -90 4.20  PB 7 Final
F17 Arvidsson, Emelie -87 5.00      3 Final  
» Davidsson, Jenny -88 4.68  9
Weinz, Helena -87 4.95  PB 5 Final
F15 » Carlsson Odell, Sara -89 4.22      11    
» Dedrickson M, Fatima -89 5.31  PB 1 Final
Högberg, Elin -89 4.42  PB 9
F14 » Carls, Sofia -90 4.82      5 Final  
Görhed, Gabriella -90 4.14  21
Göth, Camilla -90 4.32  PB 13
Göth, Linn -90 4.60      7 Final  
J-sson Malmström, Emma -90 ej start  1 [¤]
» Larsson, Louise -90 ej start  1 [¤]
Ljungqvist, Anneli -90 4.35    PB 12    
Mattsson, Ella -90 3.69  29
Nilsson, Jessika -90 4.25  16
Utterström, Emelie -90 ej start        1 [¤]
Öster, Kristin -90 ej start  1 [¤]
Längd (zon) P13   Allert, Per -91 3.91    SB 13    
Engström, Philip -91 3.98  11
» Fältström, Love -91 4.98    PB 2 Final  
Järlefelt, Daniel -91 3.91  PB 14
Karreskog, Gustav -91 3.35  18
Odenman, Erik -91 3.81      16    
Älvebrand, Eric -91 4.34  PB 4 Final
P12 Campenhausen, Erik -92 3.98  9
Englund, Jesper -92 3.92      11    
Gramer, Rasmus -92 3.97  PB 10
Samuelsson, Filip -92 ej start  1 [¤]
P11 Giambanco, Django -93 ej start        1 [¤]
Gramer, Simon -93 3.47  16
» Green, Philip -93 4.21  3 Final
Tidblad, Robin -93 4.07    PB 4 Final  
F13 Andersson, Julia -91 3.88  PB 30
Bristrand, Anna -91 4.17  PB 20
Edgarsson, Anna -91 3.66    PB 33    
Jakobsson, Ulrika -91 4.36  10
Lord, Johanna -91 3.51  PB 38
Nyström, Linnéa -91 4.15    PB 22    
F12 » Alstermark, Linnéa -92 4.36  3 Final
Holmström, Clara -92 3.37  32
Jacobsson, Andrea -92 3.27      35    
Niklasson, Felicia -92 3.95  7 Final
» Sabir, Jasmin -92 3.91  8 Final
Öhman, Louise -92 ej start        1 [¤]
F11 » Karlsson, Julia -93 3.15  40